Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

golden rose dipliner
uygun fiyata simsiyah bir dipliner arıyorsanız size göre. diplinerların ucu daha sert oluyor kalem gibi.
likit olanlarda genelde geç kuruma bu yüzden de bulaşma gibi bir sorun olur.bunda öyle bir durum söz konusu değil.
bu ürünün çok fazla hayranı var. ama benim elim diplinerlara alışkın olmadığı için kullanamadım.

golden rose dipliner
uygun fiyata simsiyah bir dipliner arıyorsanız size göre. diplinerların ucu daha sert oluyor kalem gibi.
likit olanlarda genelde geç kuruma bu yüzden de bulaşma gibi bir sorun olur.bunda öyle bir durum söz konusu değil.
bu ürünün çok fazla hayranı var. ama benim elim diplinerlara alışkın olmadığı için kullanamadım.

Ve ben kullanıyorum artık haha:KK52:

sen memnun kaldın mı canım.rahat kullanabildin miii

Evet kanka çok memnun kaldım..
Ucu tam benlik .
İnce uçları hiç sevmiyorum.
Geçen annem kalem şeklinde olanlardan almış . Baya ince ucu.
Attım kenara.
Süremiyorum o şekilde olanları

Evet kanka çok memnun kaldım..
Ucu tam benlik .
İnce uçları hiç sevmiyorum.
Geçen annem kalem şeklinde olanlardan almış . Baya ince ucu.
Attım kenara.
Süremiyorum o şekilde olanları

sevindim begendiğne.gerçekten çok fazla begeneni var ama ben daha ince uçluları seviyorum ya

bir diğer dipliner oriflame'den.
ucu çok kalın geldi bana. ince çizgilerden hoşlanıyorsanız tavsiye etmiyorum

Eki Görüntüle 1100872
Pastelin bu rimeline bayılıyorum. Gratisten 16 liraya aldım. Fiyatına göre çok iyi performans sergiliyor. :) Kirpiklerde temiz görünümü sevenlere hitap ediyor bence. Ben kalıp kalıp kirpik sevmiyorum tek tek kalkmış kirpik seviyorum. Pastelin bu mor rimeli de bunu sağlıyor. Çok memnunum kızlar :)

Eki Görüntüle 1100871
Bunun tombul olanını kullanmıştım berbattı. Tenime çok koyu geldi. Parlama yaptı. Ama bu yağlı ve karma ciltler için üretilmiş. Kullanan var mı aranızda? Diğerinden iyi mi?

Bir deee :) balm jovi paletini istiyorum the balmın. Değer mi sizce o paraya o palet veya başka önerdiğiniz palet var mı?

Ben bu bb kremin yağlı ciltler için olanından kullanıyorum , buğday tenliyim ama orta olanı çok koyu durmuştu açık ton tam bana göre oldu ama kapatıcı özelliği yok gibi birşey sadece yüze canlılık veriyor ve sivilce oluşturmuyor, normalde benim cildim fondoteni kabul etmz hemen sivilce yapardı sırf bu yüzden kullanıyorm diyebilirim.

evet bu da son günlerde sürekli kullandığım likit eyelinerim :KK16: essence liquid ink eyeliner
çok ucuz ve pahalı ürünlerin çoğuna fark atar.
rengi simsiyah fırçası çok ince.ince çizgilerden hoşlanıyorsanız tam size göre
yalnız sürdükten sonra göz kapağınızı hemen açmayın. kurumadığı için dağılabilir.
mavi olan waterproof diğeri normal. ben waterproof olanını kullanıyorum.sabah sürüyorum akşam aynı şekilde kalıyor. çift fazlı bir temizleyici ile kolayca çıkıyor
yalnız bu ürün biraz daha profesyonellere göre. eğer eyelinera yeni başladıysanız size zor gelebilir
gratislerden 8 9 lira gibi bir fiyata alabilrsiniz.

Son düzenleme:
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399287494.368232.jpg
Mükemmel ötesi bir ürün 1 buçuk yıl dayanıyor
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399287547.684635.jpg
Kapatılıcılar arasında denediğim ve kullandığım en iyi ürün
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399287640.142250.jpg
Loreal telescopic maskara ince uç güzel bir ürün
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399287697.856983.jpg
Genelde kullandığım bir ürün fena değil ama daha etkilileri de var

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yada dipliner bir önceki sayfada gösterdiğin de güzel ama kolay bulabileceğim bir ürün olsun istiyorum. Yasadıgım şehir küçük denemek istiyorum bu yüzden.:26:

sana golden rose dipliner tavsiye ediyorum o zaman :KK31: kolayca bulabilirsin. ucu ne çok kalın ne de ince.rengide simsiyah

sana golden rose dipliner tavsiye ediyorum o zaman :KK31: kolayca bulabilirsin. ucu ne çok kalın ne de ince.rengide simsiyah

Canım çok teşekkür ederim. İnceleyeceğim. Ellerin dert görmesin.

-Bugun kozmatik magazasını yerle bir ettim. Düşürdüm ve masrafı yedim:KK52:En iyisi int. sipariş. :))

ben ikisinide kullandım.ikiside berbattı bana göre.

O zaman benim kirpiklerim uzun olduğundan iyi geldi bana pastel. Önerebileceğin başka bb krem var mı?

Bu bb kremi kullandım ve diğerini hiç kullanmadıgım için bence iyidi canım:)

Eğer daha iyi bir şey önerilmezse bunu alacağım.:)

Ben bu bb kremin yağlı ciltler için olanından kullanıyorum , buğday tenliyim ama orta olanı çok koyu durmuştu açık ton tam bana göre oldu ama kapatıcı özelliği yok gibi birşey sadece yüze canlılık veriyor ve sivilce oluşturmuyor, normalde benim cildim fondoteni kabul etmz hemen sivilce yapardı sırf bu yüzden kullanıyorm diyebilirim.

Bana da fondoten ağır geliyor, hafif olsun istiyorum. Bu yüzden bb krem alacağım :KK16:

$doa-kozmetik-shea-butter.jpg
Evet makyaj malzemesi değil ama önermek istedim. Özellikle kuruyan dudaklara birebir. Yüz için de çok uygun. Hemen yumuşaklık geitriyor cilde. Ten makyajından önce güzel bir nemlendirici olabilir. Doa kozmetikten aldım ben. Hatta ordan bir de e vitamini aldım birazını shea butter a karıştırdım daha da güzel oldu.:KK9:

$P20750_hero.jpg
Pek sevdiğimi söyleyemeyeceğim. Güzel bir aydınlık veriyor ama göz çevresindeki kırışıklıklarda birikiyor. Daha da belli ediyor.

Bunun yerine yine the Balmın aydınlatıcısı olan mary-lou manizer ı öneriyorum. O da bu:
$i.jpg

bende saçlar için önerilerde bulunayım:KK3:
$images.jpg glisin bu spreyınden memnun kalmadım saclarımı cok kuruttu ayrıca kırıklarıma ıyı gelmedı:KK5:

$images.jpg
bu urununden cok memnun kaldım hem kullanımı kolay hemde kırıklarıma cok ıyı geldı ve sac uçlarımı kurutmadı:KK3::KK3:

$images.jpg
cok cok cok memnun kaldım daha ılk kullanımda saçlarımı yenı boyamışım gıbı parladı ve kırık falan kesınlıkle yok her ay katalokta olmuyo yakalarsanız mutlaka deneyın derım gecen ay kataloktaydı stok yapmadıgıma cok pişmanım:KK5::KK5:

X