Küllerden Doğmak Vol.2

Yüzüme ve ellerime peeling yaptım Türk kahvesiyle. Daha sonra da nemlendirici sürdüm. Pamuk gibi oldular.Bir de gece yatarken gülsuyu veya maden suyu ile temizliyorum.

Bu millet kudurmuş

Tünaydın kızlar;bu hafta hiç günlük ödev yapmadım iş harici olmayanlar dışında,dün büyük gündü geçdi çok şükür Rabbim hiç darlık göstermedieş dost kimi çağırdıysam geldi yardımın dibini gördüm nerdeyse bişeye el sürmedim servis dışındaşuan çok yorgunum inş yarın kaldığım yerden devam ederim

Herkese hayırlı günler arkadaşlar. Çenemde göktaşı gibi sivilce çıkmış. İnanılmaz ağrı ve acı yapıyor. Çok kötüyüm.maske falan yapamam sanırım. Kuaföre gidip kaş bıyık aldırayım bari.

Kızlar kızımın dolabını o videodaki gibi yaptım sigmiyodu kıyafetleri şimdi yer bile kaldı:)

Eklentiler

• 20151019_120907.jpg
    88,4 KB · Görüntüleme: 75
  • 20151019_120848.jpg
    70,9 KB · Görüntüleme: 77
  • 20151019_120837.jpg
    84,5 KB · Görüntüleme: 82

anladım canım benim ama cuma 23:00'dan sonra bildirim yapınca listeye giremiyorsun

arkadaşlar ben bu haftaki ödevleri bulamadım.Neler yapılcak acaba

*Tum evin genel temizligini yapmak. Supurmek, silmek, toz almak.
*Fotoğraflarimizi tasnif etmek. Cep telefonu, pc, album. Elde ne varsa. Cok fazla fotografi olanlar icin Asgari duzenleme suresi 1 saattir.
*1 dolabı içli dışlı düzenlemek temizlemek (Banyo, portmanto, yatak odası.. Artık hangi dolabınızın ihtiyacı varsa. Buzdolabi, kiler, kömürlük, yukluk dahil)
*Evdeki tum fircalari dezenfekte etmek, kaynatmak. Dis fircasi, sac fircasi, lavabo klozet fircasi, elbise fircasi
*Yazlik ayakkabilarin bakiminin yapilarak kaldırılması, kislik ayakkabilarin bakimlarinin yapilarak yerlestirilmesi.Ayakkabi çoksa en az 20 diyelim

kizlar bana bi maske yazin evdeki malsemerlerle olacak
turk kahvesini sevmiyorum ben onu içemem baska ne vardi

Kızlar haftalık görevlere baslayamadim, canım hiç istemiyor, minik oğlum peşimden ayrilmiyor, dip köşe silmek demek benim için bütün halıların kalkması silkelenmesi, koltukların çekilmesi demek, ev büyük bir günde yapamıyorum ki artık, bir başlasam, buzdolabı temizlenecek, o fotolar yok mu onları düzenlemek çok zaman alacak, içim daraldı

Selaaaaam, @Bi kahve senin yazdığını yoğurt maskesini yaptım amaaan yüzüm bir kasindi, bir karıncalardır. Hala da taşınıyor. Yıkandıktan sonra nemlendirici krem bulamadım evde. ( geçenlerde verilen bir görev sonrasinda, coook uzun zamandır kullanmadığımdan, hepsi çöpe gitmişti)
Veee ben de yüzüme doğumdan sonra gogus ucu için kullandığım BBellanin bir kremini bulup onu durdum dur bakalım nolucak
Gaza geldim, şimdi de oje surucem.

Evim teeer temiz, çamaşırlar katlanıp kaldırıldı, yeni yikananlar asıldı, kızım uyudu, çorbası da var, ohhhh degmeyin keyfime

Ayy bu ödev çok iyi oldu ne zamandır manikür yaptırmak istiyordum şimdi onu yaptırıp geldim aksama da ayaklarımı sıcak suya koyup topuklarımı yapıcam binde bir maske aldım onu yapacagım....

Zaten kaşındırıyor ki guzummmmm
Nemlendirici de bulmuşsun tamam işte ne güzel.
Benim de kızım geldi okuldan, Mina da öyle uykusu yapmıyor hıyar ikisi kavga edip duruyor bende huni takcam az kaldı. Yemek yok akşama ne yapıcağım belli de toto yok yapıcak oturdum kaldım yaw

Bugünkü Ödev (19 Ekim 2015)

Kişisel Bakım

1. yesilkubbe
2.ftemiz
3.__ATALANTE
4. cnntrm

Dün gece fotoğraf düzenlerken bekarlık fotoğraflarımi kiskanip kalkip peeling yaptım kesmedi siyah noktalar için bant yapıştırdim nemlendirici sürdüm bugün tekrar maske yapamam amaaa sabah kalkıp saçımi yaptım makyaj yaptım e bunlar da bakım sonuçta -benim gibi her gün yapmayanlar için bakım sayılır- hee bu arada ödevi de saat 10da gördüm :))

Kişisel Bakım

1. yesilkubbe
2.ftemiz
3.__ATALANTE
4. cnntrm
5. _VUSLAT_

Cilt temizliği için her gün yüzümü soda ile yıkıyorum zaten, bugün de içtiğim kahvenin telvesini sürdüm, hem nemlendiriyor hem de pürüzsüzleştiriyor:)

Kişisel Bakım

1. yesilkubbe
2.ftemiz
3.__ATALANTE
4. cnntrm
5. _VUSLAT_
6. Melegimkorusun
7.eflalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…