Makyaj Ürünleri Kullanmadığımız makyaj eşyalarını takas yapalım ..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
[B]beatusy cnm özelden msj atmışsn ama bn atamıorm
baktım fakat kullanabileceğim bi şey yok..

kızlar bni burada bilirler gönderimim temizdir bi pürüz çıkmadan sağlam bi şekilde yollarım.
resim koyamıorm 100 msj gerekmiş ama ürünleri birazdan yazcm..[/B]

elimde 1 adet yeşil tonda köpük göz farı
2 adet göğüs toparlayıcı şekil veren krem
4adet anew clinical yaşlanma karşıtı krem
3det anew clinical kırışıklık karşıtı krem
1 adet yüz toniği mevduttur takaslıktır arkadaşlar

canım ben senin yeşil pırıltılı eyelinerine talibim.Sen ne istersin benden şeker

kızlar dün aldığım peruğu rengi bana gitmediği için takasa koyuyorum uygun fiyata satabilirimde hiç kullanılmadı yepyeni sentetikle gerçek saç karışımı çok doğal duruyor modeli ekliyorum bunun kızılıdır şarap kızılı diye geçiyor

rimeller hiç kullanılmadı evde 22 tane rimelim var
golden rose style maskara siyah
maxfactor 2000 calori orjnal her yere onaylatabilirsiniz
maybeline turbo bost
[/QUOTE]
yeni ürünler ekliyorum
avon makyaj paleti aynalı ancak renkler bana gitmedi el üstünde sadece 2 sinin rengine bakıldı zaten resimden de belli aynalıdır ve mıknatış kapaklıdır çantada taşımak için ideal 2 ruj 2 göz farı 1 de krem allığı

buda yakından görünüşü

avonun en çok aranan ışıltılı losyonu island vibe şuan stoklarda yok bana geçengün hediye geldi bir kere denendi sadece
avon yağlı ciltlere özel maske %75 i duruyor takas da hediye de veririm kullanacaksanız mentollü cildi ferahlatır

amerikadan nyx ruj bilenler bilir birkere el üstünde rengine baktım rengi gitmedi esmerler kaçırmasın yeniden farkı yok
avon yeşil toz gözfarı hiç kullanılmadı
estelauder krem göz farı birkere denendi rengi gitmedi zaten tüpte olduğu için hijyen probelmi yok
yeniden farkı yoktur
golden rose küp far mor renk yere düşünce ufak bi parçası koptu ama hiç kullanılmadı
golden rose nar çiçeği ruj ucu kapağına değince kesmiştim hiç kullanmadım
lancome kahverengi ve pırıltılı beyaz toz farlar ben toz far kullanamıyorum malesef göz altıma da birşey süremiyorum ama göz altına birşey sürenler için ışltılı beyaz süper bi aydınlatıcı olabilir hiç kullanılmadı
the body shop ındıgo rengi far birkere fırça ucuyla rengine bakıldı yeniden farkı yok tbs nin efsane farı
avon color trend pembe ve krem ikili far sadece 1 kere denendi
avon yeşl kalem şeklinde krem far bu rengi gitmedi malesef elimde bir kes denedim yeniden farkı yok

golden rose küp gols pembe-parlatıcı birkere denendi sadece

golden rose parlatıcı şuanda 15 tl sanırım hediye geldi ancak bu renk bana gitmiyo hiç denemedim bile kullanılmmaıştır esmerler kaçırmasın

golden rose un en popüler rengi birkaç kez sürdüm ama iddalı bi renk denemek isteyen kaçırmasın

haydi kızlar takas için beğendiğiniz varsa ulaşın bana

rimeller hiç kullanılmadı evde 22 tane rimelim var
golden rose style maskara siyah
maxfactor 2000 calori orjnal her yere onaylatabilirsiniz
maybeline turbo bost
yeni ürünler ekliyorum
avon makyaj paleti aynalı ancak renkler bana gitmedi el üstünde sadece 2 sinin rengine bakıldı zaten resimden de belli aynalıdır ve mıknatış kapaklıdır çantada taşımak için ideal 2 ruj 2 göz farı 1 de krem allığı

buda yakından görünüşü

avonun en çok aranan ışıltılı losyonu island vibe şuan stoklarda yok bana geçengün hediye geldi bir kere denendi sadece
avon yağlı ciltlere özel maske %75 i duruyor takas da hediye de veririm kullanacaksanız mentollü cildi ferahlatır

amerikadan nyx ruj bilenler bilir birkere el üstünde rengine baktım rengi gitmedi esmerler kaçırmasın yeniden farkı yok
avon yeşil toz gözfarı hiç kullanılmadı
estelauder krem göz farı birkere denendi rengi gitmedi zaten tüpte olduğu için hijyen probelmi yok
yeniden farkı yoktur
golden rose küp far mor renk yere düşünce ufak bi parçası koptu ama hiç kullanılmadı
golden rose nar çiçeği ruj ucu kapağına değince kesmiştim hiç kullanmadım
lancome kahverengi ve pırıltılı beyaz toz farlar ben toz far kullanamıyorum malesef göz altıma da birşey süremiyorum ama göz altına birşey sürenler için ışltılı beyaz süper bi aydınlatıcı olabilir hiç kullanılmadı
the body shop ındıgo rengi far birkere fırça ucuyla rengine bakıldı yeniden farkı yok tbs nin efsane farı
avon color trend pembe ve krem ikili far sadece 1 kere denendi
avon yeşl kalem şeklinde krem far bu rengi gitmedi malesef elimde bir kes denedim yeniden farkı yok

golden rose küp gols pembe-parlatıcı birkere denendi sadece

golden rose parlatıcı şuanda 15 tl sanırım hediye geldi ancak bu renk bana gitmiyo hiç denemedim bile kullanılmmaıştır esmerler kaçırmasın

golden rose un en popüler rengi birkaç kez sürdüm ama iddalı bi renk denemek isteyen kaçırmasın

haydi kızlar takas için beğendiğiniz varsa ulaşın bana[/QUOTE]
tatlm snnle yeniden takas yapabiliriz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…