Küfürden hakaretten bıktım

Ben bunlari yeni öğreniyorum diyerek zaten kendinii dayaga alistirmaya normallestiremeye başlamışsınız. Yani buraya sordugunuzda kimse sizi kolunuzdan cekip o evden almayacakki. Cocuk olmadan karari siz vereceksiniz. Bir omur boyle gecermi düşün istersen.
Allah yardimcin olsun

Sana annen baban dokunmaya kıyamazken ne cürretle sana el kaldırabilir.Bir dakika durma o ruh hastası adamla!!baban anladığım kadarıyla ılımlı naif bir insan hemen git ailenin kanadının altına sığın.Ne emeklerle dünyaya getiriyor ailelerimiz bunun için mi?O kim ki sana vurup hakaret edebiliyor.
Şimdi gittin gittin yoksa yalama olur bu evlilik.Adama bak ya saçının teline zarar gelse eminim babanın yüreği yanar bi de bunu duysa napar acaba babacığın.Hadi onu da geçtim senin gibi eğitimli biri neden çeksin bu adamı?
Kusura bakma cidden ben bile gerildim dayanamıyorum şiddete..

Yerlerde sürüklenircesine, kafanı duvarlara vururcasına bir şiddet var ve sen hala soruyor

musun ne yapayım diye????

Aklını başına topla.

Annen, baban fiske vurmaya kıyamamış.Elin adamı yerlerde sürüklüyor.

Beraber bir psikiyatr ya da psikoloğa gitmeyi teklif et; eğer kabul etmezse ciddi ciddi boşanmayı düşün.
Düzelir mi acaba diye boşuna düşünüp yorma kendini. Tedavi olmadıkça düzelmez canım.
Çocuk filanda sakın düşünme.

BOŞAN!!!!Muhtemelen zor günler geçirdi bu yüzdem beni dövüyor diyeceksiniz ama o işler öle olmuyor.Herkes zor günler geçiriyor millet birbirini mi dövecek bu durumda.Kesinlikle değişir diye bekleme bu zamana kadar olanları kabul edersen bundan Sonra daha kötü şeyler yaşayacaksın.Allah yardımcın olsun

Böyle durumlarda kısas a kısas yapılacak bir görecek insan musveddeleri günlerini ..... 3 ayda degismeyecegini görmüşsün ya tedavi olsun tedavi olmadan eve dönme ya da bosan

vurma hemen polisi ara gözü korksun şikayetçi ol nasıl geçecek ömrün dayakla?

Okumuşsun kendi ayaklarının üzerinde durabiliyorsun ama kendini henüz koruyamıyorsun canım benim. Okuduklarıma o kadar uzuldum ki. Anne babana ac konuyu onlardan akıl al. Tepki vermedikçe dozu artarak devam edecektir. Peki bi düşün yıllar sonra çizdiğin aile tablosu da onun ailesi gibi mi olmalı. Senin çocukların da dayakla mi büyümeli ya da anneleri babaları tarafında dovulurken bunu mu izlemeli. Belki büyükler araya girip tedavi sürecine girersiniz. Ailenizle konuşmadan anne babanıza haber vermeden bu durum çözülmez

Yapmayın kendinize bu kötülüğü ne demek boğazını sıkmak, yerlerde sürüklemek. İnsan eşine sevdiğine yapar mı böyle şeyleri. Hayatınızı kurtarın lütfen. Her gün kadın cinayetleri görmekten bıktık artık. Lütfen çıkın o evden, o evlilikten.

Boşan demek bizim için belki kolay olayın içinde olmadığımız için. Eşinin annesinin yanında yapıyor ve hala birşeyler değişmiyorsa bence çok tehlikeli bir durum. Eğer aileniz yanınizdaysa hemen bırakın gidin. Çünkü bugün bunu yapan ileride çok daha kötüsünü yapar. İleride cocuklarına daha kötüsünü yapar. Allah yardımcınız olsun.

Esin bidaha atama yapmayi denemedi mi ?
Birde şiddet olayi evet sıkıntılı o baya aşmış kendini, sakinlesince bir konusmayi dene.
Boşan demeye dilim varmiyor cunku kac sene gorusmussunuz.
Ustune mi cok gidiorsunuz acaba. Inanin dicek bir kelimem yok.
Aslinda boşan derdim ama dedim ya dilim varmiyor daha cok.yenjsiniz..

gercekten bize ne yapacağını mı soruyorsun. her gün bıkmadık mı kadın cinayeti haberleri görmekten okumaktan. bunlar bi anda mı oluyor sanıyorsun. işte böyle görmezden gele gele en sonunda oluyor. hemen ayrıl o evden ve babanın evine de değil seni bulamayacğı bir yere git kimbilir gözü dönünce neler yapacak ay allah korusun yaa çok korkuyorum şu an senin için. nasıl nasıl affedebiliyorsunn da duruyorsun aynı evde ay cıldıracağım.

Nasıl aşık kalabiliyorsunuz anlamıyorum biri bana vursa ölene kadar nefret ederim ondan kinlenirim.Nasıl başarıyorsunuz hala aşık kalmayı ?

Yeterince guclu degilmissiniz demek ki
Guclu bir kadin balayinda cekip giderdi
Annenize babaniza yazik , sizi dayak yiyesiniz diye mi buyuttu , yazik ya gercekten benim kizim su hale dusse gebertirim o adami ben
düşünüyorum aklim hafsalam almiyor milena en guzel anlardan birinde balayinda adam dövüyor kizimiz bir özüre tab olup gitmiyor sonra yetmiyor evde darp ediyor kv gozu onunde dayak yiyor ama kıyıpta vurmuyor bile Allahim bir kizim var cok korkuyorum artik gozumden sakindigim evladimi elin manyagi dövücek kizimda kendini seviyorum ama psikolojisi bozuk deyip sineye çekicek yok olucak is değil gercekten cok cok sinirleniyorum boyle konulari okuyunca

ne dicek sakinleşince lutfen bir daha ki sefere daha az vur boyle olmuyor mu desin anlamiyorim saka misiniz üstüne cok gidiyor olunca 3 aylik evli daha dovmesi normal mi oluyor yada uzun sure görüşünce aman bosanma hemen duzelir demek gerekiyor akli basinda olan bir kadin zaten ilk eli kalktiginda bosanir arkasina bile bakmaz

Herif balayinda seni dövüyor ve 3 aydır hâlâ o evdesin.Üstelik hakaret ve küfürüne katlaniyorsun.Kuzum sen hangi kafayı yaşıyorsun?Hâlâ o herifle ne işin var.Canına mı susadin?

Sana burda kimse yardım edemez canım gelip adamı dovemeyiz bu senin elinde bak ne kadar güzel ailen var dövmek nedir ya ne cekiyorsun bü insanları boşanmak isteyip ailesi arkasinda olmayan bir sürü insan var burda sizin cocukta yokken Bian önce kurtulun böyle bir ilişkide ne aşkı allah askina

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…