Küllerden Doğmak Vol.2

Dunku odev bildirimimiz 14 kisi ile kapanmistir. Son 3 kisiyi listeye dahil edemiyorum. Daha onceden konusu gecmisti. Yeni odev geldiginde bildirimler sayilmiyor. Mazeretiniz varsa onceden bildirirsiniz. Nitekim @dagci giremeyecegini soylemksti ve ben onu listeye kendim ekledim.

Ayrica bildirim topiginde en son bildirim listesini SADECE o gunun odevini veren kisi yayinlar. (Bugun yesa yesa yapmis arkadasimizin yerine)

Oraya tekrar liste ekleyen arkadaslarim kurallari yeniden okumaniz konusunda sizi uyariyorum. :KK17::KK60:
@__ATALANTE Nego Nego @eshma
ya oraya yazılmıyormuydu dün kuralları kaç kere okudum hastalıktan anlamadım heralde:) tamam canım oraya yazmam daha ama ben akşamları yazamam bildirim akşam giremem, gündüz sabah girebiliyorum bu durumda benim ödevler listede hiç olmaz:KK43: çok nadir girerim akşamları, telefonum akılsın nete girer ama yazamam:) pc açamam akşam bebek çocuk uyutma telaşı sonrasında ben uyuyorum zaten
tamam ama ben çalışıyorum ve o günün ödevini akşam yapabiliyorum bildirimide sabah yapıyorum yaptım diye :KK43: O zaman ben hergün ödevi yapıcam ama hiçbir zaman listeye giremicem.. Bence bunda bir değişiklik yapın ve dünün ödevinin bildirimini bugün öğlen 12ye kadar bildirebilme imkanı saglayın..
aynen bende akşam giremem ki
KIZLARRRRRRRRR YENİ GÖREVLER GELDİ HAYDİ HAYDİ HAYDİİİİİ:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

*Yatak odasındaki gardolabı temizlemek, düzenlemek ve kışlık kıyafetleri hazırlamak.Yazlık kıyafetlerden kullanılmayanları kaldırmak.
*Mutfak dolabı içi düzenlemek ve temizlemek
*Evdeki tüm masa ve sehbaları silmek, temizlemek
*Makyaj malzemelerini elden geçirmek, tarihi geçmiş olanları atmak, düzenlemek

Nego Nego
@ayseyma
@cnntrm
@eniyikadinoyuncu
@dagci
@2KediAnnesi
@NAZ__24
E Etabiti
@anathema8
@ftemiz
@catuke
@areser
Koalina Koalina
@Feraceli
@seyhan77
yesilkubbe yesilkubbe
@statistician
@mirjam
@denizyagmur4
@MaRaL_
@eshma
@anka_misali
@__ATALANTE
@Nill41
@Mihrunnisa
@kayacans
@Bi kahve
bendimahi bendimahi
@kelebek25
@zambak86
@Cekirgee
@asliayet
@luyizvitton
@ayamann
@chilekciko
@btlbetul
-VUSLAT- -VUSLAT-
Kanguru_ Kanguru_
@elifcino
ooo çok kolay makyaj malzemelerimi yeni attım bayram önü yatak odamı düzenlerken:)
mutfak dolabı içlerim hep düzenlidir övünmek gibi olmasın:) sadece biriken kavanozları atarım:)
sehpa masa işi çok kolay bayıldım bu haftaki görevlere :)

Ütüyü yapınca bugün bildirim yapacakmıyız, bir de diğer konuda ki görevler dediğin hangileri? Kusura bakma canım çok soru sordum, bugün algılama sorunu yaşıyorum sanırım:)

Bu görevleri Cuma'ya kadar mı tamalıcaz canım, yoksa günlük müo_O Kafam karıştı tam anlamadım :oops:

canım şimdi 1 günlük kısa görevimiz bir de haftalık 4 büyük görevimiz var

Sana bir link vereyim orayı oku ama oraya yazma tamam mı sorun olursa gel yine buradan sor

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/kulkedilerinin-macera-bildirim-topigi.862375/

Aman ne duzen ne duzeno_O
Kalkayimda utumu yapim insallah ruzgar uyanmaz masayi alirken:KK20:

:KK48: yap yap canım inşallah uyanmaz :KK19:

Alternatif yooookk. Gorevlerden biri cebinde canim :)

Tum dolaplar mi.... Benim de tembellikten gozum dönmüş sanirim 1 dolap diye algiladim. yesa yesa tum dolaplari mi yapicaz cicim :KK57::KK57:

Yesanin verdigi gorevler Haftalik. Her hafta cuma gunu degisir. Cuma gunu gelince diger topike yazdim diye bildirim yapacaksin.

Digerleri ise gunluk odev. Mesela bugunun odevi utu yapmak. Her sey ayrintili olarak yesa1 nin verdogi linkte yaziyor. @elifcino canim verilen linkteki kurallarimizi oku canim. Gelmene cok sevindim. Keske marmelatim da olsa...

chentiq chentiq canım gerçekten çok olmuş 2 ya da 3 dolap mı yapsako_O

ya oraya yazılmıyormuydu dün kuralları kaç kere okudum hastalıktan anlamadım heralde:) tamam canım oraya yazmam daha ama ben akşamları yazamam bildirim akşam giremem, gündüz sabah girebiliyorum bu durumda benim ödevler listede hiç olmaz:KK43: çok nadir girerim akşamları, telefonum akılsın nete girer ama yazamam:) pc açamam akşam bebek çocuk uyutma telaşı sonrasında ben uyuyorum zaten
aynen bende akşam giremem ki

canım sizin durumu nasıl yapsak ki bilemedim, direk eklesek ama yapmadığınız taktirde çıkarsak mı? chentiq chentiq ne dersin ?

Ben bulamadım o_O
Sadece ütü mü ?

Evet canım

bugünkü ödev

sadece 7 parça ütü yapmak

Ama haftalık görevler de geldi, 4 görevin var. 7 günün var bunları tamamlamak için :)

Bu linki mutlaka okuyalım ama soruları buraya yazalım canım

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/kulkedilerinin-macera-bildirim-topigi.862375/

canım şimdi 1 günlük kısa görevimiz bir de haftalık 4 büyük görevimiz var

Sana bir link vereyim orayı oku ama oraya yazma tamam mı sorun olursa gel yine buradan sor

Anladım canım, teşekkürler:)

Ben bulamadım o_O
Sadece ütü mü ?
221. sayfada haftalık görev yesa yesa yazmış canım, bugün de ütü yapılacak:)

Kızlar konu oturana kadar kafanız karışmış hissedebilirsiniz :confused: çok normal bu :KK50:, ama düzene girdikten sonra herşey çok kolay aslında :KK19:

Bugünün ödevi en az 7 parça ütü yapmak.

1. anka_misali
2.ruzgarinannesii

canım sizin durumu nasıl yapsak ki bilemedim, direk eklesek ama yapmadığınız taktirde çıkarsak mı? chentiq chentiq ne dersin ?

Evet canım

bugünkü ödev

sadece 7 parça ütü yapmak

Ama haftalık görevler de geldi, 4 görevin var. 7 günün var bunları tamamlamak için :)

Bu linki mutlaka okuyalım ama soruları buraya yazalım canım

Okudum çok güzel bayıldım konuya
Başta dediğim gibi benim yardımcım var haftanın en az 2 benimle eger sizin içinde bir sakıncası yoksa katılmak isterim
Evet bazılarınız şunu diyebilir delimisin yardımcın var ne gereği var :KK51:ama ben geçirdiğim ruhsal rahatsızlıktan dolayı bazen kendimi yetersiz hisediyorum size katılıp bunu yenmek istiyorum tabi sizin için uygunsa:KK68:

X