Kullanmadığım orjinal parfümlerim ve daha fazlası..(kozmetik,kıyafet)

canimcim burdan da yazayim ikinci alışverişimz de cok mutlu etti beni çok teşekkür ederim hediyelerin icin de :* ♥ :) sıradaki alışverişlerde görüşmek üzere :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canimcim burdan da yazayim ikinci alışverişimz de cok mutlu etti beni çok teşekkür ederim hediyelerin icin de :* ♥ :) sıradaki alışverişlerde görüşmek üzere :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Teşekkür ederim canımmm benim:KK16:

Eki Görüntüle 1148464 Eki Görüntüle 1148465 Eki Görüntüle 1148466 Eki Görüntüle 1148467 Eki Görüntüle 1148468 Eki Görüntüle 1148469 Eki Görüntüle 1148470

Satışta olan orjinal parfümler bu fiyata kaçırmayın kızlar!!
Dopdolular..

Calvin Klein Truth 50 ml edp: 60 TL
Lolita Lempicka Si Lolita 80 ml: 60 TL
Guess Seductive I'm Yours: 60 TL
Tous in heaven 100 ml EDT: 60 TL
Dior Addict Shine: 60 TL
Hugo boss nuit 75 ml edp:60 TL
Dkny red delicious 125 ml edt: 60 TL

Kızlar sabit fiyat 60 TL kaçırmayınn

:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

Kızlar dün Tekin Acardan 127 TL'ye aldım faturası kutusu torbası her şeyi duruyor. Orada denediklerinde mağaza ışıklarına aldanıp tam rengim sandım yalnız bana koyu geldi. Koyu buğday ve esmer, bronz bayanlara uyar.
Yani macte nc30 nc35 kullananlar için uygun..
Fondötenin rengi 3W1 Tawny.
Daha hiç kullanmadığım için aldığım fiyatın biraz aşağısına vericem. Kendime de kendi rengimi aldım açıkçası zarar etmek istemiyorum fazla. Belki burda birinin işine yarar.
100 TL'ye.
İsteyenler ulaşsın.
(Fiyatı düşürmeyeceğim.)

Eki Görüntüle 1148581
Bu fırsatı kaçırmayın kızlar:KK66:
Gerçekten çok güzel bir fondöten sıcak yaz aylarında akmayan bir fondöten arıyorsanız tam sizlik.
Ve çok güzel kapatılıcığı var:KK53:

Bu fırsatı kaçırmayın kızlar:KK66:
Gerçekten çok güzel bir fondöten sıcak yaz aylarında akmayan bir fondöten arıyorsanız tam sizlik.
Ve çok güzel kapatılıcığı var:KK53:

ah ahh
bende deneyip almama rağmen koyusunu almıştım :KK53:demek seninde başına geldiii

ah ahh
bende deneyip almama rağmen koyusunu almıştım :KK53:demek seninde başına geldiii
Tekin acarın bir şeyden anlamayan çalışanlarının ısrarı yüzünden:KK43:
Ama kendi rengimi aldım şuan çok memnunum hiç akmıyor süper kapatıcı artık hep alacağım bir fondöten oldu:KK16:
Zaten buda satılmazsa bugün yarın iade edicem:)

Uf keşke açık rengi olsaydı çok beğendim💝

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Keşke canım yazın bronzluyorsan düşünebilirsin ama:KK17:
Ben bronz ten yapmayacağım bu yaz o yüzden zaten satılmazsa yarın iadeye vericem süresi dolmadan:26:

Kızlar dün Tekin Acardan 127 TL'ye aldım faturası kutusu torbası her şeyi duruyor. Orada denediklerinde mağaza ışıklarına aldanıp tam rengim sandım yalnız bana koyu geldi. Koyu buğday ve esmer, bronz bayanlara uyar.
Daha hiç kullanmadığım için aldığım fiyatın biraz aşağısına vericem. Kendime de kendi rengimi aldım açıkçası zarar etmek istemiyorum fazla. Belki burda birinin işine yarar.
100 TL'ye.
İsteyenler ulaşsın.
(Fiyatı düşürmeyeceğim.)

Eki Görüntüle 1148581
Tekin acar iade talebimi reddettiği için 90'dan vericem.
Daha da indirmem zaten 1-2 haftaya satılmazsa ben bronzlaşıp kullanırım gibime geldi.
Kaçırmayın bu fırsatı hiç kullanılmamış estee lauder double wear tekin acar faturalıı

Ps:tekin acardan bidaha bişey almam iade garantileri bile yok.:KK19:

Tekin acar iade talebimi reddettiği için 90'dan vericem.
Daha da indirmem zaten 1-2 haftaya satılmazsa ben bronzlaşıp kullanırım gibime geldi.
Kaçırmayın bu fırsatı hiç kullanılmamış estee lauder double wear tekin acar faturalıı

Ps:tekin acardan bidaha bişey almam iade garantileri bile yok.:KK19:

keşke israr etseydin
yerinde olsam şikayetvara yazardım
çoğu problemimi öyle hallettim ben.gold bozuk bilgisayar sattı ve iade hakkınız yok dedi düşünebiliyor musun. buraya yazdım iki gün içinde geri döndüler.paramı öyle alabildim.
seninkini de kısa sürede hallederler bence
http://www.sikayetvar.com/firma/detay/tekin-acar

keşke israr etseydin
yerinde olsam şikayetvara yazardım
çoğu problemimi öyle hallettim ben.gold bozuk bilgisayar sattı ve iade hakkınız yok dedi düşünebiliyor musun. buraya yazdım iki gün içinde geri döndüler.paramı öyle alabildim.
seninkini de kısa sürede hallederler bence
http://www.sikayetvar.com/firma/detay/tekin-acar

Haklısın canım boru değil yani boşuna 127 TL verdim.
Öyle çok ısrar edip insanları aceleye sokuyorlarki.
Bugünde yüzsüz yüzsüz ee siz kendi iradenizle aldınız ama diyorlar..

100 TL'ye.
İsteyenler ulaşsın.
(Fiyatı düşürmeyeceğim.)

Eki Görüntüle 1148581

Bu satıldı bayanlar bilginiz olsun:)

Uzun zamandır yeni ciciler eklemiyordum. Bugün dolabımı karıştırdım ve biraz kilolu zamanımda diyet yaparken aldığım ama hiç giymediğim kıyafetler pantolonlar buldum.
Fiyatları;

Dekolte üst S beden: 5 TL
Bershka kot pantolon 36-38 beden uyumlu: 15 TL
Bershka renk renk pantolonlar hepsi 40 beden uyumlu : 15 TL(2 adet alırsa 20 TL olur)
Kırmızı çiçek desenli Softone marka elbise 38 beden: 15 TL
Softone marka mavi çiçek desenli elbise 38 beden: 15 TL

Eki Görüntüle 1143117 Eki Görüntüle 1143119 Eki Görüntüle 1143120
Eki Görüntüle 1143122 Eki Görüntüle 1143123 Eki Görüntüle 1143124
Güncel bayanlarrrr:)

Eki Görüntüle 1148464 Eki Görüntüle 1148465 Eki Görüntüle 1148466 Eki Görüntüle 1148467 Eki Görüntüle 1148468 Eki Görüntüle 1148469 Eki Görüntüle 1148470

Satışta olan orjinal parfümler bu fiyata kaçırmayın kızlar!!
Dopdolular..

Calvin Klein Truth 50 ml edp: 60 TL
Lolita Lempicka Si Lolita 80 ml: 60 TL
Guess Seductive I'm Yours: 60 TL
Tous in heaven 100 ml EDT: 60 TL
Dior Addict Shine: 60 TL
Hugo boss nuit 75 ml edp:60 TL
Dkny red delicious 125 ml edt: 60 TL

Kızlar sabit fiyat 60 TL kaçırmayınn

kalan güncel parfümler bunlarrr:KK12::KK12:

X