Küllerden Doğmak Vol.2

Oyy canım:KK19: bugünki görev ne

Kızlar, çeyiz sandığınızı açıyorsunuz ve içerisinden en beğendiğiniz en kıyamadığınız şeyi alıp kullanmaya başlıyorsunuz. Eğer kullanmak istemiyorsanız da bir yakınınıza hediye ediyorsunuz. Bekarsanız, annenizin hazırlamış olduğu çeyizliklere aynı işlemi uyguluyorsunuz. Çeyiz sandığınız yoksa, hemen çarşıya çıkıp bir yakınınıza hediye etmek üzere yarım elma gönül alma olayına girişiyorsunuz

bu canım :KK50:

yesa yesa canım sandalyeler tamam 10 tane sandalye silindi sadece baza altı kaldı ama biz o işleri halletmistik düğün temizliği kapsamında sadece vitrin var büyük işlerden onu yapsam olur mu? Ayy çok soru sordum bugün :))

olur canım olur :KK19:

anlamadım canım ödevimizi yapınca biz buraya yazcaz bildirim topiğine sen mi yazacaksın?

Canım sadece cuma günleri diğer topik 'e gidip, madde 1-2-3-4 yaptım yazacağız :KK76:

Bittiiii bitttiiiii:rolleyes::rolleyes: ama ben de bittim 2 saat sürdü holün Duvarları bez den beş parmağımın izi cıktı valla şimdi gidip gelip bakıyorum duvarlara veeee haftanın 4 görevini de bitirmiş bulunuyorum :KK73::KK73:

ooooooooooooooooooooooooh missssssssssssss :nazar: yarın da diğer konuya 4 madde tamam yazdık mı süperizzz :KK68:

merrrhaba kızlaaar :)
yaptığınız şeyleri tam olarak anlayamadım ama hoş bir şey sanki :)
beni de aranıza alır mısınız?
bana da verin ödev :KK70:

hoşgeldin canımmmmmmmmmmm:KK19:

Haftalık 3-4 görev, günlük 1 ödevimiz var canım yarın gece son günümüz, o yüzden sen cumartesi sabah yeni hafta ile başla :KK68:

Amaa tabii ki bugünkü görevi yapabilirsin, hemen üst tarafa yazdım :KK49:

kızlar eski telefonumu satıyorum ilgilenen olursa konu açtım bit pazarı bölümüne bakabilir...

Bugün ki ödev kolay ama hediyr vereceğim kişiye bugün veremem uzakta oğlum okulda olduğu için gidemem hediyeyi çıkarsam ilk fırsatta versem olur mu yoksa yapmamış sayilirim
tabiki olur

ooo chentiq can neler yapmışın böyle. yeni topiğin hayırlı olsun canom.
ahh elifcinom ahh. Nerelerdesin sen

ben bir lif çıkarırım bazadan.kardeşimin bebeği olacak.
onun için düşünüyordum.bugün halletmiş olurum.
akşam yaparım ama bildiremem.
nete giremiyorum yoğunluktan.
tamam unutmazsam eklerim seni.

nickim aynıydı canım...

anlamadım canım ödevimizi yapınca biz buraya yazcaz bildirim topiğine sen mi yazacaksın?
haftalik gorevleri cuma gunu gelince bildirim topigine belirtiyoruz hangilerini yaptigimizi.. gunluk odevlerin listesini ise o gun ilk gelip odev veren yaziyir. Mesela bugunun odevini ben verdim ben yazdim listeyi gibi.

merrrhaba kızlaaar :)
yaptığınız şeyleri tam olarak anlayamadım ama hoş bir şey sanki :)
beni de aranıza alır mısınız?
bana da verin ödev :KK70:
199 dan sec begen al. Eger yarismaya katilmak istersen de deneme haftasina basla. Kurallarimizi begenirsen tabi :KK70:

Ya ben mahvoldum. Biliyordum bu gorevin bana gore olmadiginim tum banyo malzemeleri koridorda simdi ... tum duvarlari yikadim. Bebek agladi. Daha durulamasi var. Daha kurulamasi var.. dusakabin dolap yuzleri kapi borular. Hanginiz verdi bu görevi :KK62::KK62::KK62:

Kızlar, çeyiz sandığınızı açıyorsunuz ve içerisinden en beğendiğiniz en kıyamadığınız şeyi alıp kullanmaya başlıyorsunuz. Eğer kullanmak istemiyorsanız da bir yakınınıza hediye ediyorsunuz. Bekarsanız, annenizin hazırlamış olduğu çeyizliklere aynı işlemi uyguluyorsunuz. Çeyiz sandığınız yoksa, hemen çarşıya çıkıp bir yakınınıza hediye etmek üzere yarım elma gönül alma olayına girişiyorsunuz

bu canım :KK50:

olur canım olur :KK19:

Canım sadece cuma günleri diğer topik 'e gidip, madde 1-2-3-4 yaptım yazacağız :KK76:

ooooooooooooooooooooooooh missssssssssssss :nazar: yarın da diğer konuya 4 madde tamam yazdık mı süperizzz :KK68:

hoşgeldin canımmmmmmmmmmm:KK19:

Haftalık 3-4 görev, günlük 1 ödevimiz var canım yarın gece son günümüz, o yüzden sen cumartesi sabah yeni hafta ile başla :KK68:

Amaa tabii ki bugünkü görevi yapabilirsin, hemen üst tarafa yazdım :KK49:

oo henüz çeyizim yok abimin çeyizini kurcalasam uyar mı ? :KK70: :KK70:

Ya ben mahvoldum. Biliyordum bu gorevin bana gore olmadiginim tum banyo malzemeleri koridorda simdi ... tum duvarlari yikadim. Bebek agladi. Daha durulamasi var. Daha kurulamasi var.. dusakabin dolap yuzleri kapi borular. Hanginiz verdi bu görevi :KK62::KK62::KK62:

Ayy ne güzel yazmışsın öyle maşallahh maşallah :KK47::KK47:

Görevi kim mi verdi hımmm bilemedim ki kimdi acaba :KK45::KK45:

Ayy yanlışlıkla diğer başlığa yazdım sonra silip ... yaptım:KK43:
Biz dün baza altını yaptık eşimle, çok ilginç şeyler var ama genelde düzenli ve derli topluydu. Tv ünitem yok ufak sehpa gibi bir şeyim var onun yerine vitrin düzenleyeyim ve bitmiş olsun.
Bugünün ödevini yapamam ancak yarın verebilirim bir arkadaşa hediye:KK66:

Ayy ne güzel yazmışsın öyle maşallahh maşallah :KK47::KK47:

Görevi kim mi verdi hımmm bilemedim ki kimdi acaba :KK45::KK45:
20151001_143103.jpg 20151001_143117.jpg

Saat 2.30 dan beri bi islaklari giy banyoya gir bir kurulari giy bebegi emzir modendayim. Usutursem yemege size geliriz kocana soyle :kk77::p

tamamdır hemen işe koyuluyorumm :)
sanırım buradaki herkes evli ben bekarım ailemle yaşıyorum ve anneme büyük ölçüde ben yardım ediyorum yani evin çoğu yükü bende çokda severek yapıyorum zaten :)
ama sizlerden öğrenmem gereken çok şey var sanırım :)
sonuçta evlilik yakındır :)

Ayy yanlışlıkla diğer başlığa yazdım sonra silip ... yaptım:KK43:
Biz dün baza altını yaptık eşimle, çok ilginç şeyler var ama genelde düzenli ve derli topluydu. Tv ünitem yok ufak sehpa gibi bir şeyim var onun yerine vitrin düzenleyeyim ve bitmiş olsun.
Bugünün ödevini yapamam ancak yarın verebilirim bir arkadaşa hediye:KK66:

Bu da sayilir. Listeye ismini yaz. Vermek uzere kenara ayirip yrn bir gun vermek de olur

Canlar kaç gün oldu giremedim bir türlü. Bayram bize kötü geldi. Küçük kızım konjoktivit oldu gözleri iltihap tan şişti kapandı. Büyük kızım ilk okula başladı aman hem çok güzel hemde çok yorucuymuş. Şekerimiz için endokrin e gidip geldik tip1 diabet iz. Vücudu insülin üretmiyor kızımın. Olsun yine de çok şükür. Epey koşturmaca içine girdik. Daha yeni yeni kendime geliyorum. Evimi dip köşe temizledim dün. Canım çıktı be ama güzel oldu tabi :KK66:
Geriye dönük okumaya ilk fırsatta başlicam öpüldünüz efendim.

Eki Görüntüle 1644454 Eki Görüntüle 1644457

Saat 2.30 dan beri bi islaklari giy banyoya gir bir kurulari giy bebegi emzir modendayim. Usutursem yemege size geliriz kocana soyle :kk77::p

yaaaaa keşke gelseniz :KK51: :KK19:

tamamdır hemen işe koyuluyorumm :)
sanırım buradaki herkes evli ben bekarım ailemle yaşıyorum ve anneme büyük ölçüde ben yardım ediyorum yani evin çoğu yükü bende çokda severek yapıyorum zaten :)
ama sizlerden öğrenmem gereken çok şey var sanırım :)
sonuçta evlilik yakındır :)

Yok canım Feraceli Feraceli var bekar arada kayboluyor ama gelir o gelir bırakmaz bizi :KK50:

Canlar kaç gün oldu giremedim bir türlü. Bayram bize kötü geldi. Küçük kızım konjoktivit oldu gözleri iltihap tan şişti kapandı. Büyük kızım ilk okula başladı aman hem çok güzel hemde çok yorucuymuş. Şekerimiz için endokrin e gidip geldik tip1 diabet iz. Vücudu insülin üretmiyor kızımın. Olsun yine de çok şükür. Epey koşturmaca içine girdik. Daha yeni yeni kendime geliyorum. Evimi dip köşe temizledim dün. Canım çıktı be ama güzel oldu tabi :KK66:

canım biz de chentiq chentiq ile senin hakkında konuşuyorduk, bak bugün gelecekmişsin:KK50:

Kızına çooook geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda iyileşir :KK68:

Seni aramızda görmek çok güzel :KK55:

Kızlarr bugünün ödevi tam bana göre..ben çeyizimin en güzel parçalarını hep kullanma modundayım, ama hala çıkarıp kullanmadıklarım da yok değil.bu akşam kullanmadığım havlulardan çıkarırım banyoya.açmışken baza ödevimi de bitiririm

bir de geçen gün eşimin yengesi parayla tülbent satan birini arıyordu,bir tane de ona tülbent ayırırım.ama bugün veremem haftaya ancak

Geçmiş olsun kızınıza. Neyden şüphelendiniz ki endokrine gittiniz. Ben de şeker hastasıyım çocuklarda çıkar diye korkuyorum.

Sandık açıldı kullanmak üzere havlu çıkartıldı. Şöyle bi düzenliyim diye boşaltıldı. Şimdi toplayacak hayırsever bekleniyor:)

yaaaaa keşke gelseniz :KK51: :KK19:

Yok canım Feraceli Feraceli var bekar arada kayboluyor ama gelir o gelir bırakmaz bizi :KK50:

canım biz de chentiq chentiq ile senin hakkında konuşuyorduk, bak bugün gelecekmişsin:KK50:

Kızına çooook geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda iyileşir :KK68:

Seni aramızda görmek çok güzel :KK55:
Temiz kalpli kadınım vesselam kuzum :KK66:
Geldim çok şükür. Kaldığım yerden tam gaz devam.

Geçmiş olsun kızınıza. Neyden şüphelendiniz ki endokrine gittiniz. Ben de şeker hastasıyım çocuklarda çıkar diye korkuyorum.
Bizimde baba tarafından almış :KK43:
Şekerle besleniyordu kızım. Yemediği zaman elleri titriyordu yiyince oturup kalıyordu. Çok su içmeye başladı. Sonra sık sık tuvalet ve gece altına yapmaya başladı. Gitgide de zayıfladı. Ben şüphelendiğimde herkes bana kızdı çocuk o şeker yer, su içer altına yapar diye. Hiçte kulak asmadım doktor a götürdüm. Tahliller sonucu çıktı zaten.
Çocuk doktor u endokrin e yönlendirdi. Önce çocuk doktorunda çıktı.
Endokrin de de vücut insülin üretmiyor çıktı.
Henüz 6 yaşında olucağı için ilaç kullanmak için yaşı çok küçük diyet yapacaksınız 3 ana öğün, 3. Ara öğün beslenicek, abur cubur yok ve 3 ayda bir kontrol olucak 10 yaşından sonra ilaç başlarız dedi.
Benimde hipoglisemim var dün kaç şekerim bir türlü 70 olmadı ilacım bitmişti almayı unuttum sürekli 55 50 idi. En son ki meyve suyu 72 yaptı da kendime geldim.
Zor bir yaşam oluyor.özellikle çocuğum için ama alışmak zorundayız.

X