Küllerden Doğmak Vol.2

20 Ekim Günlük ödev

Wc ve banyo havalandirmasını silmek ve en az 15 sayfa kitap okumak

Ödevini yapanlar:
1-seyhan77
2.pinhan16
3- areser
4- yesilkubbe
5- bendimahi
6- eflalim
7-__ATALANTE

Yesa 2 gun boyunca olmayacak. Benim de tim gun boyunca misafirlerim vardi. Digerlerini bilmiyorum.

Bugunun odevi kendimize ozel bir içecek hazırlayıp 15 dk boyunca hic bir sey dusunmeden ve yapmadan sakin sakin onu icmek olsun.
ohh süper bir ödev:)

Canlarimmmmm ben dün ve bugün evde değilim. Dün sabah demiştim yapamayacağım diye ama bugünkü ödevi yaparım. Çay olur mu hatta hemen yapayım da Findikfaresi123 cigimi geceyim

Ben şuan kahvaltımı yapıyorum yanındada yag yakıcı çayım var kocaman bir kupa onu içicem birazdan :) Seni geçtim sanırım.. :) Neyse 15 dakika keyif yapıp geliyorum benn

Ben şuan kahvaltımı yapıyorum yanındada yag yakıcı çayım var kocaman bir kupa onu içicem birazdan :) Seni geçtim sanırım.. :) Neyse 15 dakika keyif yapıp geliyorum benn

Yaaaaaaaaaaaaaa geçmişsin valla canım. Şu elma limon karanfil karabiber tarçın olan çay mi

Günaydınnnn.Dün çok yoğun bir gün geçirdik. Eşim evdeydiii
Allah ım ne güzelmiş ya eşin evde olması ama 1 gün bugün gitsin işine alışık değilim ben
Kızlarıma oda aldık dün, cumartesi günü büyük kızımın doğum günü onun konsepti için organizasyon firmasına gittik, tüm malzemeleri seçtik, resim verdik,sonraaa malum küçük kızın uyku sorunu var onun için uyutucu almaya gittik (hamak) sonraaa geyik dolandık yemek yedik geldik.
Bir kızım onda bir kızım onbirde uyuyunca bende saat 1 gibi sızdım. Uyku çok güzelmiş yaaaa yine istiyorum

Yesa 2 gun boyunca olmayacak. Benim de tim gun boyunca misafirlerim vardi. Digerlerini bilmiyorum.

Bugunun odevi kendimize ozel bir içecek hazırlayıp 15 dk boyunca hic bir sey dusunmeden ve yapmadan sakin sakin onu icmek olsun.
Çocuk uyuduktan sonra mükemmel bir ödev :) Kahve yapıp dalayım hayallere o zaman ...

Bayıldım ödeve
Kahvemi yaptım kimseler yok, büyük kız okulda, eşim ve küçük kız uyuyor bende sizleri okuyup dinleniyorum

yesa canım yokmuşsun ya. Nereye gidiyon,düğün nerde? Bursa da bursa da

yok canım benim ya bursa'da değil, yoksa yazardım ben, bi kahveeee geliyorum diye Hadi düğün neyse de yarın dönüş gözümde büyüyor neyse artık

Ben kalkayım da bir şeyler yeyip çay içeyim, hemen de adımı liseye ekleyim @__ATALANTE daha eklememiş susun susun lafa tutun siz onu

@_ATALANTE dün konunu okudum hatta fırsat bulunca yorum da yaptım. Arkadaşını benden iyi kimse anlayamaz. Tek başıma hayat döndürüyorum nerdeyse. İki de çocuk. En kısa sürede destek alsın ben doktor a gittim de kendime geldim yoksa tükenmişlik beni mafetmişti.

@__ATALANTE canım bi kahve 'den sonra ben de okudum, aklıma benzer şeyler geldiği için oraya yazmayım dedim,

Bence kreş mantıklı görünüyor, kreşler hakkında yapılan yorumların çoğu olumlu, tabii ki ilk zamanlar zorlanacak ama yavaş yavaş düzene girecek. Tabii arada da kayınvalide, anne falan çağırsın, 15 gün biri 15 gün diğer kalıp gittiler demişsin bence uzun bile her ay 7-10 gün arasında biri gelse, diğer ay da diğeri o bile rahatlatır. Tabii kayınvalidesi bdv'de bahsedilen kayınvalidelerden değilse

Sevdiginiz icecek icmek
1-seyhan77 bana böyle ödevlerle gelin anacim
2-ftemiz (şu an papatya çayımı içiyorum, regli getiriyor diye biliyorum, benimki bu ay kayıplara karıştı da, şifa olsun inşallah)

güle güle kullanın canım odanızı, ben de salon takımı alacağım nasipse, araştırmalardayım, tavsiyeleriniz varsa alabilirim.
mobilyada şu marka iyidir, şu markayı kesin almayın diye?

Bende çok ihtiyaç duyuyorum birilerinin yardımına. Ama annem çalışıyor gelemez,kv beli rahatsız gelse bile bakamaz
güle güle kullanın canım odanızı, ben de salon takımı alacağım nasipse, araştırmalardayım, tavsiyeleriniz varsa alabilirim.
mobilyada şu marka iyidir, şu markayı kesin almayın diye?
Sağol canım benim. Daha iyileri sizlere olsun.
Ben tüm mobillyaları pierre cardin aldım çokta isteyerek aldım ve memnunum da.
Tavsiye edebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…