Kullanmadığım orjinal parfümlerim ve daha fazlası..(kozmetik,kıyafet)

canım başka pudra vereyim demişsin markası ve fiyatı nedir resim yollarmısın peki

Mac studio fix pudram var 50TL daha geçen ay aldım..farklı rengini almak istediğimden satıyorum birde Diana Brillin pudrasi var beyaz tenliler için.Onun içinde 55 TL füşünüyorum ikiside dopdolu. Mac'in resimleri var birkaç sayfa ileride. İstersen Diana brill'ide eklerim

ben kumralım açık tenli değilim ama diana brilin fotografınıda eklermisiniz. aslında benim istediğim yüzümde prüzsüz bir makyaj olsun istiyorum lekelerim kapansın. ama sizin önerdikleriniz nasıl durur yüzümde

Kumralsan mac daha güzel olur gibime geldi ikiside yüksek kapatıcılı, mat bitişli pudralar.
Kadifemsi görünüm yaratır. Nemlendiricinle birlikte kullanırsan pürüzsüz bir görünüm elde edersin.
Birazdan diana brill'inkini de ekleyeceğim o halde.Ama dediğim gibi diana brill'in rengi beyaz tenliler için değil.

mac fotosunuda atarmısın bakayım bb krem nasıl peki bana gidermi aldığımada pişan olmak istemiyorum
ürünlerini almak istesem pura ve bb krem en son ne olur

Oriflame bb krem medium ile takas yaparmısın?

mac fotosunuda atarmısın bakayım bb krem nasıl peki bana gidermi aldığımada pişan olmak istemiyorum
ürünlerini almak istesem pura ve bb krem en son ne olur

Son sayfaya alıntıladım orda bakıver canım mac'e.
BB krem çok koyu tenli değilsen gider ama ilk sürdüğünde çok açık gelecek ona aldanma çünkü teninin rengini alıyor bu.
BB krem + pudra toplam 55 olur en son.

Son düzenleme:

Canım elbise satıldı, gecelik S bedendi koyduğum fiyatı hatırlayamadım bir ilk sayfalara bakayım:) ama zaten yurt odamda kaldı ancak Ekimde ulaşıcam ona.
Victoria's Secret Sensual Blush sasece denenmişti ama satıldı

Satışta olan orjinal parfümler bu fiyata kaçırmayın kızlar!!
Dopdolular..

Calvin Klein Truth 50 ml edp: 60 TL
Lolita Lempicka Si Lolita 80 ml: 60 TL
Guess Seductive I'm Yours: 60 TL
Tous in heaven 100 ml EDT: 60 TL
Dior Addict Shine: 60 TL
Hugo boss nuit 75 ml edp:60 TL
Dkny red delicious 125 ml edt: 60 TL

Kızlar sabit fiyat 60 TL kaçırmayınn

Son düzenleme:
Kızlar dün Tekin Acardan 127 TL'ye aldım faturası kutusu torbası her şeyi duruyor. Orada denediklerinde mağaza ışıklarına aldanıp tam rengim sandım yalnız bana koyu geldi. Koyu buğday ve esmer, bronz bayanlara uyar.
Yani macte nc30 nc35 kullananlar için uygun..
Fondötenin rengi 3W1 Tawny.
Daha hiç kullanmadığım için aldığım fiyatın biraz aşağısına vericem. Kendime de kendi rengimi aldım açıkçası zarar etmek istemiyorum fazla. Belki burda birinin işine yarar.
100 TL'ye.
İsteyenler ulaşsın.
(Fiyatı düşürmeyeceğim.)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…