Kullanmadığım orjinal parfümlerim ve daha fazlası..(kozmetik,kıyafet)

Bu ikisi satıldı mı? Çok beğendim.

Birde ben koku arıyorum kendime varla yok arası, mis gibi bir koku. Ne önerirsiniz?

Eklentiler

• $IMG_9074.jpg
    $IMG_9074.jpg
    32,3 KB · Görüntüleme: 80
  • $IMG_9051.jpg
    $IMG_9051.jpg
    29,4 KB · Görüntüleme: 79
Bu ikisi satıldı mı? Çok beğendim.

Birde ben koku arıyorum kendime varla yok arası, mis gibi bir koku. Ne önerirsiniz?
Onlar satıldı canım :)
Birde bu krem ne kadar?
5 Tl :) ama eğer 20 tl üzeri bi alışveriş yaparsanız hediye yollarım:)
bu love spell in kokusu nasıl acaba
Meyveli bi kokusu var şeftalimsi hafif kiraz kokuları.. Çiçeksi tarafıda var bence.

Bu arada Beyonce Pulse ve Guess Seductive I'm Yours şok fiyatta veriyorum bundan uyguna bulamazsınızz.. Sadece denendiler.
Sadece 50 tl...
Tabikide alışverişlerinizde mini boy serum, krem,parfüm de gönderebilirim hediye olarak:)

image.jpg
image.jpg

La senza cupcake kokulu vücut kremi 8 tl
Body shop çilekli duş jeli 8 tl
Lancome Hypnose duş jeli 10 tl
Loreal yüz ve göz temizleme sütü 8 tl
Pure beauty antioksidan tonik 10 tl
Loreal yüz temizleme jeli 8 tl

bulunduğum yere watsons çok uzak :KK43: ben gidene kadar the balm allık kalmıyor kaç kere elim boş döndüm :KK43: inan alacak birni bulsam havale yapıp aldrcamm ama kmseyede denmiyo :KK43:
gratiste canım the balm
watsonsta yok.
hangi şehirdesin. kargo parası sorun olmazsa ben yardımcı olmak isterim indirim zamanı.

gratiste canım the balm
watsonsta yok.
hangi şehirdesin. kargo parası sorun olmazsa ben yardımcı olmak isterim indirim zamanı.
ayy pardon watsons nerden cıktı o_O aslıda cok iyi olur izmirde oturuyorum . Normal fiyatından iyidir kız öyle almak ne kadara iniyor hot mama aklında mı :KK51:

Bu arada son eklediğim ürünleri alabilmeniz için son tarih 4 ekim.. Sonra şehir değiştireceğim için malum, gönderemem.:)

Kızlar elimde kullanmadığım 4 yeni parfüm var.
Britney Spears Midnight Fantasy 100 ml 70 TL
Yves Rocher Evidence (bunun sıkma pombasını beceremedim, eğer ben beceririm veya başka şişeye boşaltıpta kullanabilirim kokusuna bayılıyorum diyen olursa diye ekledim) 70 TL
Belki bilmeyenler vardır bende olanı 30 mllik şişedeki olan ve parfüm yoğunluğu en fazla bu şişedekinde var. Ve bu boyu mağazasında 145 Tl.
Diğer parfümde Body Shop Moraccan Rose. Hoş bir gül parfümü. 30 TL
En son olarakta yine bi Yves Rocher parfümü. İsmi Fleur de Noel. Mis gibi kış kokusu. Turunçgil notalarının yoğun olduğu, aynı zamanda beyaz çiçeklerle harmanlanmış tatlı bir koku. Buda 30 TL
Resim ekleyemedim nedense bir türlü dolmadı isteyenler whatsapptan resimlerini görebilir.

Kızlar elimde kullanmadığım 4 yeni parfüm var.
Britney Spears Midnight Fantasy 100 ml 70 TL
Yves Rocher Evidence (bunun sıkma pombasını beceremedim, eğer ben beceririm veya başka şişeye boşaltıpta kullanabilirim kokusuna bayılıyorum diyen olursa diye ekledim) 70 TL
Belki bilmeyenler vardır bende olanı 30 mllik şişedeki olan ve parfüm yoğunluğu en fazla bu şişedekinde var. Ve bu boyu mağazasında 145 Tl.
Diğer parfümde Body Shop Moraccan Rose. Hoş bir gül parfümü. 30 TL
En son olarakta yine bi Yves Rocher parfümü. İsmi Fleur de Noel. Mis gibi kış kokusu. Turunçgil notalarının yoğun olduğu, aynı zamanda beyaz çiçeklerle harmanlanmış tatlı bir koku. Buda 30 TL
Resim ekleyemedim nedense bir türlü dolmadı isteyenler whatsapptan resimlerini görebilir.
Selamlar
Elinde kalan ürünleri topluca listelediğin bi sayfa var mı canım? Kozmetik bakıcam biraz da. :)

X