Kullanmadığım orjinal parfümlerim ve daha fazlası..(kozmetik,kıyafet)

Selamlar
Elinde kalan ürünleri topluca listelediğin bi sayfa var mı canım? Kozmetik bakıcam biraz da. :)
Canım birkaç sayfa geride elimde kalan parfümler vardı. Elimde kalan kozmetikleri eklemedim henüz ama istersen whatsapptan gösterebllirim nedense şuan siteye resim ekleyemiyorum

Kızlar sonunda son yazdığım parfümlerin fotolarını ekleyebildim artık ilgilenen olursa yazabilir. Dediğim gibi almak isteyenler en geç 2 Ekim'e kadar hber vermeli. Yoksa eşyaları yanımda almam, yurda gideceğim için valizim kısıtlı.

Guess parfumun kokusu nasil cnm bide ayicikli seyler var ikitane onlar nedir bubchenin sampuani birde guess orjinalmdir
Guess tatlı şekerli bir koku evet orjinal canım :) 50 tl bence kaçırma bu fiyatı :)
O ayıcıklılar bebek parfümü:) buncheninki de bebe yağı olması lazım

Ayiciklilarin kokusu nasiL cnm birde fiyatlari 1 million veya baska kokun varmi sekerimsi ona gore konusalim.takas dusunurmusun son ilanimda marka cok sey var
Canım bebek parfümlerinin tanesi 20 tl:)
Şekerli olarak elimde Guess var,britney spears midnight fantasy var,elizabeth arden 5th avenue da tatlı vanilyalı bi kokudur.
Tous in heaven her de şekerli bi koku. Yves rocher fleur de noel şekerlidir yine
Elimdekiler genelde şekerli aslında sanırım bende o tür kokuları sevdiğimden takas düşünmüyorum canım:)

Merhaba kullandınız mı bilmiyorum ama oriflame de after hours diye bir parfüm vardı.İlk parfümün şişesini nedense ona benzettim.Benim dediğim koku meyveli,tatlımsı,sıcak bir kokuydu.Bu nası biraz tarif eder misiniz?Ayrıca kalıcılığı nasıl?Ne kadarı kullanıldı ve fiyat?

Lacivert şişede olanı diyorsan o Britney Spears Midnight Fantasy 70 Tlye satıyorum. 1-2 kez kullandım 100TL ye almıştım.
Meyveli&şekerli bi koku 7-8 saat kalıcı durdu benim tenimde. Sadece bu tarzda cok kokum olduğu için satışa koydum satılmazsa da seve seve kullanırım aslında:)

Zara ve Elizabeth Arden 5th Avenue 125 ml edp parfümde şok kampanyaa!!
Zara parfüm 20 Tl
Elizabeth Arden 40 Tl
Yves Rocher So Elixir 50 Tl

5 ekim'e kadar geçerlidirrr!!!

Guess Seductive I'm yours parfüm ve 2 adet bebek parfümü satılmıştır bu arada alan arkadasıma hayırlı olsun:)

avon olan çatlak önleyici, loreal olan sıkılaştırıcı, pantene olan ısıya karşı koruyucu saç spreyi, vaseline nemlendirici krem,avon outspoken vücut kremi,marks&spencer vücut losyonu

Tanesi 5 TL.. 3 al 2 öde kampanyalı efenim:)
5 ekim'e kadar geçerlidir..

foto atabilirmisin parfümün
Fotğraf şuan atmam mümkün değil canım satılmadı ama evimde o şuan. Hatta kutusu bile duruyor sadece denedim.
Şuan yurttayım anca eve gittiğim bir zaman çekebilirim canım:)
Kokuyu tarif etmem gerekirse vanilyalı, yoğun bir kış kokusu. Ağır yani hafif oldugunu söyleyemem. Ben biraz Thierry Mugler Alien Essence Absolueya benzettim kendisini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…