Küllerden Doğmak Vol.2

Ay umarım olmazsın canım yaa, valla ben de tam tersi ütü yapmam gerekiyordu ama akşam eve geç girince kaldı, yarın da erken kalkmak gerek, ödevi yapamayacağım
Olsun canım Sıkma canını bende yapmıycakdım nasıl oldu anlamadım üstüne eşim geldi o bile şaşırdı :) erken yat dinlen ben birazdan yatıcam.

2 Ekim 2015 Cuma Ödev

En az 7 parça ütü yapmak

1.
anka_misali
2. ruzgarinannesii
3. _VUSLAT_
4. Sosyoloji12
5. eflalim
6. 2KediAnnesi
7. anathema
8. feraceli
9. bi kahve
10.yesilkubbe
11.dagci
12.naz__24
13. elifcino
14. Catuke
15. areser

ay elektrik kesildi yazamadım hemmen yazayım,
2 Ekim 2015 Cuma Ödev

En az 7 parça ütü yapmak

1.
anka_misali
2. ruzgarinannesii
3. _VUSLAT_
4. Sosyoloji12
5. eflalim
6. 2KediAnnesi
7. anathema
8. feraceli
9. bi kahve
10.yesilkubbe
11.dagci
12.naz__24
13. elifcino
14. Catuke
15. areser
16. bendimahi

Kizcelerim. Bu mesajimi alintilayip, kac cocugunu var yaslari nedir, evli misiniz bekar misiniz, calisiyorsaniz kac ile kac arasi gibi seyleri yazar misiniz.

Yesanin bana verdigi listede 40 kusur kisinin ismi var. Keske katilmak istedigini bildiren arkadaslar, katilmaktan vazgecince de bunu bildirseler. Ne kadar guzel olurdu.

Ayrica kilo verme konusu gecmis. Ben konu acmistim ama havada kaldi. Buraya da yazayim. Duzenli spor yapmama vesile olacak bir bagyan araniyor. Var mi aranizda gönüllü?

Ben bu hafta yeni gelebildiğim için bugün 15 parça ütü yaptım

Canim gunluk bildirimlerimiz eskisi gibi vol.2 de. bu sayfada... haftalik gorevlerimizi sadece cuma gunu diger topike bildiriyoruz. Sen gecen hafta yoktun, ben tum kurallari yazdim oraya. Hatta uyarmaktan falan da bahsettim. Kurallari bir daha okuyabilir misin. Orasi sismesin diye mümkün oldukça az yaziyoruz.

33 yaşında, 13 senelik evli bir ev hanımıyım efendim.
2 canavar kızım var çok şükür. Büyük 6 yaşında olucak, küçüğüm 20 aylık.
Ha çenelerini sorarsan kesin 10 derim yani
Çalışmıyorum iki kızımı tek büyütüyorum. Kimsemiz yok, ben garip, ben yetim, ben öksüz tövbe yarabbim
Yarışmacı arkadaşlara başarılar öpüldünüz

Tabisi okurum kuzum ne demek

İnsan çıktı içimden valla ya. 84 ile başladım 61 im şuan
60 ta cübile yapcem
Ben seni harırlıyorum ama hep o mu acaba dedim adını değiştin dimi erotik brokoliydi adın dimi benim diyet günlüğüm vardı ozamanlar sende gelmiştin bi ara :)

Feraceli ve Efser sesli güldüm valla ikinize
Ne yalan söyleyeyim birden korktum
Bende yetisemezdim
Eğer o şekilde olsaydı çoktan kaçmıştım ben
7 günümüz var canım:)
Ben algılama problemi yaşadığım için sık sık size rahatsız edebilirim

34 yaşında 3 çoçuk annesiyim,ev hanımıyım
ama bu sene açık öğretim için başvuru da bulundum bir yandanda sınavlara hazırlanıyorum....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…