Küllerden Doğmak Vol.2

ben işe kalkar hanımcıklar, haydi bismillah...
ah ulan ah bi akıllı telim olsaydı şöyle güselinden harika bir ödev verecektim size,,,gece gece bilgisayara girilmiyo ki...
bende var tel ama listeyoi kopyalayamiyom diye pc aciyom valla :)))

Bende hiç sevmiyorum mecburiyetten yapıyorum işte:)
Ucuz olsa şu kendi kendine dönerek gezip süpüren aletlerden alcam da pahalı meret.
Ben de ucuzundan viledanın virobisini aldım. Bütün gün evin içinde dönüyor tüyleri alıyor.
Hemen göz attım bunun için halısız mı olması lazım evin tam incelemedim, halı da da işe yariyorsa çok iyi:)
Büyük süpürge açmıyorum her gün dokey süpürge, tercih meselesi ben bebeğimin acab ağzına ne aldı bir şey yuttumu düşüncesindense her gün yorumlayı göze alıyorum
Çaydanlıkların dışını napıyorsunuz hanımlar. Şöyle göz kamaştırsın istiyorum.
amonyakli krem temizleyici döküp telliyorum, birde bulaşık makinesi parlaticisi ışıl ışıl yapıyor:) makineye parlatici yerine sirke kullanınca bunu leke çıkarmaya demlik parlatmaya kullanıyorum

valla benim bi tane supurgelm var buyuk kuçuk ayni site :)))
aksam supurup yatim birazedan çocuklar gelir yemek yerler yine batar mecbur supurucem

Bende hiç sevmiyorum mecburiyetten yapıyorum işte:)

Hemen göz attım bunun için halısız mı olması lazım evin tam incelemedim, halı da da işe yariyorsa çok iyi:)

Bilmiyorum ki canım pahalı olanlar halıda da dönüyordur herhalde ama bendekinin sanmıyorum halıda gideceğini. Benim ev hayvanat bahcesi gibi oldugundan halı kullanmıyorum

Ay telleyemem ben çizilir. Parlatıcıyı deneyeyim bakalım çok sağol..

Bilmem bencede

5 Ekim 2015 Günlük Ödev

Su ısıtıcısını(Kettle) iç dış temizlemek.

1.yesilkubbe
2.feraceli

Gunaydin kizlar
ben Kettle kullanmiyorum kaldirdim caydanligimi temizlicem bu odev kolaymis ya gecenkilere gore.

biride aynalari silmek gibi bi odev vrse cok ihtiyacim var :))

Yatak odası tamam makyaj malzemeleri tamam birtek mutfak dolabı kaldı yetiştirebilirsem bugün yapicam

Günaydın kızlar bugünkü ödev iyimiş keza dünkünü yapamadım hiç kolay bi iş değildiçok yorgunum belim benden bağımsız şuanda arkadan geliyorbu badana boya çok zor ya

Gunaydin kizlar
ben Kettle kullanmiyorum kaldirdim caydanligimi temizlicem bu odev kolaymis ya gecenkilere gore.

biride aynalari silmek gibi bi odev vrse cok ihtiyacim var :))

Daha önceden verilmişti canım ayna görevi, şu an için aynı görevleri vermemeye çalışalım, baktık olmadı başa döneriz

5 Ekim 2015 Günlük Ödev

1.yesilkubbe
2.feraceli
3.nnightsaill

Kettle kullanmadığım için çaydanlığı temizledim. Bugünün görevi iyi geldi baya yorulmuştum haftasonu :)

5 Ekim 2015 Günlük Ödev

1.yesilkubbe
2.feraceli
3.naz__24
4.nnightsaill

Kızlar bulunduğum şehrin alt yapı çalışmaları yapılıyor ondan nete sorun yaşıyoruz takip edemiyorum kesitilerden dolayı bilginiz olsun ama düzelir düzelmez aranızdayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…