Küllerden Doğmak Vol.2

:KK73:4'te 4 yapan 4 kişiyi kutluyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzz :KK73:

yesa yesa
@eflalim
eshma eshma
dagci dagci

Kızlar son günler haydi artıkkkkk :KK9:

Özellikle hiç haber alamadığımız

@seyhan77 (canım senden çooo......oook umutluyum sen kesin yaparsın yahu :)
Feraceli Feraceli (aşk olsun feraceli bıraktın bizleri :KK43:
ayseyma ayseyma (canım geçen yazmıştın başlamadım diye ama artık bekliyoruz güzel haberlerini :)
E eniyikadinoyuncu (canım senden haber alıyoruz da haftalıklar ne durumda o_O
@statistician
mirjam mirjam (canım bebekle ilgili durumlar mı var, yoksun?)
D denizyagmur4

Çok merak ediyorum nerelerdesiniz :KK55:

Canim bu hafta cok karisik gecti. Pek bir sey yapamadim. Aksam da cok yorgun geliyorum. Haftaya duzene girerim heralde canim yaa.

Burda sohbet serbest mı yanı?

Oncesindeki gibi devam edebilirsiniz.

Tablolari bulmak zor oluyor. Gorevler neydi diyip duruyoruz. Gorevleri ilk sayfada toplasak da sorup durmasak nasil olur? :KK45: chentiq chentiq

Gorevleri yesa yesa nin yaptigi haliyle ilk sayfaya koyacagim. Hem yapilanlar hem yapilacaklar diye. Sayfalar dolunca bulunmuyor senin de dedigin gibi. Yeni gorev icin de cuma gununu bekliyorum.

ben chentiq chentiq 'e hem şu ana kadar yaptığımız günlük görev listesini, hem de haftalık görev listesini ve katılmak isteyen herkesin olduğu listeyi, hatta bu zamana kadar toplanan tüm 1'lerin olduğu tabloyu atacağım :KK19: ilk mesaja eklenirse düzenleme de mümkün olduğu için şahane olur :KK24:

Eline saglik canim

tebrikler

olmaaaz istifa yok:)

hoş geldin canım

günlük işlerimizide yazabilecekmiyiz buraya öyle olursa iyi olur diğer topiğe unutuyorum yazmayı:)

Bunun kararini topikteki hatunlara birakiyorum. Sahsen ben tercih etmem. Cunku kendim asiri usengec ve pasakli biriyim. Azerincimin topigine biraz takilmistim ilk baslarda ama sirf bu nedenle motivasyonumu kaybedip kendi capimda takilmak icin kulkedisi gunlugunu acmistim. Ben gunde bir sehpanin tozunu anca alirken oradaki hatunlar her gun balkon yikiyordu. Benim de moralim bozuluyordu. O yuzden SAHSEN burada gunluklerin paylasilmasini istemem. Cenen icin uzuldum tez zamanda iyilesir insallah.

BUGÜNKÜ ÖDEV
Elektrik süpürgesi temizlemek. Temiz olanlar için wc yıkama

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1.
eflalim
2. cnntrm
3. yesa1
4-koalina
5-anathema8 (arada kaynamıştı ekledim)
6-naz__24
7-ayseyma
8-Maral
9-catuke
10-areser
11-chentiq
12-kelebek25
13-eshma
14-yesilkubbe
15- sosyoloji12
16-Mirjam
17-dagci
18- __ATALANTE

elektirik süpürgesi temizlendi..

Kızlaar bugünkü görev nee ?
canim ellerine saglik. saat 4 te ilk ben buradaydim. Ben verdim odevi. Bir de kurallarimizi duzenledim bir kac sayfa geriye bak istersen.

dagci dagci ellerine saglik ikisini de yapmissin . sen bildirimlerini bu kadar gece birakmazdin cocuklardan dolayi. Neden sabaha kaldin baglantin mi yoktu?

Son iki bildirimi yeni topige ekleyemeyecegim.

Oncesindeki gibi devam edebilirsiniz.

Gorevleri yesa yesa nin yaptigi haliyle ilk sayfaya koyacagim. Hem yapilanlar hem yapilacaklar diye. Sayfalar dolunca bulunmuyor senin de dedigin gibi. Yeni gorev icin de cuma gununu bekliyorum.

Eline saglik canim

Bunun kararini topikteki hatunlara birakiyorum. Sahsen ben tercih etmem. Cunku kendim asiri usengec ve pasakli biriyim. Azerincimin topigine biraz takilmistim ilk baslarda ama sirf bu nedenle motivasyonumu kaybedip kendi capimda takilmak icin kulkedisi gunlugunu acmistim. Ben gunde bir sehpanin tozunu anca alirken oradaki hatunlar her gun balkon yikiyordu. Benim de moralim bozuluyordu. O yuzden SAHSEN burada gunluklerin paylasilmasini istemem. Cenen icin uzuldum tez zamanda iyilesir insallah.

canim ellerine saglik. saat 4 te ilk ben buradaydim. Ben verdim odevi. Bir de kurallarimizi duzenledim bir kac sayfa geriye bak istersen.

dagci dagci ellerine saglik ikisini de yapmissin . sen bildirimlerini bu kadar gece birakmazdin cocuklardan dolayi. Neden sabaha kaldin baglantin mi yoktu?

Son iki bildirimi yeni topige ekleyemeyecegim.
canım akşam yatana kadar iş yaptım.
sabah kızımın servisini bile aramayı unutmuşum.
bu sabah ilk kez alacaktı yani.
okullar başlayınca çok yoğun oluyorum.
gündüz çalışıyorum zaten.
öğlen gittiğimde hallediyordum bazı işleri.
ama bu hafta eve gitmiyorum.

Tünaydın kızlarrr haftanın 4. Son ödevini yapacagım ama bir türlü başlayamıyorum ahhh şu başlamak yok mu başlasam bitecek biliyorum ama elim gitmiyor holüm cok buyuk nerdeyse bir oda kadar en pis olan yer die orayı sectim bugun ya Allah bismillah deyip başlayacağım.....

Selam kızlar. Dün sağlık problemleri nedeniyle giremedim ödevi yapmadım. Ama bugun haftalık görevleri yetiştirmeye çalışcam. 1ini yapmıştım kalan 3 tanede sıra.

Bugünün ödevi de sevimliymiş ama beğenemedim ya yapamıcam sanırım. Sağlık olsun :KK48:

Benim de yapasim yok. Duvar mi silinirmis ya. Ben temizlikciye bile sildirmiyorum. Bir baslasam saat surecek. Onu da gectim benim kolum problemli. Kim vermis bu odevi bilmem. Elime araba fircasi alip wc ye dalasim var. Orasi da temiz yahu :) sandalye silmek 15 dk lik is de... o duvar yok mu duvar

Selam kızlar. Dün sağlık problemleri nedeniyle giremedim ödevi yapmadım. Ama bugun haftalık görevleri yetiştirmeye çalışcam. 1ini yapmıştım kalan 3 tanede sıra.

Bugünün ödevi de sevimliymiş ama beğenemedim ya yapamıcam sanırım. Sağlık olsun :KK48:

BUGUNUN odevini bende yapamiycam onun yerine kendime baska odev buldum :)

Neden begenmediniz yapamayacaksiniz odevimi yahu. Bir tane lifi yada patigi kullanmanij yada hediye etmenin neresi kotu:KK61::KK61::KK61:

oooooooo 2 kişi günlük ödevi yapmayacağım diyor chentiq chentiq duvar silme neymiş diyorrr :KK4:

kızlarrrrrrrrrrrrrrrr :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Günlük ödevi beğenmeyenlere alternatif en az 5 parça ütü mü versek :KK53:

:KK73:4'te 4 yapan 4 kişiyi kutluyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzz :KK73:

yesa yesa
@eflalim
eshma eshma
dagci dagci

Kızlar son günler haydi artıkkkkk :KK9:

Özellikle hiç haber alamadığımız

@seyhan77 (canım senden çooo......oook umutluyum sen kesin yaparsın yahu :)
Feraceli Feraceli (aşk olsun feraceli bıraktın bizleri :KK43:
ayseyma ayseyma (canım geçen yazmıştın başlamadım diye ama artık bekliyoruz güzel haberlerini :)
E eniyikadinoyuncu (canım senden haber alıyoruz da haftalıklar ne durumda o_O
@statistician
mirjam mirjam (canım bebekle ilgili durumlar mı var, yoksun?)
D denizyagmur4

Çok merak ediyorum nerelerdesiniz :KK55:
Kuzum bana küsme şu aralar bi tembellik geldi kusura bakma söz artık buralardayım

Neden begenmediniz yapamayacaksiniz odevimi yahu. Bir tane lifi yada patigi kullanmanij yada hediye etmenin neresi kotu:KK61::KK61::KK61:

:KK48::KK48: Yok aslında ödev guzel ya sevimli demiştim zaten ama benim yapacak durumum yok şuan. Şöyle ki benim çeyiz sandıgım çeyiz türü şeylerim zaten yok. Evimde ne varsa kullanıyorum. Kıyamam bunu kullanmaya dediğim bir seyim de yok. Dışarı da çıkamam bugun hastayım hediyelik bir sey alamam da veremem de yani. Yapamadığım için beğenmedim yoksa ödev güzel:KK48:

Kızlar buharika kullananlar tam Duvarı silecektim su doldurdum içine dişini taktım ısınmaya başlayınca birden buhar fışkırmaya başladı sesler çıkardı kortum fişi zor çektim sizinde başınıza böyle bir şey geldimi?

Benim de yapasim yok. Duvar mi silinirmis ya. Ben temizlikciye bile sildirmiyorum. Bir baslasam saat surecek. Onu da gectim benim kolum problemli. Kim vermis bu odevi bilmem. Elime araba fircasi alip wc ye dalasim var. Orasi da temiz yahu :) sandalye silmek 15 dk lik is de... o duvar yok mu duvar

canım ben duvar silme o kadar kolay oldu ki belki 15 dk kadar. Zaten mutfak olduğu için bir duvar dolaplar, bir duvarda pencere , balkon kapısı, kombi vs az yer kalıyor.:KK36:

Sıvı arap sabunu ve mob aldım, duvarlara sürdüm, rengi açıldı resmen :KK55:

Kuzum bana küsme şu aralar bi tembellik geldi kusura bakma söz artık buralardayım

oooooooo kimler gelmiş kimler gelmişşşşş, canım sen hastalık falan bile dinlemezdin, tembellik nedir yahuuuu :KK19:

Ütü olur valla zaten benim ütüm hiç bitmez :KK48:

Bence de şahane olur, benim de ütüm var, ama bugünkü ödevi de yapacağım tabii ki :kk77:

X