Küllerden Doğmak Vol.2

Selam kizlar ben de gizli takipcilerdenim yogun calistigim icin oyle hergun her odevi yapamiyorum ama takip ediyorum ve ayak uydurmaya calisiyorum bildirim yapmasam da soyle ki nacizane bir fikrim var bildirim topiginde kim odevini yapmis yazilmis ancak

Ekim Ayi 1. Hafta odev bildirimi.
X gorev
Y gorev
Z gorev

Yapanlar
1
2
3

Ekim Ayi 02.10.2015 Gunluk odev bildirimi
A gorev

Yapanlar
1
2
3

basliklari kullanilsa daha kolay takip edecegim odev neymis, kim yapmis, odev tarihi neymis net gorebilirim sanki burda sayflarca yaziliyor kisitli zamanim var okuyamayinca hepsini nolmus kaciyor ipin ucu yazilmissa da ben mi gormedim bilmiyorum.

Bugünün ödevi en az 7 parça ütü yapmak.

1. anka_misali
2. ruzgarinannesii
3. _VUSLAT_
4. Sosyoloji12
5.eflalim

Haftalık görevi bulamıyorum bi turlu. Nerde yazıyor acaba. Ek dosya olarak mı eklendi ki. Ek dosyaları göremiyorum telefonda.

Haftalık görev burada

Haftalık görevi bulamıyorum bi turlu. Nerde yazıyor acaba. Ek dosya olarak mı eklendi ki. Ek dosyaları göremiyorum telefonda.

1. anka_misali
2. ruzgarinannesii
3. _VUSLAT_
4. Sosyoloji12
5.eflalim
6. 2KediAnnesi

Ben bulamadım
Sadece ütü mü ?

Canim hos geldin. Aramiza katildigin icin cok mutlu oldum. Ancak bizim de psikolojimizin saglam kalmasi icin sana yardimcindan bahsetmeme sarti kosuyorum.

Fikrini paylastigin icin cok tesekkur ederim. Bildirim topigini acma sebebim buydu zaten. Cunku ben de her sayfayi tek tek okuyamayacak kadar yogunum. Orada günlük odevlerimizin ne oldugu ve kimlerin yaptigi gun sonunda guzelce yazili zaten. Haftalik gorevlere ve yapanlara gelince onu da ben ekleyecegim ilk sayfaya. Lakin vaktim olmadi.biliyor musun bilmiyorum ama kk da tablo eklemek "birazcik" zahmetli...

Ben bugun utu yapamayacagim. Eve geldigimde pestilim cikmis olur.

yesa sen ne dersen o. Bu haftanin odevini kizlarla ayarlayan sensin. Dolap sayisi kac derseniz o olsun

Gece giremeyen 3 kiza ne yapsak bilemedim. Ben cepten girdigim icin tel surekli elimin altinda. Aslinda acmamam lazim malum cocuklar ve radyasyon falan ama... Senin dedigin gibi pesinen yapri deyip ertesi gune yapmadilarsa - koyabiliriz. Ogleden sonra 12 cok gec. Sabah 6 -7 falan olsa neyse de...

Ya ben topikleri iyice karistirdim birbirine. Nereye bildirim yapacagimi cozemedim
Bu haftanin tum gorevleri tamamlandi

Bugün başladık canım cumaya kadar vaktin var hadi kalk kalk
Tamam Canım
Ben onu görmezden geliyorum sizde öyle yapın

1. anka_misali
2. ruzgarinannesii
3. _VUSLAT_
4. Sosyoloji12
5.eflalim
6. 2KediAnnesi
7.anathema

Benide ekleyin benide benidee :) yarından itibaren başlıyorum bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…