Küçük Düşün Büyük Olsun!

Selam kızlar,
Size yazdıktan sonra ancak oturabildim. Hepsini okuyamadım bile. Sabah 10 da uyandık. Kalk kahvaltı yap topla. Arkadaş bugün oğlunu okula göndermedi. Bizi çağırdı oynasınlar diye, iyi de oldu. Saat 1 de gittik 4 ü geçiyırdu geldik eve. Eşime pasta alacaktım yağmur rüzgar. Böyle zamanlarda araba kullanamadığıma pişman oluyorum. Her fırsatta karşıma çıkıyor bu zayıf tarafım😒 genel ihtiyaçmış çocuk olunca daha da anladım.
Bizim sitedeki cafeyle görüştüm. Pasta yok ama getirtiriz dedi. Sonra eve geldim Kızı uyuttum, yemek hazırladım. Kız uyandı yemek yedik. Pasta geldi. 80 tl ödedim.,Tahinli Kurabiye yaptım. Yarın arkadaşa geçmiş olsuna gideceğim. Dereotlu poğaçada pişireceğim,Buzlukta vardı. Sabah eşim bırakacak. Aslında geç gidecektim de yarın da hava bugünki gibi olursa zor olur çocukla gitmek.
Eşim geldi yine de kapıda pasta mum sürprizi yaptık. Hediyesini de hemen getirdi verdi. Balon astı salona :) Babası da pek mutluydu.
Bana Ela diyor anne sen niye kıyafetini değiştirmiyorsun. Tatlım çabuk kıyafetini değiştir böyle olmaz olmaaaaz diyor🤣🤣🤣 büyüyorlar ya.

Selam kızlar,
Size yazdıktan sonra ancak oturabildim. Hepsini okuyamadım bile. Sabah 10 da uyandık. Kalk kahvaltı yap topla. Arkadaş bugün oğlunu okula göndermedi. Bizi çağırdı oynasınlar diye, iyi de oldu. Saat 1 de gittik 4 ü geçiyırdu geldik eve. Eşime pasta alacaktım yağmur rüzgar. Böyle zamanlarda araba kullanamadığıma pişman oluyorum. Her fırsatta karşıma çıkıyor bu zayıf tarafım😒 genel ihtiyaçmış çocuk olunca daha da anladım.
Bizim sitedeki cafeyle görüştüm. Pasta yok ama getirtiriz dedi. Sonra eve geldim Kızı uyuttum, yemek hazırladım. Kız uyandı yemek yedik. Pasta geldi. 80 tl ödedim.,Tahinli Kurabiye yaptım. Yarın arkadaşa geçmiş olsuna gideceğim. Dereotlu poğaçada pişireceğim,Buzlukta vardı. Sabah eşim bırakacak. Aslında geç gidecektim de yarın da hava bugünki gibi olursa zor olur çocukla gitmek.
Eşim geldi yine de kapıda pasta mum sürprizi yaptık. Hediyesini de hemen getirdi verdi. Balon astı salona :) Babası da pek mutluydu.
Bana Ela diyor anne sen niye kıyafetini değiştirmiyorsun. Tatlım çabuk kıyafetini değiştir böyle olmaz olmaaaaz diyor🤣🤣🤣 büyüyorlar ya.
benim kizda bugun beni isirdi sagolsun isirik iziyle geziyorum

Selam kızlar,
Bayılıyorum bu kıza 🤣🤣çok biliyor simdikiler rabbim yokluklarini gostermesin

GÜnaydınlar
Hayırlı cumalar🌺
Dün koci isten cıkarken aradı,sen gec biyere,yemek yiyelim dedi.
Kızı da bindiririz oyuncaklara havası değissin dedi.(cocugu okula yolluyorz,yediği önünde yemediği ardında,cidden herkes etrafında pervane ama gönlünğ edemiyorz🙈)
Ucu bana dokundu 60 tl pide ayran yemek yedik
Onlar gelene kadar ben starbucksdan kahve aldım 10.5 tl en ucuz kahve filtre😓25 tl ye kahve satıyor adamlar ya 🥴
20 tl gratis oje+mikrofiber bez
40 tl d&r kızla bana kitap
135 tl flo canta kendime(125 tlsi hediye cekiyle ödendi)
Koci 40 tl kızın oyun kartına attı biseylere bindi
.
Buraya kadar hersey iyi,gece terör estirdi😣
1 de uyandı (22.00 a geliyodu zor uyuudu)4 e kadar dikti beni💆🏻‍♀️
Gece 3 biz yatakta hamur yapıyorz
Süt istedi 2 kez
Corba iccem dedi
Sonra salla diye aglıyor mütemadiyen
Resmen 2 saat uykuyla geldim ise
Sabah okula gitmicem aglaması.
Valla artk git okula kendimi atcm dedim Alya surdan😣
Okula girmis bisey yok dönmüs gitmis
3 kez konustum ögretmen rahat olun bi sıkıntı yok diyor
Valla artık dün pedagog baktım drmuza da sorcam yönlendirebileceği var mı diye?
Ben asamıyorm tek basıma bu 2 yas sendromunu😣
Baby uyku harici çok birşeyi yok gibi sanki banamı öyle geliyor. Okul konusu normal geneli anne gitmeden ağlıyormuş gidince gayet normallermiş. Tabi yaşayan sensin çok zorlayan tarafı varsa dilerim çabuk geçer..
Bizim 2 yaş sendromu olmadı üç yaş oldu burada anlatmıştım size de ama sanırım atlattık o sendromu. Çünkü annemin yanına gidince çok farklıydı geçen avm ye gittim farklıydı.zamanla geçiyor sabır işte.,
Bir de genelde tutarlı olmak tek çözümü sanırım.

Ela kuzu çok şanslı canım kalbinde büyüdüğü için nice anne diye gezenler var haberlerde görüyoruz dogurmaktan ziyade büyütmek emek vermek anne yapiyir
Tabi canım doğuran anne olsaydı o kadaaaar çok çocuk orada olmazdı. Hayatımda en iyi verdiğim kararlardan birisiydi anne olmak kararı. Şimdi kızım olmasaydı hayatımın hiç anlamı olmazdı.Rabbim isteyen herkese yaşatsın.

Tabi canım doğuran anne olsaydı o kadaaaar çok çocuk orada olmazdı. Hayatımda en iyi verdiğim kararlardan birisiydi anne olmak kararı. Şimdi kızım olmasaydı hayatımın hiç anlamı olmazdı.Rabbim isteyen herkese yaşatsın.
valla insanlar abarttigi icin garipsiyorum ben tam tersi.simdiye kadar gordugum evlat edinilen bebekler cok sansliydi .hatta bence en buyuk sanslari o ailelere denk gelmekti ela gibi.ama insanlar dedikoduyu konuscak bir sey bulmayi aradiklari icin kucuk yerlerde yorucu olabiliyor .

valla insanlar abarttigi icin garipsiyorum ben tam tersi.simdiye kadar gordugum evlat edinilen bebekler cok sansliydi .hatta bence en buyuk sanslari o ailelere denk gelmekti ela gibi.ama insanlar dedikoduyu konuscak bir sey bulmayi aradiklari icin kucuk yerlerde yorucu olabiliyor .
Tabi canım merak etme biz bu kararı verince de çok yorumlar duyduk. Eşim de duydu üstelik ilk bu konuyu o bana açmışken neredeyse vazgeçiyordu. Eşime bırakıp giderse diyenler oldu. Ben de dedim nice çocuklar var anne babalarını bırakıyor, yüzüne bakmıyor, neyin garantisi var dedim.
Sonra işte biz bekleme aşamasındayken, şunu yap şunu uygula belki seninde çocuğun olur. Yahu dedim, o gelecek çocuk da benim çocuğum. Gerek yok ben çocuğumu bekliyorum dedim. Bir de karar aşamasında, ne gerek var boşver ben olsam yapmazdım diyenler. Sevebilecekmisin diyenler..Ooo bunlarda uzaktan insanlar değil 😁 ama şimdi hepsi kızıma bayılıyor. 😅

Biraz alışveriş için baktım. Herşey ne pahalı., kız şemsiye istiyor ve yağmur botu. Çok istiyor yağmurda sularda zıplamayı. Şemsiye geçen yıl ucuz aldım ilk günden yırtıldı. Yeni iyisinden alacağım
Yağmur çizmesi de çok kullanılacak şey değil alsammı bilemedim.Dolaptada baktım biraz.26-27 numara varda talibim :)

Baby uyku harici çok birşeyi yok gibi sanki banamı öyle geliyor. Okul konusu normal geneli anne gitmeden ağlıyormuş gidince gayet normallermiş. Tabi yaşayan sensin çok zorlayan tarafı varsa dilerim çabuk geçer..
Bizim 2 yaş sendromu olmadı üç yaş oldu burada anlatmıştım size de ama sanırım atlattık o sendromu. Çünkü annemin yanına gidince çok farklıydı geçen avm ye gittim farklıydı.zamanla geçiyor sabır işte.,
Bir de genelde tutarlı olmak tek çözümü sanırım.
Uyku harici iyi evet,mutluymus okulda.
Eglendim dedi dün.
Ama uyumaması fena vuruyor basına:KK43:

Kızlar selam
Pisik için homozenc, bepantol ,travazol ,sudacrem haricinde bildiğiniz bi çözüm varmi
Geçiremiyorum kızın pisliğini altini havalandirmaya da calisiyorum geçmedi bir türlü
Macır kremi:)
İceriği temiz organik değil ama valla ondan iyisi yok.
Ben mustele 1-2-3 kullanıyorm cok memnunum ama kardesimin oglana bi macır kremi iyi geliyor.

Günaydınn
Aksam yine bi atak gecirdik saat 21.30 a kadar.
Kafasına vuruyor cocugun uykusuzluk.
21.30 da kociye carsafta salladık anca uyudu.
Artık son noktaydı.
Ben de uyumusum 5 te uyandı yine salla diye aglayarak.
6 ya kadar salladım,yok uyumuyor kalktık mecbur.
Annem geldi 8.30 da.
Kahvaltı flaan ettik,oynarlarken cıktım.
11 gibi uyutmus annem cok sükür.
Aksama yemeğim yok,ne yapacagım fikrim de yok.
İsim yoktu ofiste kitap okudum 30 sayfa kadar bende.
Pazartesi kızın okulda tiyatro gösterisi varmıs,koci velili diyo ama bence değildir
Ben giderim diyo heveslendi adam:)
Dedim velili değildr,kagıt yollamıslar ama velili demiyor.
Okulun icindeki salonda zaten,velili olmasa niye kagıt yollasın diyor:KK70:
Anlamadık valla.
Carsaflarını ütülüycem gidince.
Defactoda 1-2 takım begendim kıza,89 tldi disneyli.
Maasta alıyım diyorum.
2 takım değisip geliyor hergün.
Dedim bizde bile yetmiyorsa okadar esyaya ,millet napsın.

Babama biyerden bal gelmis.
Annem yarımsar kavanoz cocuklara ayırmıs.Valla denemedim ne balı bilmiyorm ama kilosu 300 tl mis.
Biz biraz aldık kaseye böldük dedi annem cocuklara yedirin dedi.
Kars balı falan herhalde.Okadar pahalı mı balın kilosu:KK43:
Öksürük icin bal tereyag yapıyorm ALyaya iyi oldu.

X