Makyaj Ürünleri Kullanmadığımız makyaj eşyalarını takas yapalım ..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

kızlar bunlarda resımlerını koyamadıgım bakım urunlerım
md formulations yuz temızleme jelı 250 ml aknelı ve hassas cıltler ıcın
md formulations gece bakım serumu 60 ml hem nem verır hem lekelerı gıderır yıne aknelı cıltler veya sıyah noktalar ıcın
md formulatıons 60 ml güneş kremi ve nemlendırıcı bu krem 30 faktordur ve nemlendırıcıdır aynı zamanda.ayrıca ıcınde kı renklendırıcıyle fondoten ıhtıyacını karsılıyor.
kızlar bu seti ben yıllardır doktorum tavsıye ettıgı ıcın kullanıyorum ama arkadasımdan bu setı ıstettımistım bır kere o da yanlıslıkla aknelı cıltler ıcın olanını getırmıs bu yuzden yenı bır set almak zorunda kaldım bu da elımde kaldı sadece eczanelerde satılan bır marka zaten ınternette arastırırsanız cok kalıtelı oldugunu anlarsınız ayrıca sadece deneme amaclı kullandım yepyenıler
gunes kremını telefonla cektıgım ıcın kotu cıkmıs olabılır kusura bakmayınnnnn
takas ıcın teklıflerınızı beklıyorummmmm

Son düzenleme:

kızlar resımlerınıde ekleyıp ole takasa sokmak ıstedım
loreal goz ve dudak makyaj temızleyıcısı 35 ml
oriflame suya dayanıklı makyaj temızlyecısı 70 ml
sesu agda sonrası bakım jelı aloe veralı 50 ml
8*4 roll on deodorant 40 ml
orıflame suya dayanıklı rımel yuzde 70 ı duruyor
golden rose koyu mor eye lıner deneme amaclı kullandım sedece
golden rose 2 tane pembe tonlarda 1 tane kahverengı göz kalemı
golden rose grı-beyaz far ve golden rose koyu kahve-acık kahve far sadece deneme amaclı kullanıldı
golden rose132 numaralı ruj(nar cıcegı)
2 adet carmina lıla renk far sadece deneme amaclı kullanıldı
urunlerım oldukça temız kullanıldı hepsını tek bır kısıye gonderebılırım lıstemden bı kaç sey beyenırsenız kalanlarını hedıye edebılırım

kızlarrr ben pek fazla makyaj yapan bır ınsan olmadıgım ıcın takas teklıf eden arkadasların cok fazla makyaj onerısınde bulunmamalarını rıca edıyorum daha cok bakım urunlerı cesıtlı kucuk mutfak esyaları veya elektrıklı kısısel bakım urunlerı veya aksesuarlar olabılır.ıhtıyacım olan urunlerı lıstelıyorum bayanlar;
sınbonun sac duzlestırıcısı
her turlu markanın kırmızı renk ojelerı olabılır mumkunse kullanılmamıs
yıne her markanın kas fırcası
fon cekmek ıcın kullanılan sac fırcaları tabıı hıç kullanılmamıs
sıyah renkte eye lıner veya maskara
pembe tonlarında allık mumkunse hıç kullanılmamıs
acık tonlarda pudra veya fondoten ben mıneral makyaj urunlerını kullanıyorum takas teklıfınde bulundugunuz urunlerde boyle olrsa cok sevınırım
ayrıca belkı buraya yazmam sacma olıcak ama o narencıye sıkıcıları varya ıste evımın ole bır urune cok ıhyıacı var kızlar hanı su elınle ustune bastırdıklarından

Son düzenleme:
kızlar elinde göz makyajı temizleyicisi olan var mı herhang bi bir markanın. ürünlerimi beğenen varsa temizleyiciyle takas yapmak istiyorum.

Açılmamış ürünler tamam da açık olan ve kullanılmış ürünleri nasıl kullanacaksınız

kızlar elinde göz makyajı temizleyicisi olan var mı herhang bi bir markanın. ürünlerimi beğenen varsa temizleyiciyle takas yapmak istiyorum.
benım elımde loreal ve orıflame ın goz ve kalıcı dudak makyajı ıcın temızleme urunlerı var resımlerı eklı ıstersen bı bak

benım elımde loreal ve orıflame ın goz ve kalıcı dudak makyajı ıcın temızleme urunlerı var resımlerı eklı ıstersen bı bak

canım öncelikle msj atmışsın ama ben görene kadar resim eklemişsin kusura bakma. benim kıyafet taksında 79. sayfada ürünlerim var. bir bak istersen beğendiğin olursa takas yapalım.

tatlım sorun degıl cıkmıstın zaten tahmın ettım gormedıgını:)
kolyenı beyendım cnmm dugme dugme mı yoksa bana mı oyle gelıyor
sen benım urunlerım hakkında ne dıyosun beyendınmı markalarını

beğendim canım çok güzel ürünler düğme gibi canım ama düğme değil. sen istersen gerçekleştirebiliriz. bir de başka ihtiyacın var mı evden bakayım.

numarasına tekrar bakar mısın?
81 numara kullanıyorum...

benm de elimde sadece 1 defa kullanılmış max factor cream puff 81 no war.ten rengmle uyuşmadğı için kullanamıorum.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…