Küllerden Doğmak Vol.2

BUGÜNKÜ ÖDEV
Merdiven silmek, görevli varsa küvet/ duşa kabin temizlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1-
Anka_misali
2- _VUSLAT_
3- ruzgarinannesii
4- Sosyoloji12
5- anathema
6- 2kediannesi
7- maral
8- yesa1
9- Littlebutterfly
10- seyhan77
11-nnightsaill
12- bendimahi
13-catuke
14-yesilkubbe
15-eshma
16-eflalim kapımın önünü sildim, bu bildirim işi benim için sıkıntılı buna çözüm bulalım lütfen, daha öncede yazdım akıllı telefonum yok okuyabiliyorum ama yazamıyorum telefonumla kk ya, pc her zaman açamıyorum zor oluyor çocukla akşam açamam haftasonu da açmam çok zor aslında

bencede perde zor is, ben onu yarim saatde takarim bi ekre,e bide cam bosken silmek lazim al sana hafraytlik odev cillop gibi :)

nasil bi çozum bulsak
begeni yapabiliyormusun ?
yapinca begensen olurmu gorev evrilen mesaji

kiz bi sefer yetiyormu suopurunce
ben gunde en a ziki sefer supuruyirum
kuçuk emekluiyor ne bulsa agzina atiyor e buyykler desen tek bildikleri sye ortaligi dokmek saçmak :))))
supurmeden olmazkiiiiiiii

aa önemli değil bende üniversiteyse bilgi alırım diye sordum:) inşallah iyi gelir okul size tabi bana da:) benimde değişimi çok ihtiyacım var
Aslında gelecek hafta da şu takılara mı girişsek, benim o kadar çok kullanmadığım var ki, ve düzensiz de :)

Bu arada ne güzel çıkarmış, benim mürekkep lekem var, onu da çıkarır mı acaba
canım mürekkep lekesi saf alkolle kolonyayla çıkıyor, oğlum koltuklarımı tükenmez kalemle bir güzel çizmişti krem renkli koltuklarımı:)
An itibariyle haftalik gorevlerden biri bitmistir :) dolaplardan kareler Eki Görüntüle 1647026 Eki Görüntüle 1647027
süper eline sağlık:)
neee 2 güne bi tüm evi hem süpürüp siliyo musun abartı değil mi tatlım?
ahanda işte bu bana göre çok fazla chentiq cim
bende süpürüyorum hatta bazen sabah akşam:)
Çocuk var canım o olunca yapmam gerekiyor içim rahat etmez sabah heryer toplayınca supurup silmem zaten 1 saatimi alıyo bana toplamak daha zor geliyo valla çocuğun oyuncak larını falan
aynen buldum birine ben gibi:)
bence ödevler güzel yani ben hiç şikayetçi olmadım bilakis hep ohh iyi oldu bu ödev dedim:)
bir de tamir gerektiren kıyafetleri ayırmak, terziye, kuru temizlemeciye gidecekleri ayırıp göndermek :))) bu aralar bu göreve çok ihtiyacım var :))
evet bu süper olur benimde dikilmesi gerekenler var:)
İyi Akşamlar kızlar kayınpederimi kaybettik bu hafta görevleri yapamayacağım haberiniz olsun
başınız sağolsun Allah rahmet eylesin
aaa olmaz yanlış anlama olmuş gitmek yok:)
aa canım atsana sen foto ben siteye eklememeye tövbeliyim eklersem albüme koyarım ondan eklemiyorum:) çok güzel oluyor foto eklemen
ben gecen gun çocuklarin dolabini ayarldim kislikalri ama sayilmaz demi :)
bide bizim dolabi yapayim hayrima :)
canım benim bildiğim sayılıyor bu görevin cepte senin:)
neymiş adet sancısı için yöntem diyecektim ama yazmışsın başka mesajda:)

yıkayıp astığım oluyor sadece:)
ah canım kışlıkları çıkarırken bunu söyleyip durdum kocaman gömme dolabım olsa kışlık yazlık derdim olmasa sadece yer değiştirsem diye:) eline sağlık
Bizde çocuk yok ama bende her gün süpürüyorum çocuk olsa allah bilir nolcak
sabah akşam olacak ben söylüyüm ne olacağını:)
Eve aksamdan aksama geliyoruz. 2 kisiyiz. O yuzden haftada 1 supuruyorum canim.
size normal canım, çocuk olunca akşama kadarda evde olunca batıyor ev:)
aynen tek değilmişim:) benim kv yi yazsam her gün süpürüldüğü gibi yolluklar kalkar çırpılır:) onun evde
bilgi için sağol bende demliğimle semaverime uyguluyum bari:)
ah ah bak sen cimcimeye, benim abiside dağınık küçükte:) babalarına çekmişler:)

silme her gün çalışan için zor olur bencede, ban uyarda:)

nasil bi çozum bulsak
begeni yapabiliyormusun ?
yapinca begensen olurmu gorev evrilen mesaji
yok canım telefondan yapamam, nasıl olsa bilmem, yani hasta bile olsam ben iş yapmadan duramayan biriyim zaten:) misal hem uykusuz hem hastayım bugün, hoş her gün uykusuzum ya:)
kiz bi sefer yetiyormu suopurunce
ben gunde en a ziki sefer supuruyirum
kuçuk emekluiyor ne bulsa agzina atiyor e buyykler desen tek bildikleri sye ortaligi dokmek saçmak :))))
supurmeden olmazkiiiiiiii

ayy yok yetmiyor günde iki hatta üç kere süpürdüğüm oluyor yazıcam da korktum hanımlardan oturma odası ve mutfağı üç kere süpürdüğüm oluyor:) onun için dikey süpürgelerden aldım haşatını çıkardım süpürgemin canım benim ucu kırıldı takma yeri kırıldı hep bantlı emekleyen kuzumdan kaçırmak için düşürdüm durdum:)

him gunde bi kere gel o zaman çocuklari uyutunca
dumanla mi haberlessek diycem nerde otudugunu bilmiyoruz

Aynen canım ben de.

Neyse yarından itibaren umarım buraya da oraya da yazmaya başlarız hep beraber

Bu arada görev MaRaL tarafından verilmiştir. Çayci ya da demlik temizlemek

ödev süpperrr hem çadanlığımı hem kettle mi temizleyeyim bari ohhhh uzun zamandır yapmamıştm

Perdeyi eşim söküp takiyor. Camlari da cikmisken siliveriyor. Kornisler cok yuksekte. Kendim yapamam. Minyon bir bayanim.
al benden de o kadar minicik bişeyim zati

Bizde çocuk yok ama bende her gün süpürüyorum çocuk olsa allah bilir nolcak
kız sen bi felaketsin zaten tam kül kedisi yani ama bence evlenince daha az iş yapacan sen bana öyle gibi geliyo e evli bayanın sorumlulukları çok daha fazla çünkü her türlü memnun etmen gereken bir adam olacak yanında

ben de sirke ve karbonatlı su kaynatıyorum fakat limon tuzu da çok etkiliymiş almam evde bulundurmam gerek daha hiç evime limon tuzu girmedi, marketlerde var dii miii
Bi de sorsan kireçsiz çay güzel olmaz. o yüzden temizlemiyorlar..
hadi yaaa öyle mi diyorlar, e afiyet olsun ozaman

ben büyük süpürge haftada 2 kez açarım, bazen mutfak için daha fazla olabilir ve arada bazı yerleri eşim süpürür omuz ve sırt ağrısı çok çektiğimden süpürge yoruyor beni...onun dışında şarjlı el süpürgesiyle veya ikea tüy toplayıcımla etrafı geçerim gerektiği zaman,, çocuğum yok ama olsada günde 2 defa büyük süpürge açmam zannetmiyorum

ben işe kalkar hanımcıklar, haydi bismillah...
ah ulan ah bi akıllı telim olsaydı şöyle güselinden harika bir ödev verecektim size,,,gece gece bilgisayara girilmiyo ki...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…