Makyaj Ürünleri Kullanmadığımız makyaj eşyalarını takas yapalım ..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
innova farlar nerdeyse hiç kullanılmadı bi allık bitik bide rujlar kullanıldı.

loreal ruj , sürme lancome , oje flormar , diğer jujların markası aklımda değil. turuncu olan ruj dudak dolgunlaştırıcılı rengide çok şeker , loreal ruj ve sürme hiç kullanılmadı

canım loreal ruj orjinal mi?

kızlar yok mu takas isteyennnnnn

kızlar makyaj malzemelerini takas yaptım. elimde sadece loreal marka fuşya rengi kalıcı ruj kaldı. tamamen orjinal.

Merhaba arkadaslar! Forumda yeniyim benim de kullanmadigim o kadar cik makyaj urunum var ki.. Yeni yilin ilk haftasini evimdeki fazlaliklardan kurtulmaya adadim. Makyaj urunlerimin resimlerini ekliyorum, takas yapabilirim. yardimlarinizi onerilerinizi bekliyorum

***Bu mesaj kısmen silinmiştir***
Satış Yapmak Yasaktır,sadece takas yapabilirsiniz

Son düzenleyen: Moderatör:
cafelatte canim urunlerle ilgili biraz bilgi de veriyim..

1. resimdeki 2 dior palettden birinin bir rengi eksik dikkatinizi cekmistir, bu farlar az kullanildi %90 dolu, rengi Beige Massai. Mavi tonlirinda ysl farin da bir tanesi eksik imalat hatasi freeshopdan almistim eve gelince fark ettim ve degistireme imkanim olmadi. Sadece birkac kez kullanildi.

2. resimdeki chanel palet'de 4 gloss, 4 far ve bir de allik var. yine deneme firsati bulamadan freeshopda aceleyle almistim. Sadece denedim ama kullanmadim. Kadife kesesinin icindeki fircalari en guzel ozelligi.

3. resimdeki mac mineralize ikili far- odd couple resimden de anlasilacagi gibi denemek disinda hic kullanilmadi hatta karton kutusu bile duruyor.

4. resimdeki givenchi bronzeri da 1 2 kez ancak kullandim far olarak da kullanilabilir. Altindaki kompartmanda fircasi da var.

5. resimdeki mac kalemler handforge ve out of sea goruldugu gibi en az %80 duruyor.

6. resindeki nivea astor ve kiko marka glosslari birer kez denedim ve elimde swatch yaptim. yeniden farksiz diyebilirim.

7. resimdeki mac frost powder blush- format ve 9. resimdeki astor farlar sadece birer kez kullanildi.

Umarim okurken sıkılmamıssındır, ilgine tesekkurler

merhaba arkadaşlar bende max factor creme puff pudramı kullanamıyorum arkadaşım almıştı fakat söylediğim numarayı yanlış almış ve fişde almadığımız için geri iade etmediler ten rengime uymuyor 41 numara olması gerekiyor sadece 1 defa sürülmüştür . bioderma 50 factor güneş kremi ve sebamed rolon cok az kullanılmıştır

• Iki adet Loreal Perfectslim Pro-Massage selulit jeli (masaj basligiyla birlikte)
    Biri %20 digeri %90 dolu yani ikisi beraber kullanilmamis 1 urunden fazla ediyor.
  • Bebak Aci Badem Sutu 1 kez kullanildi
  • Nivea Q10 gunduz kremi-karma ve yagli ciltler icin (Sadece iki kez kullanildi)
  • Nivea Aqua Sensation Gunduz Kremi (Sadece iki kez kullanildi)
  • Seba Med Q10 Lifting Goz Kremi (Sadece iki kez kullanildi)
  • Neutrogena Radiance Boost Eye Cream %50 dolu, denemek isteyenlere uygun olabilir...
  • Neutrogena Healthy Skin Anti-Wrinkle Anti-Blemish Temizleme Jeli
    Salisilik Asit ve AHA iceriyor 3, 4 kez kullandim en az %80 dolu..

Bunlar da var...

Ikisi de hesiye geldi ve hic kullanilmadi.
Nars Lip Gloss - Brilliant Lover
Clinique Superbalm Mousturizing Gloss - 02 Raspberry

burjous rose charismatic lip gloss
burjous transparent paillete 3D lip glass
golden rose ultra brilliant volume lip gloss, bunlari kullandim...

Guerlain Terracotta Loose Powder Kohl Liner-03 blue
hediye geldi ve hic kullanilmadi.

Clinique stay-matte sheer pressed powder- 02 stay neutral
en az %90 dolu

Clinique quick eyes cream shadow-01 sparkling nude
2x kullandim

Turkiye'de satilmayan bir urun Maybelline dream mousse bronzer 20 sun glow birkac kez denedim

3'unu de 2010 eylul ayinda aldim ve hic kullanmadim Renkler:
L19 wanna be a star
N 55
L13 panic in the park

Bunu unutmusum

Neutrogena'nin Retinol lu renkli nemlendiricisi, yine drugstorecomdan almistin fakat rengini secememisim.. Gercekten cok koyu.. Esmer olanlara yada yazin cok bronzlasmayi sevnlere uygun olabilir...denenmek disinda kullanilmadi.. sevgiler

kızlarr resım eklemeyı bırı bana gosterebılırmı lutfennn elımde cok guzel urunler var ama resımlerını ekleyemıyorum:18:
elımdekı urunlerı sıralıyorum;
md formulations yuz temızleme jelı 250 ml aknelı ve hassas cıltler ıcın
md formulations gece bakım serumu 60 ml hem nem verır hem lekelerı gıderır yıne aknelı cıltler veya sıyah noktalar ıcın
md formulatıons 60 ml güneş kremi ve nemlendırıcı bu krem 30 faktordur ve nemlendırıcıdır aynı zamanda.ayrıca ıcınde kı renklendırıcıyle fondoten ıhtıyacını karsılıyor.
kızlar bu seti ben yıllardır doktorum tavsıye ettıgı ıcın kullanıyorum ama arkadasımdan bu setı ıstettımistım bır kere o da yanlıslıkla aknelı cıltler ıcın olanını getırmıs bu yuzden yenı bır set almak zorunda kaldım bu da elımde kaldı sadece eczanelerde satılan bır marka zaten ınternette arastırırsanız cok kalıtelı oldugunu anlarsınız ayrıca sadece deneme amaclı kullandım yepyenıler

Son düzenleme:
kızlar bu arada elımde bulunan ve takas yapmak ıstedıgım dıger urunler;
loreal goz ve dudak makyaj temızleyıcısı 35 ml
oriflame suya dayanıklı makyaj temızlyecısı 70 ml
sesu agda sonrası bakım jelı aloe veralı 50 ml
8*4 roll on deodorant 40 ml
orıflame suya dayanıklı rımel yuzde 70 ı duruyor
golden rose koyu mor eye lıner deneme amaclı kullandım sedece
golden rose 2 tane pembe tonlarda 1 tane kahverengı göz kalemı
golden rose grı-beyaz far ve golden rose koyu kahve-acık kahve far sadece deneme amaclı kullanıldı
golden rose132 numaralı ruj(nar cıcegı)
2 adet carmina lıla renk far sadece deneme amaclı kullanıldı
urunlerım oldukça temız kullanıldı hepsını tek bır kısıye gonderebılırım lıstemden bı kaç sey beyenırsenız kalanlarını hedıye edebılırım

kızlar bunlar masam ve sac duzlestırıcım
masam babylıss marka ozel seramık yuzeyı var ve ısı ayarlıdır modelı PRO200 2363CE Seramik Saç Maşası
duzlestırıcım rowenta marka ATTITUDE SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ modelıde bu
ıkı alette cok temız kullanıldı ozellıkle masamı en fazla 3 kere kullandım her turlu urunle takas yapabılırım baska bır elektrıklı urun, parfum ,makyaj urunlerı veya bakım kremlerı hatta canta bıle olebılır
evttt bayanlar teklıflerınızı beklıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…