Küllerden Doğmak Vol.2

Se

Sende bendensin o zaman. Ben 2007 de evlendim ama. O eski haliiiimmmden eswr yok simdii.

Gunluk odevi yrn sabaha karsi yuzumu sabunlamak olarak yapti yazayim barim aslinda sacimi taradim da yazabilirim. Zira onu bile es geciyorum. Oyyy annelik
ayni evlenmi$iz canim
senin çocuk ikimiydi

esim diyor bugun ne odevi verdiler sana
çoraplari duzeltiyorudm, odevin omu diyor
yok dedim odevi yapmadim daha bakim yapialcakmis dedim
e yap o zman diyor
ne kadar kolay yap demesi demi
maske deniycemde tarif gelmediki hanii

]Bugünkü Ödev (19 Ekim 2015)

Kişisel Bakım

1. yesilkubbe
2.ftemiz
3.__ATALANTE
4. cnntrm
5. _VUSLAT_
6. Melegimkorusun
7.eflalim
8.anathema
9. Bi kahve
10. Sosyoloji12
11. Areser
12.maral

nemndirici surup saçlarimi taradim
sayenizde bi guzel dokulduler yine:KK61::KK61::KK61::KK61:

Bugünkü Ödev (19 Ekim 2015)

Kişisel Bakım

1. yesilkubbe
2.ftemiz
3.__ATALANTE
4. cnntrm
5. _VUSLAT_
6. Melegimkorusun
7.eflalim
8.anathema
9. Bi kahve
10. Sosyoloji12
11. Areser
12.maral
13. Bendimahi

Kızlar bugün misafirimiz geldi bir hafta bize ve her gün onu gezdireceğiz bu hafta çok yoğun olup fazla giremeyeceğim anlayacağınız... Bugün tam benlik imiş ödev amma lakin misafir telaşından ötürü çok metal meşgul idim yoksa bakımın dibine vururdum yanniiiii :KK66:
Efendim ben her gün rutin cilt bakımı yapıyorum zaten yüz yıkama ya da peeling arkasından maden suyu buzu ile masaj ve nemlendirme. Bugün de yaptım bunu ilave olarak da birazdan bütün bacaklarımı güzelce kremleyip uyuyacağım...
Bu arada bıyık oldu kezban sormayınn bugün alamadım işte yarın sabah kendim alırım inş ya da kuaföre gider miyim bilmiyorum gezmelere şu bıyıklarla gitmeyim de :)
chentiq chentiq şekerim düşünelim yavrum düşünelim ve senle uyku düzenimizi düzeltme konusunda yardımlaşalım...

Kızlar bugün misafirimiz geldi bir hafta bize ve her gün onu gezdireceğiz bu hafta çok yoğun olup fazla giremeyeceğim anlayacağınız... Bugün tam benlik imiş ödev amma lakin misafir telaşından ötürü çok metal meşgul idim yoksa bakımın dibine vururdum yanniiiii :KK66:
Efendim ben her gün rutin cilt bakımı yapıyorum zaten yüz yıkama ya da peeling arkasından maden suyu buzu ile masaj ve nemlendirme. Bugün de yaptım bunu ilave olarak da birazdan bütün bacaklarımı güzelce kremleyip uyuyacağım...
Bu arada bıyık oldu kezban sormayınn bugün alamadım işte yarın sabah kendim alırım inş ya da kuaföre gider miyim bilmiyorum gezmelere şu bıyıklarla gitmeyim de :)
chentiq chentiq şekerim düşünelim yavrum düşünelim ve senle uyku düzenimizi düzeltme konusunda yardımlaşalım...

uyku düzenlemede formül bulursanız ben de varım :KK66: zira bu saat oldu ayaktayım sabah 7.30da kalkıp işe gidicem mecbur ama işe gitmediğim vakitler oğlan beni zorla yataktan kazıyorrr :KK43:

ayynı ben :) ben saçımı şööyyle üstten üstten bir tarayıp topluyorum işe giderken normalde öyle ruj falan yok uzun zamandır. bugün azıcık makyaj yapınca kendime bakım yaptım zannettim :KK70:valla canım ne anneler var be nasıl bakımlı geziyorlar anlamıyorum ki nasıl başarıyorlar :KK43: benim bir de tek çocuk daha...
Ben 6 da kalkiyorum ise giderken akşamdan fönümü çekiyorum sabahtan makyaj falan anca yetişiyor ama yatakları bile toplamadan çıkıyorum evden

Kişisel Bakım

1. yesilkubbe
2.ftemiz
3.__ATALANTE
4. cnntrm
5. _VUSLAT_
6. Melegimkorusun
7.eflalim
8.anathema
9. Bi kahve
10. Sosyoloji12
11. Areser
12.maral
13. Bendimahi
14.nnightsaill

Kişisel Bakım

1. yesilkubbe
2.ftemiz
3.__ATALANTE
4. cnntrm
5. _VUSLAT_
6. Melegimkorusun
7.eflalim
8.anathema
9. Bi kahve
10. Sosyoloji12
11. Areser
12.maral
13. Bendimahi
14.nnightsaill
15.chentiq

Kişisel Bakım

1. yesilkubbe
2.ftemiz
3.__ATALANTE
4. cnntrm
5. _VUSLAT_
6. Melegimkorusun
7.eflalim
8.anathema
9. Bi kahve
10. Sosyoloji12
11. Areser
12.maral
13. Bendimahi
14.nnightsaill
15.chentiq
16.eshma

Kişisel Bakım

1. yesilkubbe
2.ftemiz
3.__ATALANTE
4. cnntrm
5. _VUSLAT_
6. Melegimkorusun
7.eflalim
8.anathema
9. Bi kahve
10. Sosyoloji12
11. Areser
12.maral
13. Bendimahi
14.nnightsaill
15.chentiq
16.eshma
17.pinhan16

Ben 6 da kalkiyorum ise giderken akşamdan fönümü çekiyorum sabahtan makyaj falan anca yetişiyor ama yatakları bile toplamadan çıkıyorum evden

Erken kalkamiyorum ki ben :KK43: ayrıca ben de yatak falan toplayamiyorum öylece beni bekliyorlar kapıyı çekip çıkıyorum :))

gunaydin arkadaslar.. ben dunku odevi yapamadim butun gun evde degildim bugunde birazdan cikacam yine kalicak :KK43: cokta ihtiyacim vardi acikcasi :KK43:

günaydın kızlar.
cildim yağlı olduğu için yıllardır jellerle yıkıyorum.
özel bir şey olmadığı için bakımdan sayılmaz.
maskeleri de tarihleri geçmişti geçen attım.

X