Küllerden Doğmak Vol.2

Neden begenmediniz yapamayacaksiniz odevimi yahu. Bir tane lifi yada patigi kullanmanij yada hediye etmenin neresi kotu
ya ne bilem ihtiyacim yokkki su an daha geecn yeni patik,çiakrdim :)))
kime niye hediye etsem ki :)
yok yok ben ne iyiisi utumu yapayim :)

oooooooo 2 kişi günlük ödevi yapmayacağım diyor chentiq duvar silme neymiş diyorrr

kızlarrrrrrrrrrrrrrrr

Günlük ödevi beğenmeyenlere alternatif en az 5 parça ütü mü versek

Yok oyle odev siparisi falan.. kirk yilda bir odev vermisim hatunlar burun kiviriyor ya...@2KediAnnesi canim yarin sabah gelirsen utu odevini kendjn ver

ben oldum oli korkmusumdur ya.. su an bulundugum kucucuk cocuk odasinin bile duvarlarina bakinca gözüm korktu. Mutfak temiz. Bir tek banyo duvarlarim kirli. Onlari da sileyim bari arap sabunu asprin. Napalim basa gelen cekilir

Ay ben daha hiç ödev veremedim chentiq ya o saatlerde 3.ruyamda oluyorum O zaman bugun ödevi yapmamış mı sayılcam ben şimdi? Akşam kocama hediye versem olur mu sayılır mı

Yok canım ben yapacağım valla da alternatif olarak yanında ödev veriyorduk ya ondan demiştim yaa

Ohh banyo duvarı en sevdiğim

Bacılar haftaliklarin 2sini yaptım 2si kaldı ya kalan 2yi anamın evinde yapsam olur mu? Bu arada ben günlük ödevi sevdim chentiq şu an evde değilim ama eve gittiğimde muhakkak yapıcam ödev artısı alamiycam ama olsun

Bugün ki ödev kolay ama hediyr vereceğim kişiye bugün veremem uzakta oğlum okulda olduğu için gidemem hediyeyi çıkarsam ilk fırsatta versem olur mu yoksa yapmamış sayilirim

Bende ceyizliklerimi duzenlerken kiz kardesime patik tesbih havlu filan bir kac birseyler vermistim. Daha yeni. Onlarda sayilir mi acabaaaa

Günlük ödev çeyizden bişeyler vermek galiba, bulamadım tam sayfayı. Daha 10 gün olmadı en yakın arkadaşıma 2 patik verdim bu ekimde düğünü var yani yaptım ödevimi 

ben bir lif çıkarırım bazadan.kardeşimin bebeği olacak.
onun için düşünüyordum.bugün halletmiş olurum.
akşam yaparım ama bildiremem.
nete giremiyorum yoğunluktan.

yesa canım sandalyeler tamam 10 tane sandalye silindi sadece baza altı kaldı ama biz o işleri halletmistik düğün temizliği kapsamında sadece vitrin var büyük işlerden onu yapsam olur mu? Ayy çok soru sordum bugün :))

nickim aynıydı canım...

anlamadım canım ödevimizi yapınca biz buraya yazcaz bildirim topiğine sen mi yazacaksın?

Bittiiii bitttiiiii ama ben de bittim 2 saat sürdü holün Duvarları bez den beş parmağımın izi cıktı valla şimdi gidip gelip bakıyorum duvarlara veeee haftanın 4 görevini de bitirmiş bulunuyorum

merrrhaba kızlaaar :)
yaptığınız şeyleri tam olarak anlayamadım ama hoş bir şey sanki :)
beni de aranıza alır mısınız?
bana da verin ödev

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…