Küllerden Doğmak Vol.2

Benim de kettle(nasıl yazılıyor la bu) fena durumdaydı valla iyi oldu bu ödev. Ben eskiden her gun supuruyordum ama şimdi tüylere alıştım sanırım 2gunde 1 süpürüp siliyorum. Benim en sevmediğim iş bu.
Bende hiç sevmiyorum mecburiyetten yapıyorum işte:)
Ucuz olsa şu kendi kendine dönerek gezip süpüren aletlerden alcam da pahalı meret.
Ben de ucuzundan viledanın virobisini aldım. Bütün gün evin içinde dönüyor tüyleri alıyor.
Hemen göz attım bunun için halısız mı olması lazım evin tam incelemedim, halı da da işe yariyorsa çok iyi:)
ben büyük süpürge haftada 2 kez açarım, bazen mutfak için daha fazla olabilir ve arada bazı yerleri eşim süpürür omuz ve sırt ağrısı çok çektiğimden süpürge yoruyor beni...onun dışında şarjlı el süpürgesiyle veya ikea tüy toplayıcımla etrafı geçerim gerektiği zaman,, çocuğum yok ama olsada günde 2 defa büyük süpürge açmam zannetmiyorum
Büyük süpürge açmıyorum her gün dokey süpürge, tercih meselesi ben bebeğimin acab ağzına ne aldı bir şey yuttumu düşüncesindense her gün yorumlayı göze alıyorum
Çaydanlıkların dışını napıyorsunuz hanımlar. Şöyle göz kamaştırsın istiyorum.
amonyakli krem temizleyici döküp telliyorum, birde bulaşık makinesi parlaticisi ışıl ışıl yapıyor:) makineye parlatici yerine sirke kullanınca bunu leke çıkarmaya demlik parlatmaya kullanıyorum

valla benim bi tane supurgelm var buyuk kuçuk ayni site :)))
aksam supurup yatim birazedan çocuklar gelir yemek yerler yine batar mecbur supurucem

aa nası bi ürün canım o işe yarıyo mu

Taris_2485092.jpg

Şöyle bir sey canım. Benim dökülen tüyleri topluyor ama süpürmüyor süpürenler pahalı. Bu sadece altındaki beze yapışanları alıyor. Döne döne geziyor evde. 50 liraya almıştım

Hemen göz attım bunun için halısız mı olması lazım evin tam incelemedim, halı da da işe yariyorsa çok iyi:)

Bilmiyorum ki canım pahalı olanlar halıda da dönüyordur herhalde ama bendekinin sanmıyorum halıda gideceğini. Benim ev hayvanat bahcesi gibi oldugundan halı kullanmıyorum

Büyük süpürge açmıyorum her gün dokey süpürge, tercih meselesi ben bebeğimin acab ağzına ne aldı bir şey yuttumu düşüncesindense her gün yorumlayı göze alıyorum
amonyakli krem temizleyici döküp telliyorum, birde bulaşık makinesi parlaticisi ışıl ışıl yapıyor:) makineye parlatici yerine sirke kullanınca bunu leke çıkarmaya demlik parlatmaya kullanıyorum

Ay telleyemem ben çizilir. Parlatıcıyı deneyeyim bakalım çok sağol.. :KK68:

ödev süpperrr hem çadanlığımı hem kettle mi temizleyeyim bari ohhhh uzun zamandır yapmamıştm:KK49:

al benden de o kadar minicik bişeyim zati :KK35:

kız sen bi felaketsin zaten tam kül kedisi yani ama bence evlenince daha az iş yapacan sen bana öyle gibi geliyo e evli bayanın sorumlulukları çok daha fazla çünkü her türlü memnun etmen gereken bir adam olacak yanında :KK39::-):KK24:

ben de sirke ve karbonatlı su kaynatıyorum fakat limon tuzu da çok etkiliymiş almam evde bulundurmam gerek :KK45:daha hiç evime limon tuzu girmedi, marketlerde var dii miii:KK53::-)

hadi yaaa öyle mi diyorlar, e afiyet olsun ozaman :KK53:
Bilmem :KK70: bencede :KK70:

5 Ekim 2015 Günlük Ödev

Su ısıtıcısını(Kettle) iç dış temizlemek.

1.yesilkubbe
2.feraceli

Gunaydin kizlar
ben Kettle kullanmiyorum kaldirdim caydanligimi temizlicem bu odev kolaymis ya gecenkilere gore.

biride aynalari silmek gibi bi odev vrse cok ihtiyacim var :))

Yatak odası tamam makyaj malzemeleri tamam birtek mutfak dolabı kaldı yetiştirebilirsem bugün yapicam

Günaydın kızlar :KK60:bugünkü ödev iyimiş keza dünkünü yapamadım hiç kolay bi iş değildi:KK12:çok yorgunum belim benden bağımsız şuanda arkadan geliyor:KK45:bu badana boya çok zor ya:110:

Gunaydin kizlar
ben Kettle kullanmiyorum kaldirdim caydanligimi temizlicem bu odev kolaymis ya gecenkilere gore.

biride aynalari silmek gibi bi odev vrse cok ihtiyacim var :))

Daha önceden verilmişti canım ayna görevi, şu an için aynı görevleri vermemeye çalışalım, baktık olmadı başa döneriz :KK68:

5 Ekim 2015 Günlük Ödev

Su ısıtıcısını(Kettle) iç dış temizlemek.

1.yesilkubbe
2.feraceli
3.nnightsaill

Kettle kullanmadığım için çaydanlığı temizledim. Bugünün görevi iyi geldi baya yorulmuştum haftasonu :)

Kızlar bulunduğum şehrin alt yapı çalışmaları yapılıyor ondan nete sorun yaşıyoruz :KK53: takip edemiyorum kesitilerden dolayı bilginiz olsun ama düzelir düzelmez aranızdayım :KK15:

X