Kullanmadığım orjinal parfümlerim ve daha fazlası..(kozmetik,kıyafet)

Biraz daha uygun fiyatlı birseyler ariyorum canim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar kutusunda yenş sahibini bekliyorr kargo benden , Lancome mini boy kırmızı ruj hediyeli.
100 TL(piyasa fiyatı 408 TL)

$image.jpg $image.jpg

Son düzenleme:
Fuul mü canım kullanım durumu ne detaylı bilgi verirmisin bana :)

Full canım dopdolu 100 ml sadece 2-3 kez kullandım daha sonra aynısının pembesinden hediye geldi. O hediye olduğu için bunu satıyorum bende ikisininde kokusu aynı çünkü:)

Son düzenleme:
Full canım dopdolu 100 ml sadece 2-3 kez kullandım daha sonra aynısının pembesinden hediye geldi. O hediye olduğu için bunu satıyorum bende ikisininde kokusu aynı çünkü:)

2 haftadır bekliyorum 85 90 yapsanda alsam diye :))) Bekliyim ben az daha yoksa senin yüzünden batıcam :KK70:

şimdi uykuluyum sabah ibanı gönder havaleni yapim yarın gönderirsen sevinirim:) bikerede sen bişey allllllllll bak babydollar falan eklemiştim hiçbirşey ilgini çekmiyo yaa:KK70:

:KK1::KK1::KK1:
Canım o babydolları boş zamanımda inceleyim ben bedenleri ne onların
İbanı ben yollarm sana şimdi zaten adresin var bende aynı adrese yolluyorum değil mi?

Son düzenleme:
:KK1::KK1::KK1:
Canım o babydolları boş zamanımda inceleyim ben bedenleri ne onların
İbanı ben yollarm sana şimdi zaten adresin var bende aynı adrese yolluyorum değil mi?

hilal konutları iş hanıysa o canım ona yolla pancur sokaksa değiştirim adresi bedenleri standart s-m için canım :)

Canım bembeyazsan sana uygun diana brill"n bir pudrası var elimde.
Macta nc20 ve nc25 oluyosada yine mac studio fix pudram var hangisini istersen:21:

mac studio fix pudrayı ne kadara veriyorsun canım? Bir de ne zaman alındı?

Şimdi okudum geri sayfada..50 liraymış..70 küsur lira zaten sıfırı da:KK31:

Son düzenleme:
mac studio fix pudrayı ne kadara veriyorsun canım? Bir de ne zaman alındı?

Şimdi okudum geri sayfada..50 liraymış..70 küsur lira zaten sıfırı da:KK31:

Canım mağaza fiyatı 79 TL.
Daha geçen ay aldım az kullandım. Zaten araya 30 TLlik bir fark koydum:)
Zaten farklı rengini almak istediğim için satıyorum yoksa satmam yani asla.:KK31:

sıfırıyla aynı fiyata veriyorsunuz victoria secret mesela .. niye bide kullanılmış alsın ki insanlar :)

Victoria's secret olan hiç kullanılmamıştı denenmişti ayrıca mağaza fiyatı 42 iken ben 25'e verdim yanlış hatırlamıyorsam.Satıldı yani.
Bazı konularda bilmeden yorum yapmaya ne kadarda meraklıyız:)
Aldığım fiyata vermiyorum o pudrayada 79 verdim alırken 30a satacağıma kendim kullanırım daha iyi:)

Son düzenleme:
X