Küçük Düşün Büyük Olsun!

GÜnaydınlar
Hayırlı cumalar🌺
Dün koci isten cıkarken aradı,sen gec biyere,yemek yiyelim dedi.
Kızı da bindiririz oyuncaklara havası değissin dedi.(cocugu okula yolluyorz,yediği önünde yemediği ardında,cidden herkes etrafında pervane ama gönlünğ edemiyorz🙈)
Ucu bana dokundu 60 tl pide ayran yemek yedik
Onlar gelene kadar ben starbucksdan kahve aldım 10.5 tl en ucuz kahve filtre😓25 tl ye kahve satıyor adamlar ya 🥴
20 tl gratis oje+mikrofiber bez
40 tl d&r kızla bana kitap
135 tl flo canta kendime(125 tlsi hediye cekiyle ödendi)
Koci 40 tl kızın oyun kartına attı biseylere bindi
.
Buraya kadar hersey iyi,gece terör estirdi😣
1 de uyandı (22.00 a geliyodu zor uyuudu)4 e kadar dikti beni💆🏻‍♀️
Gece 3 biz yatakta hamur yapıyorz
Süt istedi 2 kez
Corba iccem dedi
Sonra salla diye aglıyor mütemadiyen
Resmen 2 saat uykuyla geldim ise
Sabah okula gitmicem aglaması.
Valla artk git okula kendimi atcm dedim Alya surdan😣
Okula girmis bisey yok dönmüs gitmis
3 kez konustum ögretmen rahat olun bi sıkıntı yok diyor
Valla artık dün pedagog baktım drmuza da sorcam yönlendirebileceği var mı diye?
Ben asamıyorm tek basıma bu 2 yas sendromunu😣

Hayırlı nurlu cumalarimiz olsun.
RABBİM gonlumuzdekilerin oldu sevincini yaşatsın 🤲

Kiza peynirli yumurta ve tahin pekmez yedirdim.
Pekmezli suyunuda icti sifa olsun.

Oglanin bazayi bosalttim.
Kisliklari cikardim.
Aiyy 6tane kazagi 7-8 sweati var.
Valla okadar oldugunu bilmiyordum bi de alacaktim iyiki almamisim.
Sadece esofman alt alırım yeter.
Sezon sonu baya uyguna almistim büyük falan unutmusum bile sevindim görünce.
24.90dan kazak 14.90dan sweat almistim.
Hepsi olur.
Bunlari bu fiyata alinca suanki fiyatlar zoruma gidiyor.

Kiza mont lazım 179tl idi lcw almadim.
Ama alinacak hic yok.
Bir de bot alırım.
Ona kiyafetde lazim.
Bu pazar bi pazari gezicem.
Annem kadife taytlar gelmis diyordu.
Alirim renk renk.
Ustunede sweat, hirka ve elbise lazım.
E bebek indirim yapıyordu ocakda mi yapiyordu ya?
Ordan elbise fln alabilirim.

Esimin gomlekler büyük geldi gozume iadeye gidecek.
Aksam yine baksinda bir kucugunu alicam.
Etiketinde 368tl yaziyor 69.90a aldım.
3defada iade olsa yollarim galiba😂
Bulcam o bedeni☺️

Ayin 10u esimin d.gunu
Pant ihtiyaci var.
Keten pant alicam.
Evdeki pant. Goturup bakicam bedenine.
Yoksa asla tutturamam.
Pastada alicam.
Canim bu ara asiri pasta istiyor direniyorum.
Dogum gunu seysine pasta da yerim artık.

Simdi bizim kisliklara gecicem bugun cok isim var cok cok
Yemekde yok tabi herzamanki gibi🤦‍♀️

babyloading87 babyloading87 bizim kız dün ilk kez uyumuş, darısı başına😊 yatağa gitmemiş öğretmeni benim yanıma mindere oturabilirsin demiş minderde uyumuş kuzum. Uyuması akşam üstü daha keyifli olması açısından iyi oldu.
Bir de instagramda Oya Çanak diye bir psikolog var takip etmiyorsan bi bak derim.
Ay ins ya,gözünüz aydın sizinde.
Evet Oya hnımı takip ediyorm bende.

Canimn iyi düşünmüşsün emlakçılar malesef çok oluyor işgüzarlik gidip bakmak enniyisi iyi birine verir inşallah kirayı zamanın da veren birine
Ben şuan evden uzaktayım canim oraya gitmem için toplu taşıma kullanmam lazım gidemiyorum babamla yada eşimle gitmem lazım onlarda çarşambayı bekleyelim diyo .
1 ay oldu neredeyse evi alalı zamanında çıksaydı en azından yari kira gelirdi , aslinda ben bunun lafını etmem ama kredi ödemesi geldi adam yalan konuştuğu için kızıyorum 5 10 gün diye diye 1 ay etti kendi de ev almış onlar çıkmadı diyormuş benim suçum değil ki ama

Günaydın kızlar, Cumamız mübarek olsun. Sabah buzdolabının dondurucu kısmını tekrar düzenledim, temizledim. Aspiratörün filtrelerini yıkadım, bulaşık makinesini çalıştırdım. Akşam için yemek olarak az güveç ve pilav var eşim makarna istediğini söyledi sabah ona makarna yaparım. Ev derli toplu sadece oturduğum odanın yerlerini elimle sildim. Annemin siparişleri var yarın alırım artık. Eşime bir arkadaşı lavanta fidanı getirmiş suya ıslattım hafta sonu yazlığa gidip onları dikmemiz lazım. Bir hafta sonu daha geldi, öyle hızlı geçiyor zaman. Akşam lpg ye zam gelince eşim gidip depoyu fulleyelim dedi gittik benzin istasyonunda kuyruk vardı doldurduk buraya kadar gelmişken benzin de alalım dedi akşam orada ne kadar bıraktıgını soramadım, dikkat ediyorum acil ve elzem olan alışverişlerde parasını hiç sormuyorum eşime üzülüyorum fazladan ödüyormuşuz gibi geliyor. Yarın kasaba da gitmemiz lazım pazara da gideceğiz, bu akşamda market var hep harcama tüketici toplumu olduk diyenlere lazım olmasa almazdım diyorum. Yumurta yogurt peynir sıvıyag inanın paramızı hep mutfak harcamalarına yatırıyoruz. Tamam eve havlu çarşaf gibi vb. ihtiyaçlarımızı da alıyoruz onları yılda birkaç kez alıyoruz. Diğer günlük yaşamsal ihtiyaçlarımızı çok şükür alabiliyoruz ama almamak gibi bir erteleme imkanımız yok. Kızlar kusura bakmayın akşamdan beri ruh halimin kalemime yansıması.
Nasıl haklısın.
Ben sürekli eksik almakdan usaniyorum.
Yine bakıyorum o yok bu yok

Bazalarin altindan cikamadim🤦‍♀️
Kızla nekadar yapabildiysem artık.
Baya toparladım
1 poset eledim.
Artik yaz başı yine elerim.
Benim evde giyecek pijama tkm yok.
Almakda istemiyorum. Bu sezonda idare edelim bakalim.
Uygun bisi bulursam alırım.

Kızın kuculenlerini eledim.
Bir akrabanin gelini hamile kiradalar ikiside.
İhtiyacı var ona ayırıyorum.
1poset toparladim.
Kiz 6 aylık hamile keske oncekileride ona saklasaydım ama o da baskasinin kısmetiymis artık.
Artık ona veririm.
Iyi oldu kimse yoktu bildiğim vereceğim özellikle ihtiyacı olanın isini görsün.
Battaniyelerde var onlarida ayiricam.
Yelek gelmistk hediye paketinde duruyo daha küçük geldi kiza patikli tkm o da ona kısmetmiş ona vericem.
Bir kaç parçada ben alirim hediyelik.
Görmeye gideriz.

Yemek yapmaya asiri erindim.
Kiza corba, patatesli yemek, pilav falan var.
Muz ceviz pekmez ezip yedirdim uyudu.
Oglana siparis veririm belki.

Sigara böreği sardim yerse kizartırım.
Aiyy dün üşüdüm diye okuldan aldırdi kendini sabah baktim yagmurlugunu giyiyor ama kisa kol alti.
Ee oglum okulda oylemi durcan dedim hirkani giy altina hemen off puff.
Sabah kapistik esimde bunun icinmi tartisiyosunuz diyo iyice sinir etti beni.
Oglum hava soguk dinle az laf giy desene.
Hasta olunca hastanelerde sen ugrasirsin dedim onada.

Ev çok soğudu ya.
Yeni ev ilk kış cok soguk olur diyordu bir arkadaşım ama cok da takilmamistim
Gercek sanırım.
Ev baya soğuk.
Kombi çalışacak böyle giderse sanırım.
Kiza yelek falan giydirdim sabah.
Patiklerini, cariklarini cikardim.
Uzun kollu zibinda lazım.
Lazım oglu lazım
Yazdikca eksikler aklıma geliyo yazmiyom ben 😂

yedirenk79 yedirenk79 bu olayi normallestirerek erken soylemek daha dogru demisti bir cocuk psikiyatristi arkadas.bu surecin normal oldugunu bilmeli yani biz saklamak icin vs ugrasmamaliyiz bana kalirsa
Aynen canım bize de uzmanlar görüşmelerimizde muhakkak söylememiz gerektiğini ilerde söylemediğimizde sıkıntı yaşayabileceğimizi güven kırıklığu olacağını falan anlattılar. Ben de o sebeple iki yaşından bu yana bazı şeyleri anlattım. Odasında asılı ilk kavuştuğumuz günün resimleri vardı. Şöyle söyledim. Seni gördük sevdik bizim kızımız olmanı çok istedik, kucağımıza aldık sen bize gülümsedin. Sen de bizi sevdin. Sonra evimize geldik burası senin evin bu oda senin odan deyip yatağına yatırdım seni öptüm uyuttum dedim. Bir defa ben neredeydim anne dedi. Ben de bebeklerin bulunduğu sevgi evi vardı oradaydın senin gibi ailesini bekleyen bebekler vardı orada dedim. Hepsi ailesine kavuşuyor dedim. Buna yönelik kitaplar var bir kaç tane, çok kez okudum. Kendi bile okuyor artık😅 belki izlemişsindir videosunu instagramda.
Bir de kavuşma şarkımızı dinleyeceğim diyor. Ferhat göçerin sen elimden tut şarkısını çok dinlemiştim o zamanlar.
Böyle böyle normalleştiriyorum.
Saklayanlara ayrıca çok kızıyorum. Birgün bir şekilde karşısına çıkacak gerçekler o zaman toparlamak daha zor bence. Çevremdeki herkes de biliyor zaten. Bunu da arkadaşa pedagog söylemişti.

Selam kızlar
Bugun bizim pazarımız var oraya gittim
Kıza geçen hafta aldığım kadife tayt ve içi Polar kazakdan bi takım daha aldim 40 tl verdim o tezgahı seviyorum
Zara satan bi tezgah var ordan da bi pant bi üst bluz aldim kıza 80 tl verdim kot elbise vardi orda yakası beyaz dantelli kumaşdan çok hoşuma gitti 120 tl dedi netten bi bakim die almadım ama aklım kaldı
Kıza geçen hafta ev ayakkabısı almistim aklıma yatmadı onu değiştirip kendime hem babet hemde terlik aldim tek kaldığı için ikisine 30 tl vermiş oldum
Mandal saklama kabı bardak altlığı Nihale 35 de oraya gitti
3 tane sutyen aldim 15 tl den 45 tl bi rengi var bende çok severek kullanıyorum penye kumaşdan terletmiyor 3 renk daha aldim
Dönüşte markete uğradım molfix aldim değişelim bezi yine bakalim pişik bezden mi oluyor
Bi kilo salatalık bi file limon aldim döndüm

Selam kızlar
Bugun bizim pazarımız var oraya gittim
Kıza geçen hafta aldığım kadife tayt ve içi Polar kazakdan bi takım daha aldim 40 tl verdim o tezgahı seviyorum
Zara satan bi tezgah var ordan da bi pant bi üst bluz aldim kıza 80 tl verdim kot elbise vardi orda yakası beyaz dantelli kumaşdan çok hoşuma gitti 120 tl dedi netten bi bakim die almadım ama aklım kaldı
Kıza geçen hafta ev ayakkabısı almistim aklıma yatmadı onu değiştirip kendime hem babet hemde terlik aldim tek kaldığı için ikisine 30 tl vermiş oldum
Mandal saklama kabı bardak altlığı Nihale 35 de oraya gitti
3 tane sutyen aldim 15 tl den 45 tl bi rengi var bende çok severek kullanıyorum penye kumaşdan terletmiyor 3 renk daha aldim
Dönüşte markete uğradım molfix aldim değişelim bezi yine bakalim pişik bezden mi oluyor
Bi kilo salatalık bi file limon aldim döndüm
Bereketli olsun canım aldıkların

Akşam esim para attı hesaba biraz yarın son günüydü sanalda migros ta 100 TL ye 25 TL onu kullamdim 2.5 kg Osmancık pirinç Havlu kağıt 15 li yumurta ,6 li maden suyu 1 er tane küçük ayran meyve suyu 2.5 Luk el sabunu ice tea kuru acı kırmızı biber Ev terliği indirim de idi 126 kusur tuttu 5.90 taşıma ucretiyle 89 a düştü indirimlerle bı kaç şey daha acilde alınacak onurdan alırım hizlida cuzdanimda para var

X