Küllerden Doğmak Vol.2

ya oraya yazılmıyormuydu dün kuralları kaç kere okudum hastalıktan anlamadım heralde:) tamam canım oraya yazmam daha ama ben akşamları yazamam bildirim akşam giremem, gündüz sabah girebiliyorum bu durumda benim ödevler listede hiç olmaz çok nadir girerim akşamları, telefonum akılsın nete girer ama yazamam:) pc açamam akşam bebek çocuk uyutma telaşı sonrasında ben uyuyorum zaten
aynen bende akşam giremem ki
ooo çok kolay makyaj malzemelerimi yeni attım bayram önü yatak odamı düzenlerken:)
mutfak dolabı içlerim hep düzenlidir övünmek gibi olmasın:) sadece biriken kavanozları atarım:)
sehpa masa işi çok kolay bayıldım bu haftaki görevlere :)

canım şimdi 1 günlük kısa görevimiz bir de haftalık 4 büyük görevimiz var

Sana bir link vereyim orayı oku ama oraya yazma tamam mı sorun olursa gel yine buradan sor

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/kulkedilerinin-macera-bildirim-topigi.862375/

Aman ne duzen ne duzen
Kalkayimda utumu yapim insallah ruzgar uyanmaz masayi alirken

yap yap canım inşallah uyanmaz

chentiq canım gerçekten çok olmuş 2 ya da 3 dolap mı yapsak

canım sizin durumu nasıl yapsak ki bilemedim, direk eklesek ama yapmadığınız taktirde çıkarsak mı? chentiq ne dersin ?

Ben bulamadım
Sadece ütü mü ?

Evet canım

bugünkü ödev

sadece 7 parça ütü yapmak

Ama haftalık görevler de geldi, 4 görevin var. 7 günün var bunları tamamlamak için :)

Bu linki mutlaka okuyalım ama soruları buraya yazalım canım

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/kulkedilerinin-macera-bildirim-topigi.862375/

Anladım canım, teşekkürler:)

Ben bulamadım
Sadece ütü mü ?
221. sayfada haftalık görev yesa yazmış canım, bugün de ütü yapılacak:)

Kızlar konu oturana kadar kafanız karışmış hissedebilirsiniz çok normal bu , ama düzene girdikten sonra herşey çok kolay aslında

Bugünün ödevi en az 7 parça ütü yapmak.

1. anka_misali
2.ruzgarinannesii

Okudum çok güzel bayıldım konuya
Başta dediğim gibi benim yardımcım var haftanın en az 2 benimle eger sizin içinde bir sakıncası yoksa katılmak isterim
Evet bazılarınız şunu diyebilir delimisin yardımcın var ne gereği var ama ben geçirdiğim ruhsal rahatsızlıktan dolayı bazen kendimi yetersiz hisediyorum size katılıp bunu yenmek istiyorum tabi sizin için uygunsa

Bugünün ödevi en az 7 parça ütü yapmak.

1. anka_misali
2. ruzgarinannesii
3. _VUSLAT_
4. Sosyoloji12

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…