Küllerden Doğmak Vol.2

Kizlar hic sayfalara bakamiyorum k bakmayin. Dunden beri migren agrsi icindeydim. Sabah gecmisti ama bugunde izin gunumuz olmasi ve merkeze gidip pazar alisverisi vs olaylarina girip sabah erkenden uyanip kosturunca. Bugun migrenim resmen delirmis durumda. Ben bazen aylarca gitmiorum manav arabasi gecince aliordum ama bu sefer gidince iyice dolasaym dedim. Migrenimde yorgunluk kalabalik gurultude cok fena oluyor birde dun uykumu da alamadm diye sanrm. Inanin su an ne yazdgmin bile farknda degilm. Lutfen beni maruz gorun su anda bir kac patates haslamasyla migren dolaysiyla olusan mide bulantilarmi yatsmasni bekliorum. Yok mu bunun caresi arkadslar cok kotu oluyorum su migren yuzunden. Inanin su anda gozumden yas suzuluyorr... hayirli aksamlarrr

Gecmis olsun canim

Geçmiş olsun, benim de migrenim var, uykuma dikkat etmezsem aç kalırsam hemen başlıyor ve ilaç içmeZsem kesinlikle geçmiyor ben genelde arveless kullanıyorum çok ısrarcı bir ağrı olursa iğne yaptırıyorum. Allah yardImcımız olsun.

Ben dün nöbetteydim, o yüzden ödevimi yapamadım, bugün de çok yorgunum sadece kitap okuyacağım sonra da yatacağım, hepinize sevgiler

Çok geçmiş olsun canım inşallah bir an önce geçer

GÜNLÜK ÖDEV:tuvalet havalandirmasi silmek pencere filan ne varsa 15 sayfa kitap okumak
1-seyhan77
2.pinhan16

Canım altta konu açıldı sana yazdıktan sonra da birisi anlatmış bir topikte meyan kökü çok iyi gelmiş migrenine bir dene istersen bulursan zararlı bir şey değil ne de olsa

Kızlar ben havalandırma silemedim bugün ama 3 ders saati okuma vardı farklı sınıflarda yani 40ar dkdan 120 dk kitap okudum sayılmaz ama dimi

Tesekkur ederim canm evet bende dikkat etmeyince oluyor ve bugunde oyle oldu. Birazdn yerim sonra yerim derken gecstrdm. Esimde cok kizdi. Ama yapck bsy yktu eve gelmstk artk. Ve halihazirda hic yemekde yoktu bana da arveles iyi geliyordu ama bitti. Benm surekli kullandgm uc tane migren hapim var. Dideral migrex 3.nun adini unuttum o da bitms zaten. Ikisinden ictim smdi daha iyiyim cok sukur... ahh ugne birebir geliyor ama bu agrinin ne zaman gelecegi belli olmuyor. Ve biz merkeze uzagz. Gece olursa otobus yok vs. Skntili oluyor. Yoksa hemen istifra etmeye basliorum zaten. Allahtan bu ilaclar birebir gelior smdilik ...

Günlük ödev

tuvalet havalandirmasi silmek pencere filan ne varsa 15 sayfa kitap okumak

Ödevini yapanlar
1-seyhan77
2.pinhan16
3- areser

Benim banyonun camı tam açılmıyor önünde banyo dolabı oldugu için ama elimin yettiği yere kadar sildim sildikten sonra bezi çöpe attım o kadar pisti yanı

25 sayfada kitap okudum şimdi ....

Haftalık ödevlerden diş fırçamı degiştşrdim, tarakları sıcak Sirkeli suda beklettim klozet fırçasını gecen gün yapmıştım, elbise fırcası kullanmıyoruz bu görev tamamlandı....

Günlük ödev

tuvalet havalandirmasi silmek pencere filan ne varsa 15 sayfa kitap okumak

Ödevini yapanlar
1-seyhan77
2.pinhan16
3- areser
4- yesilkubbe

Aaa bütün gün giremedim diye merak içinde idim şu an şoktayım ne kadar az kişi girmiş ve ne kadar az kişi yazmış ve de benim verdiğim ödev cikleri ne kadar az kişi yapmış
Nerede bu devlet nerede bu millet hadi benim misafirim var size ne oluyor kızçelerrr..

Ben neredeyse bütün gün ev ve olmamama ve de çok yorgun olmama rağmen gece 1 de değildim havalandırmaları, şimdi de oturdum kitabımı okucimmm inş. Kendimi ödev listesine koyuyorum şimdiden, herkese hayırlı geceler...
chentiq nerelerdesin,
yesa sen böyle az yazmazdın ne oldu sen neredesin??

20 Ekim Günlük ödev

Wc ve banyo havalandirmasını silmek ve en az 15 sayfa kitap okumak

Ödevini yapanlar:
1-seyhan77
2.pinhan16
3- areser
4- yesilkubbe
5- bendimahi

Ben komple göçmüş durumdayım bu saate kadar 29 ekim programı hazırladım sabah nasıl okula gidicem ben kalkıp da bilmiyorum üstelik zaten çok uykulu ve yorgundum umarım kalkabilirim

Yesa 2 gun boyunca olmayacak. Benim de tim gun boyunca misafirlerim vardi. Digerlerini bilmiyorum.

Bugunun odevi kendimize ozel bir içecek hazırlayıp 15 dk boyunca hic bir sey dusunmeden ve yapmadan sakin sakin onu icmek olsun.

Herkesin hayatında çok çok severek okuduğu, çok etkilendiği bir roman mutlaka vardır. Benimki de "Eylül"...çok ünlü bir roman aslında. Türk edebiyat tarihinde ilk psikolojik roman.
anladım canım, beğenerek okumak zaten apayrı bir zevk, aklımda olsun, denk gelirse alırım. böyle elinden bırakmadan kitap okumak gibisi var mı, bazı kitaplar da tam tersi elinde sürüne sürüne bir hal kalır.

20 Ekim Günlük ödev

Wc ve banyo havalandirmasını silmek ve en az 15 sayfa kitap okumak

Ödevini yapanlar:
1-seyhan77
2.pinhan16
3- areser
4- yesilkubbe
5- bendimahi
6- eflalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…