Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Nickinle konun nasıl uyumlu :KK16: Mascara canım kontürleme hakkında bir şeyler biliyor musun? Özel bir şeyi mi var yoksa allıkla mı yapılıyor? :KK16:

bb değilde pure beauty cc krem kullanıyorum çok memnunum
ilerleyen günlerde tanıtacağım:KK31:

Tanıt kuzu stokta kalmaıl alamadım bende seviyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Nickinle konun nasıl uyumlu :KK16: Mascara canım kontürleme hakkında bir şeyler biliyor musun? Özel bir şeyi mi var yoksa allıkla mı yapılıyor? :KK16:
evet önceden farklıydı sonra değiştirdim deli gibi rimel aldığım için :KK53:

özel bir şeyi yok kontur allığı diye birşey yok yani canım bildiğime göre
hatta aldığın ama cildine koyu geldiğini farkettiğin bir pudra ile bile yapablrsin
cildim yeterince koyu birde konturle kararmak istemiyorum o yüzden ben pek tercih etmiyorum ama şuna bakabilirsin sen :KK34:
the balm bahama mama allığı
kontur için kullanılıyor

Son düzenleme:

evet önceden farklıydı sonra değiştirdim deli gibi rimel aldığım için :KK53:

özel bir şeyi yok kontur allığı diye birşey yok yani canım bildiğime göre
hatta aldığın ama cildine koyu geldiğini farkettiğin bir pudra ile bile yapablrsin
cildim yeterince koyu birde konturle kararmak istemiyorum o yüzden ben pek tercih etmiyorum ama şuna bakabilirsin sen :KK34:
the balm bahama mama allığı
kontur için kullanılıyor

ah the Balm her yerden çıkıyor çok seviyorum bu markayı:KK16: Ben de özel olarak ayrı bir şeyi var sanıyordum. Çok teşekkür ettim bakıyım biraz bloglara neler demişler mamaya :KK9: :13:

porselen makyajla pek bi bilgim yok :KK50: farda çok kullanmam zaten. normal farlar hakkında bile pek bilgim yok canım ya

Sende benim istediğim şeyleri hiç bilmiyon az geliştir kendini:KK53::KK53:
hani özel günler için falan sormuştum neyse sen bana pudra tavsiye et :KK1:

ilk bb kremimiz garnierden
inatla açığını koyusunu normal olanını yaglı ciltler için olanını kullandım ama hiçbirinden memnun kalmadım
ilk önce orta tonunu almıştım. esmerim diye. esmer olmama ragmen camur gibi durdu.cilt tonumla bütünleşmedi.resmen sürmediğim yerler çizgi çekilmişçesine belliydi. birde aşırı derecede yağlandırıyordu cildimi
Neyse sonra yağlı ciltler için olanının açık tonunu aldım. buda bana uymadı cildim resmen kustu bütün ürünü
hiç begenmedim yani

Maybelline dream fresh bb krem

bunun garniere göre daha fazla tonu var ve kendimi uygun olanı bulabilmiştimm :)
kapatıcılığı yüksek değil zaten bb kremlerden yüksek kapatıcılık beklemiyoruz
hafif cilt tonu eşitsizliklerini düzenler
yağlanma yapabilir bu yüzden yanınızda pudra taşımanızı tavsiye ediyorum
genel olarak begendiğim bir üründü. bir ara sürekli bunu kullanıyordumm :KK31:

maybelline dream pure bb krem

maybelline bu ürünü gözenek siyah nokta sivilce gibi problemi olan ciltler için çıkarmış. İçinde salisilik asit var
Kadınlar günü indiriminden 10 liraya almıştım. uzun süre kullanamadım. cildimle bütünleşmedi sanki..
bu tür problemi olanlar bb krem arayışındalarsa deneyebilirler
belki size iyi gelir :KK34:

arkadaşlar watsons ve gratislerde anneler günü indirimi başlamışş
çoğu markada yüzde 40 yüzde 50 indirim varrr:KK52::KK52::KK52:
koşuunn:KK55:

$image.jpg

Balm yüzde elli indirimdeyse bu paleti kaçırmayın.balm jovi paket severek kullanıyorum.içinde Mary louminizer aydınlatıcı,şeftali bir allık,iki çeşit ruj ve farlar var.

$image.jpg
Mac in ekstreme dimension 3d maskara hem uzunluk, hem dolgunluk veriyor.Çok memnun kaldım.

$image.jpg $image.jpg

Flormardan çok farım var ama özellikle bu ikisini çok severek kullanıyorum.4lü olanın renk vermesi muhteşem,3lü terracotanın da mavi kısmı mavi far sevmememe rağmen çok hoşuma gidiyor.

Son düzenleme:
bugün size özellikle indirimdeyken kaçırılmayacak bir üründen bahsetmek istiyorum
pure beauty cc krem

o kadar sevdim ki son günlerde elimden düşürmüyorum
ürünün iki rengi var: ivory ve natural. ben esmerim bu yüzden natural rengini kullanıyorum. ivory olan beyaz tenlilere daha uygun.
ürünün yapısı çok güzel. maybelline bb kremler gibi çok sıvı değil. parmaklarınızla kolaylıkla uygulayabilirsiniz.
rahatsız etmeyen hafif bir çiçek kokusu var
içinde simler var. ilk seferde alışamamıştım ama bu simler gerçekten disko topu gibi göstermiyor sizi. aksine sağlıklı ışıltılı bir görünüm oluşturuyorr
çok yağlı bir cildiniz varsa üstünden pudra ile geçebilirsiniz
kapatıcılığa fena değil
ürünün en sevdiğim özelliği spf 30 olması
yazın gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
ayrıca içeriğinde alkol paraben gibi kimyasallar yokk :KK16:
Eee daha ne duruyorsunuzz :KK55:

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1106581

Balm yüzde elli indirimdeyse bu paleti kaçırmayın.balm jovi paket severek kullanıyorum.içinde Mary louminizer aydınlatıcı,şeftali bir allık,iki çeşit ruj ve farlar var.

indirim döneminde the balmdan allık alacağım
esmerim. beni iyice karartmayacak aydınlık gösterecek pembe veya şeftali bir allık önerebilir misin acaba
:KK31:

Son düzenleme:
fondoten ihtiyacı olanlar için indirim bitmeden birkaç tavsiyede bulunacağım :KK31:
ilk fondotenimiz max factor lasting performance

yıllardır çoğu kişinin favorisi olmayı başarmış bir fondoten.
agır bir kokusu yok. Ne çok sıvı ne de çok katı. yapısı çok güzel. Yüzde kesinlkle maske varmış gibi bir görünüm oluşturmuyor. kapatıcılığı gerçekten çok iyi. yüksek kapatıcılık isteyenler bakabilir.
ben süngerle uyguluyorum. başka ne tür uygulamalar uygun bilmiyorum o yüzden
bitişi parlak değil ama matta değil. En çokta bu özelliğini seviyorum
kıyafete bulaşma gibi bir sorun yaşamıyorum. Bana natural bronze rengi tam oluyor :KK34: çook çok açık bir ten renginiz varsa belki uygun rengi bulmakta zorlanabilirsiniz
isminden anlaşılabileceği gibi kalıcılığıda çok iyi.fazla birşey söylemeye gerek yok. senelerdir birçok kişinin tekrar tekrar aldığı bir ürünü denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum :KK34:

loreal lumi magic fondoten
glowy yani parlak bitişli bir fondotenimiz kendisi
kapatıcılığı yüksek değil. cildimin kapatıcılığa çok ihtiyacı yok sağlık bir görüntü versin diyorsanız tam size göre
ayrıca yaglı ciltlerde pudrayla kullanabilir. yoksa yağlı olan cildinizi dahada yaglandırır.kalıcılığına dikkat. yoğun bir gündeyseniz sizi yarı yolda bırakabilirr
ürün 30 ml ve spf 18 içeriyor. bu güzel bir özellik tabi

X