Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

tatlım alakaasız olacak ama bende bioderme sebium jel kullanıodum şimdi bioderma sensibio aldım hiç kullandın mı ?

tatlım alakaasız olacak ama bende bioderme sebium jel kullanıodum şimdi bioderma sensibio aldım hiç kullandın mı ?

topiğini gördüm ama bilgim olmadığı için yazmadım
sensibio jeli kullanmadım ama sensibio temizleme suyu olan h2o yu kullanıyorum. mükemmel bir ürün
aynı seriye aitler sonuç olarak. temizleme suyu bu kadar iyiyse jelide fena değildir diye düşünüyorum
ama yinede ben sebium jeli alacağım cildim yaglı olduğu için

indirim döneminde the balmdan allık alacağım
esmerim. beni iyice karartmayacak aydınlık gösterecek pembe veya şeftali bir allık önerebilir misin acaba

Hot mama ya bir bak istersin nars orgasmın aynısı deniliyor.Hemen her tene gidiyormuş.Bir de eklediğim paletteki allğın adı farklı ama frat boyun renk olarak aynısı ve çok güzel bir şeftali rengi cnm

Ben de loreal kimi magique fondötene merak saldım ama t bölgem yağlı,orta kapatıcılıkta sağlıklı görüntü verecek bir fondöten arayışındayım

Son düzenleme:

benim cildimde akneler fln oluo ama çokta kuruo bide kızarıklık var diye bu uyar diye aldım bi deneyeceğim bakalım işe yarar belki canım
teşekkürler

pudra ile kullanablirsin eğer çook yağlı değilse
benmde cildim karma. t bölgem yaglıdır benimde
ama pudra geçiyorum çok sorun olmuyor. bu arada önerilerine bakacağım

pudra ile kullanablirsin eğer çook yağlı değilse
benmde cildim karma. t bölgem yaglıdır benimde
ama pudra geçiyorum çok sorun olmuyor. bu arada önerilerine bakacağım

Zaten hemen her fondötene ince bir kat pudra geçiyorum,bir de t bölgesine daha ince sürüyorum.Dayanamayıp alacağım sanırım.Fondötenim az kaldı,az kaldıdan kasıt da bir tane yedek kaldı , indirimlerde yedekleme alışkanlığım var da herşeyi

Son düzenleme:

aynı ben
ihtiyacım olmasada hazır indirmde alayım yedek dursun diyorum
böyle böyle battım zaten

aynı ben
ihtiyacım olmasada hazır indirmde alayım yedek dursun diyorum
böyle böyle battım zaten

Geçen dedim makyaj fabrikaları kapansa bana on yıl hergün sürecek far var zaten no problemm

Gratis indiriminden faydalanacaklar ada birkaç önerim olsun
Garnier makyaj temizleme suyu
Yağlı ciltler için diadermine in beyaz cilt temizlene kremi krem dediğine bakmayın çok iyi temizliyor.
Olay spf 15 losyon nemlendirici
Essence allabout cupcake lipgloss
Berni kare pamuklar
Loreal krem farlar yağlı göz kapaklarımda bile saatlerce duruyor.
Alix avien terracota pudra bunlara bir bakın kızlar

Allahtan far kullanmıyorum
söylediklerin faydalı şeyler
ihtiyacınız olan şeyler varsa mutlaka bakın kızlarr
indirimdeyken alın cebiniz bayram etsiin

Canım biz konuşmultuk dimi bu xc yi bir kaç hafta önce. Alışmana sevindim. Uzun zamandır görmedipim bi arkadaşla karşılaştım cildin ne güzel olmuş diyo oysa cx sayesinde. Ben tamamen kapatmayı sevmiyorum cc rengi düzenliyor çok kızaran biriyim birde göze batan kısımları kaoatıyo yetiyo. watsons da yok ne zamandır stokta bitti demişlerdi bir daha bakacapım

L'Oreal Voluminous Le Mascara Black

genel olarak bu üründen memnun kalmadım.
kirpiklerde ağırlık yapmıyor.
yapısı biraz kuru daha sıvı rimellerden hoşlananlar hiç sevmeyecektir bitmişte ürünü zorla çıkarıyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz.
isminde volume geçiyor ama kirpiklere hacim verdiği yok günün ilerleyen saatlerinde etkisi iyice sönükleşiyor.
2-3 kat uygulanınca belki olabilir ama o zamanda acayip yapıştırıyor kirpikleri tek kattada yapıştırıyor gerçi.
birde ben 2-3 kat rimel süremiyorum nasıl sürüyorsunuz siz bilen varsa hayrına bir anlatsın :)
siyahlık olarak benim için yeterli.
çıkarması kolay gözünüze yapışıp kalmıyor.
dökülme vs yapmıyor.
ben rimelde 2 önemli özellik arıyorum biri hacim vermesi biride hemen kolayca çıkması öneriniz varsa çok memnun olurum.

avon makyaj temizleyici

bence bu ürün makyaja tepki olarak doğmuş.
avon, millet bunu alsın sonrada makyaja küssün diye üretmiş.
üniversitedeyken kullanmıştım ben bunu hala aklımda kalmış etkisi.(üni biteli 6 yıl oldu) varın siz düşünün.
gözü acayip yakıyor ne kadar dikkat ederseniz edin kaçıyor bu meret göze.
kullandıktan sonra bir süre etrafı puslu görüyordum
makyajı çıkarırken büyük bir artısı olmadığı gibi geriye birde yoğun bir yağ tabakası bırakıyor insanın yüzünde.
makyajdan sonra birde bunu çıkar işin yoksa yüzünden.
en sonunda dayanamayıp atmıştım.
bedava verseler alınmayacak bir ürün.

avonun genel olarak urunlerınde bu pusluluk olayı var sanırım bende goz kalemını kullandıgım zaman puslu goruyorum ve gozumde hassasiyet oluşuyo

avonun bu ürününü ben çok beğenmiştim..
hala da kullanıyorum..
pamuğa çok az döküp yavaş ve nazik bir şekilde göz makyajını çıkarırsan gözüne kaçmıyor...
makyajımıda çok güzel temizliyordu...
ama bünyeden bünyeye farkediyo demekki...

avonun genel olarak urunlerınde bu pusluluk olayı var sanırım bende goz kalemını kullandıgım zaman puslu goruyorum ve gozumde hassasiyet oluşuyo

okuduğum kadarıyla avonun genel olarak beğenilen makyaj ürünleri rujları diğerleri pek tutulmuyor.

ben ne zaman bu ürünü kullansam gözüm kıpkırmızı oluyordu.
dediğin gibi bünyeden bünyeye değişiyor.

aynen çok özel günlerde kapatıcı fondoten kullanıyorum yetiyorr :)
normal zamanlarda sürekli bunu kullanıyorum
ilk basta çok simli gelmişti ama baktım yüzde çok parlamıyor bir numaram olduu
aynen bende bir tane daha alacağım

ben voluminous x5 kullanmıştım
bu da onun bir çeşidi mi
bende hiç memnun kalmamıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…