Küllerden Doğmak Vol.2

Görevlerden dip köşe silmek tamam:) cam bile sildim

Yarın ayakkabıları hallederim portmantoyu yaparken silmiştim ayakkabıları gerçi

Salondaki sehpanın çekmecesini düzenledim ama kesmez buzdolabı temizliycem:)

Fotoları ne ara yaparım bilmem:)

BUGÜNKÜ ÖDEV (19 Ekim 2015)
Kişisel Bakım

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesilkubbe
2. ftemiz
3. ATALANTE
4. cnntrm
5. _VUSLAT_
6. Melegimkorusun
7. eflalim
8. anathema
9. yesa1

Sonunda gittim kuaföre :)

Bugünkü Ödev (19 Ekim 2015)

Kişisel Bakım

1. yesilkubbe
2.ftemiz
3.__ATALANTE
4. cnntrm
5. _VUSLAT_
6. Melegimkorusun
7.eflalim
8.anathema
9. Bi kahve
Saçlar düzleşti, oje sürüldü, yüze maske yapıldı şuan dünyanın en bakımlı kadını hissediyorum kendimi

geçmiş olsun canım kazasız belasız atlattınız cemiyeti maaşallah Rabbim damatlığını da göstersin paşanın
Sağol canım geçti çok şükür Rabbim hiç bunaltmadı la havle çekdim içimden keza çok çocuk vardı acısı iki gündür çıkıyor başım hiç durmadan ağrıyor berbat bi haldeyim Bakım ödevide verildi ama kılımı kıpırdatacak halim yok
İnş damatlığınıda hep birlikde görürüz :)

bu hafta kendini toplama haftası olsun sana o zaman.. ben de kardeşimin düğününden sonra ancak kendime geliyorum. düğünün ertesi günü işe başlayınca ben de toparlanma uzun sürdü.. baş ağrısı da illet bir şey ilaç kesmiyor ve seni çok yıpratıyorsa doktora git de bir iğne yapsınlar ben de çok çekmiştim mide bulantısı falan yapmaya başlıyor ağrı şiddetlendikçe...

İnş yarın daha iyi olurum doktora gidicem düzelmezsem,evet banada miğde bulantısı yapıyor malesef

Bugünkü Ödev (19 Ekim 2015)

Kişisel Bakım

1. yesilkubbe
2.ftemiz
3.__ATALANTE
4. cnntrm
5. _VUSLAT_
6. Melegimkorusun
7.eflalim
8.anathema
9. Bi kahve
10. Sosyoloji12
11. Areser

Manikür yaptırıldı, aksam ayaklar sıcak su içinde yumuşatılıp topuklara törpü yapıldı, vazelin sürüldü, Yüzümü de temizleme jeli ile yıkandı, maske yapıldı, Nemlendirici sürüldü...

Hele spor hic yapamam. Diger topike yazarim. Yarina gelecek misafire hazirlanan hamur isi de kabul mu

dün gece ben misafirleri geçirdim oturup fotoğrafları ayıklamaya koyuldum.. bekarlık fotoğraflarımda kendimi kıskanınca gece 3 civarı kalkıp peeling yaptım üstüne de siyah nokta bandı yapıştırdım nemlendirici vs.. yaparsın sen de canım yaa sen chentiq sin ev sahibemizsin

kuzucum ben o fotolara baksam beni degil gunluk odevin bakimi haftalik gorevler bile paklayamaz

kuzucum ben o fotolara baksam beni degil gunluk odevin bakimi haftalik gorevler bile paklayamaz

ahaha alemsin canım yaa sanki beni pakladı mı? olsun buna şükür.. fotolarda 24-25 şimdi 31 olmuşum olacak o kadar napalım

Se
ahaha alemsin canım yaa sanki beni pakladı mı? olsun buna şükür.. fotolarda 24-25 şimdi 31 olmuşum olacak o kadar napalım
Sende bendensin o zaman. Ben 2007 de evlendim ama. O eski haliiiimmmden eswr yok simdii.

Gunluk odevi yrn sabaha karsi yuzumu sabunlamak olarak yapti yazayim barim aslinda sacimi taradim da yazabilirim. Zira onu bile es geciyorum. Oyyy annelik

Se

Sende bendensin o zaman. Ben 2007 de evlendim ama. O eski haliiiimmmden eswr yok simdii.

Gunluk odevi yrn sabaha karsi yuzumu sabunlamak olarak yapti yazayim barim aslinda sacimi taradim da yazabilirim. Zira onu bile es geciyorum. Oyyy annelik

ayynı ben :) ben saçımı şööyyle üstten üstten bir tarayıp topluyorum işe giderken normalde öyle ruj falan yok uzun zamandır. bugün azıcık makyaj yapınca kendime bakım yaptım zannettim valla canım ne anneler var be nasıl bakımlı geziyorlar anlamıyorum ki nasıl başarıyorlar benim bir de tek çocuk daha...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…