Küllerden Doğmak Vol.2

Aman bu bayram camdan Düşen düşene anlamazlar dicem ama görümcen üye sanırım kız varya kesin benimkide üyedir he nasıl öğrensemki aceba
Ağzını ara. Ay geçen bşr siteye denk geldim kk mış adı ne konular var de bakalım ne dicek
Ay bende üyeyim oraya derse arkana bakmadan kaç derim

maşallah çok güzell

kızlar özendim yarın ben de foto atacammm :)

dolaplara sayı konmuş muydu yesacım hepsi miydi?

benim de sebepsiz bi şekilde olmuyor, var bi hikmeti [/QUOTE]
Zamanı gelmemiştir canım benim. Ben 13 senelik evliyim daha büyük kızım 6 yı doldurmadı.
Küçüğüm de 20 aylık. Sonra peşpeşe hamile kaldım hep düştü.
Küçük kızımda sular seller gibi kanamam olurdu her seferinde düştü diye gittim doktora o karnımda hareket yapıyordu
Allah nr güzel kararlaştırıyor.
Sana da yaşatsın inşallah anneliği.
Canı gönülden diliyorum.

canımm bana söyle o yöntemi benim de çook ağrılı oluyorrr

benim de sebepsiz bi şekilde olmuyor, var bi hikmeti [/QUOTE]
Zamanı gelmemiştir canım benim. Ben 13 senelik evliyim daha büyük kızım 6 yı doldurmadı.
Küçük kızımda sular seller gibi kanamam olurdu her seferinde düştü diye gittim doktora o karnımda hareket yapıyordu
Canı gönülden diliyorum.[/QUOTE]

ay canım benim sağolasınnn

canımm bana söyle o yöntemi benim de çook ağrılı oluyorrr

benim de sebepsiz bi şekilde olmuyor, var bi hikmeti
Canı gönülden diliyorum.[/QUOTE]

ay canım benim sağolasınnn [/QUOTE]
Ayıp ama söylerim yine
Adet tarihin belli ise olmadan bir gece önce mutlaka eşinle birliktelik yaşa. Doktorum söylemişti. Yalnız dikkat et eşine belli etme bu sefer sonra çakallık peşine düşüyorlar

iyi de ablacım benim adet olmadan önceki gece eşimle ilişki yaşadığım var yine de sancım oluyor hatta adetimin ilk günü olmazsa 2. günü ağrıyor hem de çok ağrıyor

ay canım benim sağolasınnn [/QUOTE]
Ayıp ama söylerim yine
Adet tarihin belli ise olmadan bir gece önce mutlaka eşinle birliktelik yaşa. Doktorum söylemişti. Yalnız dikkat et eşine belli etme bu sefer sonra çakallık peşine düşüyorlar [/QUOTE]
sen kesin telden giriyosun :)

Herkese günaydinnnnnn

Günlük odev gelmiş ama diğer konuda

GÜNLÜK ödevi lütfen bu konuya da yazalimmmm

@Bi kahve 3 dedik canim

Demlik ketıl görevi güzel. Ama perde yıkamak zor değil mi arkadaşlar. Eğer demlik görevi olmasaydı perde mi yıkayacaktık.
Perdeyi yıkayıp asıyor musunuz. Perde inmişken cam korniş silmiyor musunuz?
Bence bu haftalık ödev olmalı. Yani yarın sabah verilmeden konuyu halletmek istedim. Baya tırstım yani:)

Günaydın herkese geçmişi okuyorum, 4 te 4 görevim tamam müjdemi vereyim:) dün kışlıklarıda halletim:) dün giremedim ödevin bildirimini yapamadım çünkü annemlere gittim işim bitince apar topar

Günaydın herkese geçmişi okuyorum, 4 te 4 görevim tamam müjdemi vereyim:) dün kışlıklarıda halletim:) dün giremedim ödevin bildirimini yapamadım çünkü annemlere gittim işim bitince apar topar

Ay maşallah canım yaa.. Benim hala 4 te 1. Onu da geçen hafta yapmıştım. :)

Ben bugün nöbetçiyim, o yüzden evde çaycımı temizleyecek vaktim olmayacak, sabah yapayım dedim yetişmedi. Benim çaycımın demlik ucu kırılmıştı bende onu yenilemek için yetkili servisi aramayı ne zamandır erteliyordum, bende temizlemek yerine yenisini sipariş verdim yani :) bu arada günlük ödevler konusunda perde asmak benim tek başıma yapabileceğim bir ödev değil mesela, bu çok zor olmaz mıydı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…