Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Bende de var bu sorun, ne sürsem durmuyor.
Oriflame smooth definer kullanıyorum bu ara. Gayet de memnunum.

çok sağol canım ya, bende alayım ondan çok sinir oluyorum iş yerinde sürekli gözlerimin etrafını silmekten, o yüzden soğudum süremiyorum çoğu zaman

garnier bb krem aldım orta ton iğrenç oldu resmen kızıllık var içinde tonu çok kötü en azından bende hiç iyi durmadı belki daha koyu tende hoş olur ne diyosun:26:

niye orta ton aldın sen deli misinn
ben esmerim orta ton bana bile koyu geldi. yüzüme resmen çamur gibi sürmüş oldu
ayrıca haklısın kızıllık var.arkadaşım yüzüne ne oldu senin demişti

Son düzenleme:

bb değilde pure beauty cc krem kullanıyorum çok memnunum
ilerleyen günlerde tanıtacağım

ya bana akmayan göz kalemi ya da eyelıner önerebilir misin. bende akıyorda ne sürersem gözümün üstüne
eyeliner olarak bu üste koyduğumun mavi rengini öneriyorum
kalem olarakta flormar ultra black wateproof öneriyorum resmide bu

Avondan aldım indirimli fiyatı 7-8 lira gibi bir şey. Yumuşacık yapıyor saçları tavsiye ederim

çok tşk ederim ya bıkmıştım akmasından :)

umarım memnun kalırsın
yaglı bir cildin var sanırım benim gibi. yağlı ciltlerde gerçekten kalem durmuyor
göz kapağının üstüne kalem sürmeden önce çok hafif parmağınla pudra sür
kalıcılığı artacak

yok canım kuru cildim var ama genede ne sürsem akıyor sürekli temizlemek zorunda kalıyorum, millete bakıyorum sürüyorlar olduğu gibi kalıyor, çokda seviyorum sürmeyi ama işte :)))

niye orta ton aldın sen deli misinn
ben esmerim orta ton bana bile koyu geldi. yüzüme resmen çamur gibi sürmüş oldu
ayrıca haklısın kızıllık var.arkadaşım yüzüne ne oldu senin demişti

ya ben almadım arkadaşıma light al dedim ben bulamamıştım oda sağolsun onu almış
koyuluğundan ziyade onun tonu cilt rengiyle uyumlu değil bence ok garip bi rengi var kızılllık var sanki güneşte yanmışsın gibi bi duruşu var bence
pata cream miydi hani fondöten gibi ama süngerle sürdüğümüz oda hoşuma gitmişti bi kere kullandım
sana bişey sorcam aklıma gelmişken hazırmısın

Bugüne kadar kullandığım rimellerden en memnun kaldığım rimel : flormar ROTATING ..çok sevdim kıvrımları mükemmel bence ,tavsiye ederim..

göz altı kapatıcısı olarak KRYOLAN marka kullanıyorum ve şiddetle tavsiye ederim kızlar..benım gözaltlarım küçüklüğümden beri mor halkalar vardır,bu ürün okadar güzelki herkes bendekı değişikliği farkediyor

sor bakıyım hazırım

sor bakıyım hazırım

canım hani porselen makyaj falan diye bişey varya işte onun malzemelerinin hepsimi normaldekinden çok farklı fondötenin farklı onu biliyorum
ben onun farlarını merak ediyorum bide uyguamasıdamı farklı evde yapılcak bişeymi

porselen makyajla pek bi bilgim yok farda çok kullanmam zaten. normal farlar hakkında bile pek bilgim yok canım ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…