Küllerden Doğmak Vol.2

Kizlar ben dunku gorevi yapmistim ama aksam rahatsizlandm biraz buraya girip listeye eklemeyi unutmusummmm. Smdi aklima gelince cok uzuldum ama yapmistim ben yaa

Bu arada ben makyaj malz. Hallettim attim eskileri azcikda makyaj yaptim elimin altindayken
fotograf koymak isterdim ama ben makyaj cantasina koyuyorum oyle duzenli durmuyo diye koymadim

Canim resim eklemeye niye tovbelisin? cocuk olunca sık sık supurmek lazim haklisin.

Limon tuzu her yerde var canim a101den almistim tavsiye ederim 1 kasik etkili oluyor haftada 1.

Kettle yok bende hiç sevmem kendilerini
Çaydanlık twmizlicem. Anam eşimde kaldırmadan yemek yapmış olmuş sana yağ
Neyseki amonyaklı cifim var mis gibi yapıyor herşeyi
Yapınca resim atarım.
Şimdi yemek zamanıııı hadi gelin beraber yiyelim

Bu arada çocuklu hatunlarım merak ediyorum sizde durum ne?
Mutlaka ev süpürülür her akşam. Mama sandalyesi altına örtü koyarım,koltuklarda da örtü var ama gel gelelim anında kirleniyor ev
Kızlarım maşallah çok yaramaz çokk.
Yoğurt alıp kaçarlar,arkamı dönerim içecek çıkmıştır dolaptan ve mutfak içecek içindedir
Sıtkım sıyrıldı ev temizlemekten. Rahat olmak istiyorum biraz ama olamıyorum.
Bir benim çocuklarım mı yaramaz anlamadım ki

Yalnız değilsin canım:) Benim koltuklarda örtü de yok sürekli siliyorum, kumaş alıp kaplamauı düşünüyorum. Evi süpürüp siliyorum, arkamı döndüğümde yine her yer de kağıt parçaları, oyuncaklar Çocuklu evde iş bitmiyor

Arkadaşlar kettlenizin içindeki kireci sökmek için sirke döküp kaynatın, 15-20 dakika sirkeli suda bekletin, kireci söker

selam kızlar nasılsınız :)

Haftasonu yoktum. Yeni kurallar filan varmı çok sayfa eklenmiş okuyamadım hepsinii :)

5 Ekim 2015 Günlük Ödev

Su ısıtıcısını(Kettle) iç dış temizlemek.

1.yesilkubbe
2.feraceli
3.naz__24
4.nnightsaill
5.eflalim hem semaverimi temizledim hem demligimi hatta 3 de tenceremi:)

O kağıt parçaları beni sinir hastası ediyor zaten sürekli kesiyor yarabbim arkasında dağ bırakıyor resmen. Birde ayağıma batan legolar. Az kaldı sabrım taşacak hepsini çöpe yollicam

selam hatun milleti. vol 1 deyken biz günlük yaptığımız işleri ve yapacaklarımızı da arada yazardık. iyi oluyordu, insanı gaza getiriyordu. şimdi vol 2 de sadece haftalık ve günlük görevleri yapıp yapmadığımızı yazıyoruz sanırım.

görev haricinde yapılanları neden yazmıyoruz?

önceeee dışını bir güzel parlattımmm kablosu falan dahil, sonra da içinde sirkeli karbonatlı su kaynattım, o suyu da bi güzel lavaboma döktüm lavabom da açılmıştır ohhhhh, ardından içini su ile durlarken elimle bir geçeyim dedim elime son kireç pütürcükleri hemencik bulaştı veee hepsiciği lavabonun dibini boyladı

yalnız dipteki bu sarılık neden oluyo çözemediim ısınmadan ötürü müdür sizce?

5 Ekim 2015 Günlük Ödev

Su ısıtıcısını(Kettle) iç dış temizlemek.

1.yesilkubbe
2.feraceli
3.naz__24
4.nnightsaill
5.eflalim hem semaverimi temizledim hem demligimi hatta 3 de tenceremi:)
6.bendimahi (vaktim olursa çaydanşığımı da yapacağım inş.)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…