Küllerden Doğmak Vol.2

Oo süper

Cok gecmis olsun. Cocuk icin zor olacak ama ustesindeen geleceginize inaniyorum

Evet zor bir süreç sizi bekliyor. Allah yardımcınız olsun canım. Çok geçmiş olsun.

Çeyiz sandığı derken? Benim çeyiz sandığım yok ki yaw
Çok oldu evleneli sandık neyin kalmadı.
Ütüm var bugün onları yapsam olur mu?

Canım geçmiş olsun hep aklımdaydın çok geçmiş olsun miniğime benim prensesim de olur arada oğlumda olmuşdu Gözlerinden Yeşil akıntı gelmişdi çok kötüydü ve şaşırtıcıydı.

yesa canım tv ünitesi bitti kaldı banyo Duvarı resimler yarın diğer topicikde

Çeyiz sandığı derken? Benim çeyiz sandığım yok ki yaw
Çok oldu evleneli sandık neyin kalmadı.
Ütüm var bugün onları yapsam olur mu?

Canım ceyiz Sandığı yok bende de ama hani hurçlar falan içinde kullanmadığın kiyamadigin bir şeyler varsa çıkar kullan yoksa utu yap. Bizim kızlarinda utusu hiç bitmiyor

Ellerine sağlık canım valla ama nası yaptın ev Karışıkken iyi yapmışsın valla. Boya isinde gelişme var mı. Bir de yarın diğer topik 4 madde tamam yazarsan chentiq ekler listeye

Canım ceyiz Sandığı yok bende de ama hani hurçlar falan içinde kullanmadığın kiyamadigin bir şeyler varsa çıkar kullan yoksa utu yap. Bizim kızlarinda utusu hiç bitmiyor
Hiiii hiç tutmam kullanmadığım işime yaramayan ne varsa gitti
Bir sürü perde vardı 6 odalı evden kalan hepsini verdim ihtiyacı olana. Evler zaten kalabalık birde onlar olmasın daralıyorum yoksam
Ütü bitermi şekerim takım elbise giyiyor eşim biter miiii.
Kızlar uyusun hemmen başlarım ütüye.
Tv dolapları bana ait değil, onlar eşimden sorulur,onun kabloları falan var çekmecelerde sağolsun o yapar

Bulaşıcıymış naz bu. Kalabalıkta kimden aldı bilmiyoruz. Kuzum gözleri şişince yürüyemediği için hep ağladı. Damla da yaktı hep. Şükür yaradana şimdi daha iyi.
Ah çocuklar hasta olmasın mümkünse dayanılıcak gibi değil

Evet canım Bulaşıcı biliyorum Semih ağır geçirdi ondan önce duru abisine geçirdi zaten kız hafif atlatır oğlan hastanelik olurçok şükür canım iyi olsunlarda tek başka bişey istemiyorum
Evvelki sene gün aşırı hastanedeydik çok kötüydü halimiz bi kız bi oğlan doktor bile başı dönmüşdübeni tahmin et artıkbu sene çok iyiler maşallah inş böle devam eder

Ceyizim yok benimde kayinvalidemin aldığı takımlar duruyordu etiketi üstünde bi gecelik bide sabahlik çıkardım bari giyiyim havalar daha sogumadan:)

Ellerine sağlık canım valla ama nası yaptın ev Karışıkken iyi yapmışsın valla. Boya isinde gelişme var mı. Bir de yarın diğer topik 4 madde tamam yazarsan chentiq ekler listeye
Ah canım dünde boyamadı Poyraz Karayel vardı zıkkım dizi deli etti beni bi hışımla kalkdım tv Ünitesi'ni yerleştirdim önce temizledim tv önündede durdum gık diyemediortalığı topladım canım dağınıklık kalmadı banyo duvarınıda bu akşam silim diyorum sonra topiğe eklerim

Ceyizim yok benimde kayinvalidemin aldığı takımlar duruyordu etiketi üstünde bi gecelik bide sabahlik çıkardım bari giyiyim havalar daha sogumadan:)
Woww gecelik hee iyimiş

Bende bi terlik çıkarıcam ayaklarım üşüyor artık şu yünden örülenden,kimse liste yapmadı bugünün ödevi diye niye

Bugünkü ödev
Çeyiz sandığından kullanmaya kıyamadığımız bi Parça çıkarmak kullanmak yada hediye etmek
Ödevini yapanlar
1-naz__24(Buda resmi)

ooooooooo süpersin canım yaa valla en iyisi o, kullanmıyorsan vereceksin

yesa kkuzum ben haftalık görevleri yaptım
Bugünün görevide tamam bir arkadaşım evlenicek ona çeyizimden fincan takımı getirdim

Canım süpersin hah şöyle yahu bak bi daha tembellik var üzerimde vs vs duymayalım yahu

çok iyiymiş yaaa valla bravo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…