küçük kızıma bagardım

elif34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2008
9
0
42
merhaba bugün canım çok sıkkın.kızımın uyku problemi var . yine uyumadı. bende uykusuzluga dayanamıyorum.haftanın 6 günü çalışıyorum çok yorgun oluyorum. gece çok bagardım melegime. çok üzgünüm .bi daha yapmamak için elimden gleni yapıcam. of nasılda boncuk boncuk bakıyodu. düşündükçe bogazım dügümleniyo.paylaşmak istedim. senağlama

Evlat büyütmek ne kadar zor di mi?
Allahım yardımcınız olsun inşallah..:Saruboceq:
Kızınızın yaşını bilmiyorum ama inşallah zamanla konuşarak anlaşırsınız.:teselli:

Ah canim kiyamam, üzülme ne olur!!:teselli:

Inanki seni anlayabiliyorum, benimde ikitane kizim var ve anne olmak güzel oldugu kadar cokta sabir ve fedakarlik isteyen birsey...:CüvCüv:

Insan 24 saat cocugnu sevemiyor bazen cileden cikartiyorlar vallaha.-tatlicadiarzu-..

Yorgunluk uykusuzluk cok zor, üzme kendini bugün al melegini kucagina doya doya öp Şeniz

sizde sinirleriniz yıprandıgı için bağırdınız zevk aldıgınız için değil
kendinizi fazla üzmeyin,bugünde onu daha çok severek kendinizi affettirebilirsiniz..
sevgiyi görüncede tebessümle bakacakk...

derdime ortak oldugunuz için teşekkürler kızım 1 yaşında daha çok küçük inş zamanla birbirimizi daha iyi anlayacagız. paylaşıcak birilerinin olması güzel sagolun:1rolleyes:

oyyyy bebeğim yaaa
bazen oluyor ama yaaa
ben bazen yeğenime öyle sinirleniyorum ki dövesim geliyor, ama insan bazen dayanamıyor

canım bırdaha yapmassın olur bıter
saglıgı sıhatı yerınde olsun...
olur gıder allah sızede çocuk büyütenlerede sabır versın...
üzülmeyın bolbol öper gönlünü alırsınız..
böyle şefkatli anneleri gördükçe çok mutlu oluyorum..

Onlar çabuk unuturlar annesi, üzmeyin kendinizi lütfen. Bu akşam bir çikolatayla gidin eve, sarın sarmalayın kuzucuğunuzu.

Arada olur öyle şeylersengözlerimebaksanab

aksam eve giderken onun anlayabilecegi bi hediye alabilirsin ona.. yiyebilir mi bilmem ki 1 yasindaymis da cikolata filan... yada en iyisi bi oyuncak olabilir... gerci 1 yasindaki bi cocukta ne kin tutma ne kirilganligi uzatma vardir,cocuklarin bu yönünü seviyorum... unutmustur bile ama yine de sarilin simsiki bi de oyuncak alin... iciniz rahat etsin...
hayirli evlat nasip etsin Allah olana,olmayana..

ayyy annelik böle bişey olsa gerek:sm_cool:
varmı bundan daha güzel bi duygu hihoyyyt
yaaaaa çok güzel çokkkkk
ama üzülmeyin:teselli: o unutmuştur bilee eminim siz bi gidip onu sevindirecek bişey yapın bakın dün geceden eser bile kalmıyacak.......kaydirigubbakcemile5

ay aman hic korkma evet belki bagirdin cagirdin emme o senin cocugun, yavrunnn, cigerin
yorgunsun uyumadigi icin sende o sersemlikle yorgunlukda bagirdin
bana da oluyor emin ol
sonra ozur diliyorum ve gonlunu aliyorum
eve giderdek caninin cekcegi sevdigi bi sey al sevinsin
hersey zamanla duzelir yesinler yavrunu emi

kendinizi üzmeyin kızınıza bagırmanız kötü anne oldugunuz anlamına gelmezki. insan bazen çok bunalabiliyor yorgunluk ve uykusuzlukta eklenmişte üstüne programlı robot deiliz oluyo insanın hayatında istemeden de olsa halbuki onlar bizim bitanemiz bu gerçegide kimse değiştiremez

annem beni çok dovdu cok bagirdi bişi olmadı bak maşallah aygır gibiyim hem ruhen hem bedenen
gayet normal böyle şeyler, onu buyutene kadar daha coook bagircan kaydirigubbakcemile

hiç bişi hissetmez emin ol

canım benım benımkıde bazen o kadar ağlıyor kı..
gozunden yaşda gelmıyor ...

ben de arada 'ne ıstıyorsun dıye bagırıyorum' ıtıraf edıyorum...

Ama bır ıkı sanıye gecınce 'ozur dılerım aşkım dıye ona sarılıyorum..

Bızler anneyız kurulmuş robot değiliz..

Onlar bıze emanet bagırdıgımızda uzulmemız bıle n ekadar onem verdıgımızı gosterıyor

ay canım daha küçücükmüş, içinize dert etmişsiniz haklı olarak ama unutur onlar merak etmeyin.

ay canım daha küçücükmüş, içinize dert etmişsiniz haklı olarak ama unutur onlar merak etmeyin.

Söyle yazilan yorumlari tekrar okudumda...ne kadar güzel...:1hug:

Ama birde sunu düsündüm...Aceba ben baska bi dünyada flnmi büyüdüm...kafamçokkarıştı

Annem bana kizdigi icin benden özür dileyecek...:1shok:
Böyle bisey olsaydi bu kesin dünyanin sonu geldi demek olurdu ve halada öyle....

annem beni çok dovdu cok bagirdi bişi olmadı bak maşallah aygır gibiyim hem ruhen hem bedenen
gayet normal böyle şeyler, onu buyutene kadar daha coook bagircan kaydirigubbakcemile

Demekki senin çocukluğuna inmek lazımmış kermit

Bu manyak hallerin demekki o günlerden kalma:smiley-cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…