Makyaj Ürünleri Kullanmadığımız makyaj eşyalarını takas yapalım ..

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Loreal ve lancome ürünleri sahte..büyük ihtimalle macler de öyle..
loreal tester farları çok belli, sahte..
oriflame ve avon hiç olmazsa orj. ürün..ürünlerini takas edecek arkadaş kusura bakmasın..orj. diyor ama orj.olduğunu sanıyor..kendisi de bilmiyor olabilir..

Loreal ve lancomelar sahte falan değil, maclerde değil, bugün Cevahirde hepsini onaylattım. Boşa konuşuyorsunuz yani

arkadasım daha önce parfumlerının tester oldugunu yazmıstın zaten ayrıca bu makyaj malzemelerınden sadece elf ler orjınal ve kalan hepsı sahte bız senı karalamaya çalısmıyoruz ama görunen köyde kılavuz ıstemıyor ben butun kozmetıklerı cok ıyı bılırım mac da ıyı bilirim chanel de ıyı bilirim bu urunler yok o markalarda sahte ürün evıme sokmam demişsin ama bu ürünşler sahte kimseyi kırmak ıstemıyorum ama ınsanlarında bu ürünlerı orjınal zannedıp almalarına taraftar değilim

YANLIŞ ALINTI PARDON

katılıyorum arkadaşım ama inanmak istemiyor arkadaş.ne lorealın ne lancomenin ne de mac in öle ürünleri yok.bence gitsin bir mac mağazasında baktırsın veinansın artık bize.

katılıyorum arkadaşım ama inanmak istemiyor arkadaş.ne lorealın ne lancomenin ne de mac in öle ürünleri yok.bence gitsin bir mac mağazasında baktırsın veinansın artık bize.

Sanırım son yazdığımı okumadınız, okumanızı tavsiye ederim. Ürünler teyit ettirildi, dediğiniz şekilde 1 tanesi bile sahte değil.

$golden lady ruj.jpg $flormar parlatıcı.jpg $avon krem far.jpg $avon rujlar.jpg $avon ruj.jpg

Eklentiler

• $classis ruj.jpg
    $classis ruj.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 90
kızlar takasa yenı urunler koyuyorum
olay yuz temızleme jelı karma cıltler ve sıyah noktalar ıcın sadece deneme amaclı kullandım yaklasık 20 tlye almıstım
bıder bıoderın sac dokulmesıne karsı bıtkısel sampuanı 3lu kutuda ısteyen olursa teklıde takas dusunebılırım:KK34:

DSCF0533.jpg

LANCOME LIPSTICK 19-6-3-22 NO - SIFIR

DSCF0531.jpg

MAC HELLO KITTY FONDÖTEN - 50ML DEV BOY - AÇIK TENLİLERE PORSELEN GÖRÜNÜMLÜ FONDÖTEN - SIFIR

DSCF0527.jpg

DSCF0529.jpg

MAC GÖZ/KAŞ/DUDAK KALEMLERİ - KOYU KAHVE VE LİLA - SIFIR

DSCF0521.jpg

LOREAL'İN TESTER FARLARI 4 RENK, HEPSİ KREM VE BEYAZ TONLARINDA - SIFIR

DSCF0520.jpg

LANCOME BRONZ FAR (SİMLİ) SIFIR

DSCF0517.jpg

DSCF0516.jpg

ELF COLOR STICKS (ALLIK, RUJ, FAR) HER AMAÇLA KULLANILIYOR, 1 KERE KULLANILDI

DSCF0518.jpg

LANCOME KAHVERENGİ SİMLİ FAR - SIFIR

DSCF0515.jpg

MAC DAZZLEGLASS RUJLAR - SIFIR

DSCF0513.jpg

MAC KLASİK RUJ (PEMBE) - SIFIR

DSCF0508.jpg

DSCF0510.jpg

LOREAL - KİRPİKLERİ DOLGUN GÖSTEREN MASKARA - SIFIR

DSCF0507.jpg

DSCF0503.jpg

DSCF0502.jpg

LOREAL KİRPİKLERİ UZUN GÖSTEREN MASKARA - SIFIR

DSCF0499.jpg

DSCF0500.jpg

MAC STUDIO FINISH ORTA TONLARDA STICK FONDÖTEN - SIFIR

DSCF0495.jpg

CHANEL BLUSH - BRONZ TONUNDA - SIFIR

Takas yaparken kullanılmamış ürünleri tercih edeceğimi belirtmek isterim. Çünkü benim ürünleriminde çoğu kullanılmadı.
tatlım loreal rımelıne ve mac stıck fondotenıne talıbım karsılıgında ne ıstersın benden:KK53:

kızlar bu konuda uyarı alınmasına ragmen hala aynı polemıgı devam ettırıyosunuz sahteyse sahte.ole oldugunu dusunuyosan takas yapmassın olur bıter zaten kımsenınde kımseye takas dıye yalvardıgı yok:KK36:

evet kızlar boş yere polemiğe girilmesin. bence sahte diyin yeter. takas yapan bunu göze alarak yapsın. yoksa sorun olacak. kimse yanlış anlamadın lütfen. iki tarafa karşı da bir niyatim yok.
takasımızı yapalımm=)))))

kızlar bu konuda uyarı alınmasına ragmen hala aynı polemıgı devam ettırıyosunuz sahteyse sahte.ole oldugunu dusunuyosan takas yapmassın olur bıter zaten kımsenınde kımseye takas dıye yalvardıgı yok:KK36:

ben başkasının kullandığı malzemeleri kullanamadığım için takas yapmam ne yazık ki,hele ki sahte ürünlerle hiç takas yapmam.buradaki amacımız takas yapacak kişileri bilgilendirmek,takas yapacağımızdan değil:79:

ben başkasının kullandığı malzemeleri kullanamadığım için takas yapmam ne yazık ki,hele ki sahte ürünlerle hiç takas yapmam.buradaki amacımız takas yapacak kişileri bilgilendirmek,takas yapacağımızdan değil:79:

Evet kıskanarak ve yalan söyleyerek bilgilendiriyorsunuz, çok açık. Herkesin saldırmasından belli, resmen saldırıya geçtiniz, ama umrumda değilsiniz, güzelce takasımıda yaparım ben. Hadi siz kendi kendinize konuşmaya devam edin :KK55:

Aaa bu arada çok anlıyormuşsun ya MAC'ten, Loreal'den, Lancome'dan, o yüzden mi blogunda hep ucuz markalar var? Bir tane MAC, Loreal ya da Lancome ürünün yokken neyin iddiasında bulunuyorsun. Kıskancın, saldırganın önde gideni. Çok komiksin.

Son düzenleme:
dilancım sende bu yüz temizleme jeli ve şampuan haricinde neler var? parfüm de olabilir

tatlım bı kac sayfa oncesıne gıdersen urunlerımın hepsını gorebılırsın ben pek makyaj malzemesı kullanmam bu yuzden makyaj malzemesınden zıyade bakım urunlerım var.mesela md formulatıonın bı tane aknelı cıltler ıcın olan setı var.sadece eczanelerde satılıo.yuz temızleme jelını en son 90a tonıgınıde 65e gunes kremınıde 60a almıstım.kendımde bu setı kullanıyorum ama dedıgım gıbı bu set aknelı cıltler ıcın:2:sıparıs uzerıne yanlıs geldı elımde kaldı o yuzden.onun dısında parfum olarak samsara by guerlaın var emınım kı bılıyosundur ama oldukca kalıtelı ve elıt bı parfumdur.100mlden en fazla 10 ml kullandım.baharatlı ve kadınsı bı koku bana pek gıtmedı:26:aslında ben senın parfumlerıne baktımda herhalde koleksıyon yapıosun:KK1:benım ozel olarak aradıgım bı parfum var mıchael kors belkı sende vardır eger varsa cok mutlu olurum cunku sevıle sordum 255tl dedı harclıgımıda oraya vermek ıstemıyorum acıkcası bu yuzden mecburen babamın yurt dısına gıtmesını beklemem gerekıcek ama sende varsa ve takasa dusunursen beklememe gerek kalmaz ıns:21:

Evet kıskanarak ve yalan söyleyerek bilgilendiriyorsunuz, çok açık. Herkesin saldırmasından belli, resmen saldırıya geçtiniz, ama umrumda değilsiniz, güzelce takasımıda yaparım ben. Hadi siz kendi kendinize konuşmaya devam edin :KK55:

Aaa bu arada çok anlıyormuşsun ya MAC'ten, Loreal'den, Lancome'dan, o yüzden mi blogunda hep ucuz markalar var? Bir tane MAC, Loreal ya da Lancome ürünün yokken neyin iddiasında bulunuyorsun. Kıskancın, saldırganın önde gideni. Çok komiksin.

en azından blogumda sahte ürün yok seninki gibi,insanları kandırmıyorum.birçok blog sahibesi arkadaşıma gösterdim hepsi sahte olduğunu sölediler ürünlerinin.kendini avutuyor dediler.bulunduğum şehirde mac olmadığı için mac alamıorum.internetten de alamıyorum orttada baya sahtesi mevcut o yüzden istanbula geçtiğimde orjinallerini alıp bilgi sahibi yaparım seni merak etme:82:

Son düzenleme:
ayrıca blogumda loreal ürünü var ama %100 orjinal,seninki gibi pazar malı değil.senin takasa koyduklarını burda pazarlarda görüyorum ben.o koyduğun rujlar farlar 2-3 tl ye satılıyor.elimi bile sürmem o yüzden.
mac ürünleri hakkında da gayet bilgim var çünkü mac kullanan bütün blogları takip ediyorum en az onlar kadar bilgim oldu artık mac ürünleri hakkındaçünkü en kısa zamanda ORJİNAL mac ürünleri almayı düşünüyorum:80:

Son düzenleme:
Merhaba,

Kadınlar Kulübü olarak her türlü kozmetik ürünü satış ya da takasına karşı olduğumuzdan bundan sonra bu tür konuların açılmasına izin vermeyeceğimizi belirtir, bu konudaki hassasiyetimizi anlayışla karşılamanızı rica ederiz.

Güzel paylaşımlar..

X