Küllerden Doğmak Vol.2

O kağıt parçaları beni sinir hastası ediyor zaten sürekli kesiyor yarabbim arkasında dağ bırakıyor resmen. Birde ayağıma batan legolar. Az kaldı sabrım taşacak hepsini çöpe yollicam
Ben çoğu oyuncağı kaldırdım zaten 1 hafta önce, sadece tabak çanak oyuncaklar, bebekler kaldı En sevmediğimde minik minik oyuncaklar, daha da almam öyle küçük oyuncaklardan, topl topla bitmiyor

Kızlar, ben bir süre haftalık görevleri yapamayacağım belli ki. Okula çok hızlı bir giriş yaptım sürekli bilgisayar başındayım ertesi güne hazırlanıyorum, ancak günlük işleri yetiştirebiliyorum

BUGÜNKÜ ÖDEV
Su ısıtıcısı (Kettle) ya da çaydanlık iç dış temizlemek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesilkubbe
2. feraceli
3. naz__24
4. nnightsaill
5. eflalim
6. bendimahi
7. ruzgarinannesii
8. dagci
9. maral
10. vuslat
11. seyhan77
12. yesa1

]BUGÜNKÜ ÖDEV
Su ısıtıcısı (Kettle) ya da çaydanlık iç dış temizlemek,

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesilkubbe
2. feraceli
3. naz__24
4. nnightsaill
5. eflalim
6. bendimahi
7. ruzgarinannesii
8. dagci
9. maral
10. vuslat
11. seyhan77
12. yesa1
13 - anathema8
Şimdi kaynıyor akşam belki girmem diye yazdim:)

Aynen canim ya. Biz öğretmenlerin mesaisi evde de devam ediyor. Sanmayin ki ogretmenler oh yarim gun .

]BUGÜNKÜ ÖDEV
Su ısıtıcısı (Kettle) ya da çaydanlık iç dış temizlemek,

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. yesilkubbe
2. feraceli
3. naz__24
4. nnightsaill
5. eflalim
6. bendimahi
7. ruzgarinannesii
8. dagci
9. maral
10. vuslat
11. seyhan77
12. yesa1
13 - anathema8
14-Littlebutterly

bu arada kızlar dün piknikteydim.
eve geldim ben bir gaza geldim...
mutfak dolaplarını komple döktüm içindekileri yıkadım dolapları temizledim içlerini sildim sonra yerleştirdim :)
nevresimleri yıkadım değiştirdim.
gecenin bi körü sokak kapısının önünü sildim paspası yıkadım.
mutfak ve antreyi sildim süpürdüm.
tuvaleti banyoyu temizledim..
gece saat 2di yattığımda
sabah işe zor yetiştim uyanamadım bile...
bugünde geldim tekrar bütün evi sildim süpürdüm tozları aldım.
yarın makyaj dolabıma el atıcam bakalım fotograf paylaşabilirsem atacağım :)

He he tabi tabi yedik bizde

yesa canımm gece saat kaçtan itibaren ödev verebiliyoruzz

yesilkubbe cevaplamış canım ama ben yine de yazayım, cevap vermemiş gibi olmayım sabah 4'ten sonra

Kızlar ikinize de katılıyorum, gelecek hafta için chentiq söyleyelim cam ya da perde görevi gelsin ne dersiniz

Bir de ben daha önceden de yazmıştım, takılar da büyük sorun onlara da el atsak şahane olur bence

Canım ellerine kollarına sağlık ancak günlük yaptıklarımızı burada paylaşmıyoruz, sadece haftalık görevler, ve günlük ödevler hakkında paylaşım yapıyoruz günlük ödevler için azerin'in konusunda yazabilirsin

Bu arada yorumun için de çoooooooooook teşekkür ederim ama ilk halini görseydiniz sanırım atardınız beni konudan da listeden de

tul yok ablacim
nerden çikdi yaws bu tul isiii

işte sen ödevi bu konuya yazmadın, karıştı buralar hep

ben işe kalkar hanımcıklar, haydi bismillah...
ah ulan ah bi akıllı telim olsaydı şöyle güselinden harika bir ödev verecektim size,,,gece gece bilgisayara girilmiyo ki...

canım yaa ben veririm istediğin ödevi, sana da armağan ederim

O zaman bu da NAZZZZZZZZZZZZZ için geliyor

hatta biraz da bu

Ne vuruyon ne çekiyon saçımıçemkiririm sana

Yok canım valla belim çok fena yapıcam yoksa gardolapla diğer ödev kaldı hatırlamıyorum neydi ooo

Ne vuruyon ne çekiyon saçımıçemkiririm sana

Yok canım valla belim çok fena yapıcam yoksa gardolapla diğer ödev kaldı hatırlamıyorum neydi ooo

hemen hatırlatalım

*Yatak odasındaki gardolabı temizlemek, düzenlemek ve kışlık kıyafetleri hazırlamak.Yazlık kıyafetlerden kullanılmayanları kaldırmak.
*Mutfak dolabı içi düzenlemek ve temizlemek
*Evdeki tüm masa ve sehbaları silmek, temizlemek
*Makyaj malzemelerini elden geçirmek, tarihi geçmiş olanları atmak, düzenlemek

@eflalim bir türlü yazamadım sana cevap. Öncelikle çoooook teşekkür ederim, mürekkep lekesi için alkol önermişsin, en kısa zamanda deneyeceğim.

Onun dışında da ben listeye adını ekleyeceğim senin, eğer yapamazsan sonradan çıkarırız ne dersin

işte sen ödevi bu konuya yazmadın, karıştı buralar hep

canım yaa ben veririm istediğin ödevi, sana da armağan ederim
Benim istediğim bi ödev var herkesin evinde vardır dimi sineklik camlarda benim arka tarafda iki odam var çok fena kirliler yarın iki sineklik Yıkama ver yoksa sabah 4 kadar oturur bütün sineklikleri veririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…