Küllerden Doğmak Vol.2

2 Ekim 2015 Cuma Ödev

En az 7 parça ütü yapmak

1.
anka_misali
2. ruzgarinannesii
3. _VUSLAT_
4. Sosyoloji12
5. eflalim
6. 2KediAnnesi
7. anathema
8. feraceli
9. bi kahve
10.yesilkubbe

yeni görevleri çok sevdim.
hafta sonu yapmayı planladığım şeylerdi.

bugünün ödevini yaptım.
9 parça ütüledim.

bu haftanın ödevlerinden sandalye işini de bugüne son olarak kafamda düşünmüştüm.
işten gelince 8 salon,2 mutfak sandalyesi sildim aspirinle.

önümüzdeki haftanın ödevine gelirsek;mutfak dolaplarının iç ve dışını sildim,düzenledim.
yarın da gardrobun tozunu alırım.yazlık kışlık pek değiştirmiyorum.
çocukların pijama sweatlarını öne alırım.
bir de toz alma işi var.tam yapmam gereken.
hepsini yetiştirdiğim kadar yarın yaparım.

hafta içi sıkıntı oluyor zaman açısından.:)

yorgunluktan ölüyorum.sırf ödev bildirimi için pcyi açtım.
aksi gibi telden wifi de sorun çıktı.oturduğum yerden yazayım demiştim.

ben gündüzden yazarım akşama yapacaklarımı en iyisi..)

2 Ekim 2015 Cuma Ödev

En az 7 parça ütü yapmak

1.
anka_misali
2. ruzgarinannesii
3. _VUSLAT_
4. Sosyoloji12
5. eflalim
6. 2KediAnnesi
7. anathema
8. feraceli
9. bi kahve
10.yesilkubbe
11.dagci

gecmis olsun naz 24 haftalik ödevleri cok begendim kizlar yapilmasi lazim amaaa kim yapacak modundaydim yapiyim haftasonu öbür topike yazilacak yaptim diye demi kizlar burayada günlük yaptiklarimizi yaziyoz demi allahim anlayim artikin n0oolur:KK22:

Ben bugun utu yapamayacagim. Eve geldigimde pestilim cikmis olur.

yesa yesa sen ne dersen o. Bu haftanin odevini kizlarla ayarlayan sensin. Dolap sayisi kac derseniz o olsun

Gece giremeyen 3 kiza ne yapsak bilemedim. Ben cepten girdigim icin tel surekli elimin altinda. Aslinda acmamam lazim malum cocuklar ve radyasyon falan ama... Senin dedigin gibi pesinen yapri deyip ertesi gune yapmadilarsa - koyabiliriz. Ogleden sonra 12 cok gec. Sabah 6 -7 falan olsa neyse de...
Diğer sayfaya geçirme işi o arkadaşın olsun o zaman. O geldiği zaman geçirsin. :)

Bu arada arkadaşlar aşağıdaki konuma fikri olan yazabilir mi. Çok üzüldüm pirinçlere.

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/pirinc-boceklenmis.862980/

Son düzenleme:
2 Ekim 2015 Cuma Ödev

En az 7 parça ütü yapmak

1.
anka_misali
2. ruzgarinannesii
3. _VUSLAT_
4. Sosyoloji12
5. eflalim
6. 2KediAnnesi
7. anathema
8. feraceli
9. bi kahve
10.yesilkubbe
11.dagci
12.naz__24(9 Parça yapdım):KK1:

Çok teşekkür ederim :KK60:yanlız sık sık hatırlatıyorsunuz görevleri değil mi?

Hatırlatırız tabii ki de canım ama hemen aşağıdaki link'ten istediğin an öğrenebilirsin

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ilerinin-macera-bildirim-topigi.862375/page-3

Selam kizlar ben de gizli takipcilerdenim:KK200: yogun calistigim icin oyle hergun her odevi yapamiyorum ama takip ediyorum ve ayak uydurmaya calisiyorum bildirim yapmasam da soyle ki nacizane bir fikrim var bildirim topiginde kim odevini yapmis yazilmis ancak

Ekim Ayi 1. Hafta odev bildirimi.
X gorev
Y gorev
Z gorev

Yapanlar
1
2
3

Ekim Ayi 02.10.2015 Gunluk odev bildirimi
A gorev

Yapanlar
1
2
3

basliklari kullanilsa daha kolay takip edecegim odev neymis, kim yapmis, odev tarihi neymis net gorebilirim sanki burda sayflarca yaziliyor kisitli zamanim var okuyamayinca hepsini nolmus kaciyor ipin ucu yazilmissa da ben mi gormedim bilmiyorum.:oops:

Canım önerin için çooooooook teşekkürler, sonuna kadar haklısın, sayfalar maşallah Allah bozmasın pek güzel ilerliyor ancak bu linkten o istediğin bilgilere ulaşabilirsin ama sorun olursa yine gel buradan sor olur mu :KK68:

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ilerinin-macera-bildirim-topigi.862375/page-3

Ben bugun utu yapamayacagim. Eve geldigimde pestilim cikmis olur.

yesa yesa sen ne dersen o. Bu haftanin odevini kizlarla ayarlayan sensin. Dolap sayisi kac derseniz o olsun

Gece giremeyen 3 kiza ne yapsak bilemedim. Ben cepten girdigim icin tel surekli elimin altinda. Aslinda acmamam lazim malum cocuklar ve radyasyon falan ama... Senin dedigin gibi pesinen yapri deyip ertesi gune yapmadilarsa - koyabiliriz. Ogleden sonra 12 cok gec. Sabah 6 -7 falan olsa neyse de...

Ben de şimdi girdim eve daha leslie ile yürüyeceğiz beni bekler uyumaz şimdi :KK53: Yarın da çalışacağım, dur bakalım Allah kerim,:KK53:

Mutfak dolabı en az 3 diyelim canım, zaten bardakları ve tabakları koyduğumuz yeri düzenleriz bi, bir de lavabo altı düzenlense al sana 3. isteyen tabii ki daha fazla da yapabilir :KK24: kızları da öyle yapalım bence de :KK51:

Ya ben topikleri iyice karistirdim birbirine. Nereye bildirim yapacagimi cozemedim :oops:
Bu haftanin tum gorevleri tamamlandi :KK45::KK45::KK45:

Neyse bulmuşsun canım diğer topik te gördüm adını :KK55:

Benide ekleyin benide benidee :) yarından itibaren başlıyorum bende

Hoşgeldin canım benim aramıza:KK19:

Cuma görevi ve bugünün görevi tama yesa yesa

Canım artık bildirimler diğer konuya, :KK19:

Bildirim veriyorum :KK70:
Ödev tamamlandı efendim :KK66:
Hatta 7 değil 15 parça yaptım.
Yarın ı sabırsızlıkla bekliyorum.

kuşum sen de diğer konuya bildirim yap, cumaları diğer konuya uğruyoruz mutlaka :KK19:

Hatırlatırız tabii ki de canım ama hemen aşağıdaki link'ten istediğin an öğrenebilirsin

Canım önerin için çooooooook teşekkürler, sonuna kadar haklısın, sayfalar maşallah Allah bozmasın pek güzel ilerliyor ancak bu linkten o istediğin bilgilere ulaşabilirsin ama sorun olursa yine gel buradan sor olur mu :KK68:

Ben de şimdi girdim eve daha leslie ile yürüyeceğiz beni bekler uyumaz şimdi :KK53: Yarın da çalışacağım, dur bakalım Allah kerim,:KK53:

Mutfak dolabı en az 3 diyelim canım, zaten bardakları ve tabakları koyduğumuz yeri düzenleriz bi, bir de lavabo altı düzenlense al sana 3. isteyen tabii ki daha fazla da yapabilir :KK24: kızları da öyle yapalım bence de :KK51:

Neyse bulmuşsun canım diğer topik te gördüm adını :KK55:

Hoşgeldin canım benim aramıza:KK19:
Hoşbuldumm :)

gecmis olsun naz 24 haftalik ödevleri cok begendim kizlar yapilmasi lazim amaaa kim yapacak modundaydim yapiyim haftasonu öbür topike yazilacak yaptim diye demi kizlar burayada günlük yaptiklarimizi yaziyoz demi allahim anlayim artikin n0oolur:KK22:

Evet canım benim

Bak şimdi cumaya kadar yaptın ya ödevlerini

Cuma günü olunca diğer konuya gidip sadece şunu yazıyorsun

seyhan77 = 4 görev tamamlandı.

Bu kadarcık.

Günlük ödevleri burdan eski sistem yazacaksın.

Tek değişen, SABAH 4'TEN SONRA ÖDEV VEREN KİŞİ LİSTENİN SON HALİNİ ORADAN YAYINLAYACAK VE YİNE ORAYA DA ÖDEVİ YAZACAK

Bu kadarcık :KK36::KK36:

2 Ekim 2015 Cuma Ödev

En az 7 parça ütü yapmak

1.
anka_misali
2. ruzgarinannesii
3. _VUSLAT_
4. Sosyoloji12
5. eflalim
6. 2KediAnnesi
7. anathema
8. feraceli
9. bi kahve
10.yesilkubbe
11.dagci
12.naz__24
13. elifcino
14. Catuke

bende 21 parçayla bütün haftalık ütülerimi bitirdim :)

Geçmiş olsun canım, ben de şimdi girdim eve ve yarın da çalışıyorum ve ütü yapmam lazım nasıl olacaksa :KK53:
Sağol canım grip olucam heralde:KK1:aslında ütü yapmıcaktım ama bakdım varda yapım dedim :KK51:karnımda ağrıyor:KK42:oyyyy halim fena:confused:

Sağol canım grip olucam heralde:KK1:aslında ütü yapmıcaktım ama bakdım varda yapım dedim :KK51:karnımda ağrıyor:KK42:oyyyy halim fena:confused:

Ay umarım olmazsın canım yaa, valla ben de tam tersi ütü yapmam gerekiyordu ama akşam eve geç girince kaldı, yarın da erken kalkmak gerek, ödevi yapamayacağım :cry::cry:

X