Küçük Düşün Büyük Olsun!

Selam kızlar gün geçmiyor harcama durmasın esim dun para atmıştı 90 migros yapmistim gece oglus gece nöbet yaptı ateşi uğraştım şimdi iyi akşam oluyor🤦aptal gibiydim sabah dışarı çıktım eşime sigara 50 kuşlara yem 10 pil 3.5 manav salata domates alıç 10 TL Onur'a girdim çocuk maskesi 10 lu yeşil zeytin az ekmek 26 verdim sabah kahvllaltita tost istediler evde ekmek yok🤦tost ekmeği salam helva iki paket makarna Avşar 6 li soda 52 de oraya verdik su gibi harcanıyor lahmacun istedi oglus Trendyol yemekte ilk sipariş yarisi indirim diyor bize et cikarmistim kizartcam 54 civarı lahmacunlar tutuyor 34 fln oluyor indirimle cüzdana iadede oluyor bı kısmı oglus yer gerisini buzluğa atcam yemek olmayınca çıkarır veririm firina

Babama biyerden bal gelmis.
Annem yarımsar kavanoz cocuklara ayırmıs.Valla denemedim ne balı bilmiyorm ama kilosu 300 tl mis.
Biz biraz aldık kaseye böldük dedi annem cocuklara yedirin dedi.
Kars balı falan herhalde.Okadar pahalı mı balın kilosu:KK43:
Öksürük icin bal tereyag yapıyorm ALyaya iyi oldu.
Biz bi tane bal aliyorduk memleketden kestane balimiydi hafif acimsi o cok pahalidir ama ilac niyetine yenir.
Fazlası dokunuyo ondan mi ki.

Mezoterapiye gittik.
Bi de avrasya tunelden gidiyoruz git gel 100tl
Karsiya gecmek ölüm bize göre
Esim asla sevmiyor.
Dönüşte avm girdik.
Civilden kıza 2 kalın sweat 3 de uzun kollu citcitli bady aldim.
Badyler 7.90di ama beden yoktu son 3unu kaptım.
90tl.
Tayt bulamadim fitilli kadifelerden baktim yoktu hep pijama tarzı ya da kot vardi.
Lc outleti vardi avm de ben gitmeyeli neler açılmış
Esimsiz gitmem lazım.
Iyice bi didiklerim h.sonu oldugundanda cok kalabalıktı.

Gelirken ekmek aldik 3 de hamur aldirdim
Yarisiyla pizza yapicam malum yemek yok
Yarisiylada yarin kahvaltiya pisi yapicam.
Hava soguk cikmayiz sanirim belki viaporta gideriz bakalım.
Kiza havuclu kemiksulu corba yaptim.

Ogrtm. Aradi oglan icin diger gruba yetistirmek icin telafi dersi koysak 16.30gelebilir mi dedi.
Olur dedim diger ogrencide gelmemis gecen oglan ozel ders aliyo valla isime gelir.
Onu yolladim hemen.
Gelince pizza bekliyo pesine helva yapicam araniyorlar.

Benden böyle kızlar
Yarin pazara cikarsam iyi olur bi gezim bakim.
Aiyy bugun sosyete pazari vardi dr. Sokaginin bitiminde esim birakirmi neler alirdim😂

Selam kızlar
Çok gerginim bugünlerde hiçbir işimi yapamıyorum,
kızda peşimden ayrılmıyor sürekli bi mizildama halinde bize yine dis geliyo üstten bugün farkettim
Bi makine çamaşır astım salonu ,holü süpürdüm kıza tarhana çorbası pisirdim azcık yedi , konsolu bi toparliyim dedim gelip içine giriyo iş yaptırmadı.
Uyuyo şimdi ayağımda, bıraksam uyanır hemen
Üst üste 2 3 cocuk yapıp büyütenler nasil beceriyor acaba bende mi sorun var anlamıyorum
Cok mutsuzum😐

Selamlar,
Okuyorum ama iş tam yazmaya gelince illa birsey oluyor bırakıyorum teli.
1 aydır evde TV kapalı. Oğlum alıştı kreşe tam gub kalıyor, eve gelince de surekli etkinlik yapıyoruz. Her hafta psikolog seansimiz da oluyor. 2 hafta gittik ve bizim de psikologun da gözlemleri çok iyi gelişmeler göstermesi oldu. Herhalde 2 aya kadar biter bu psikolog seanslarimiz.
Şimdi birkaç gündür oyun için gittiği yerlerden dönüşte abartısız saatlerce ağlıyor sürekli orda kalmak istiyor. Eve gelince de aklından cikmiyor saat başı gidelim oraya diye sabrımızı zorluyor.Bu bizi bayagi yoruyor.
Masrafları, ödemeleri hiç saymıyorum bile.
Insta da bir sayfada denk geldim.para mayalama diye birsey. Belli günlerde bereket için dilek dileyerek yapılıyor. Bir bakın isterseniz bugün de bu günlerden biri. Belki sayfası olur bizlere..
Haftaya tatile gideceğimiz için test yaptırdık. Sonuçlar yarın çıkacak. İnşallah aksi bir durum olmaz da gideriz.
Ailecek bu tatile çok ihtiyacımız ve hevesimiz var. Çocukların valizi hazır sayilir. Bizimki için test sonucunu bekleyip hazırlayacağım.
Az eşya götürmeye çalışıyorum bakalım 4 kişi 1 büyük 1 de ortaboy valize sigdirabilirim inşallah 😳

Selam kızlar
Çok gerginim bugünlerde hiçbir işimi yapamıyorum,
kızda peşimden ayrılmıyor sürekli bi mizildama halinde bize yine dis geliyo üstten bugün farkettim
Bi makine çamaşır astım salonu ,holü süpürdüm kıza tarhana çorbası pisirdim azcık yedi , konsolu bi toparliyim dedim gelip içine giriyo iş yaptırmadı.
Uyuyo şimdi ayağımda, bıraksam uyanır hemen
Üst üste 2 3 cocuk yapıp büyütenler nasil beceriyor acaba bende mi sorun var anlamıyorum
Cok mutsuzum😐
Eskiden saliyorlardi sokaga, koydeyse bahceye falan.
Arada kayniyip buyuyorlardi bence.
Köye gittigimizde bi abla vardi Mustafayi asagida gordunuz mu diye bize soruyordu.
Gelene gecene taksicilere
Taksicilere diyorduki Mustafaya söyleyin hava kararmadan gelsin
Mustafada ozamanlar 9-10 yasinda falan.
Koyde arkadas buluyorlar gidiyorlar oynuyorlar cay boyu var korkmuyorda anasi girer caya bogulur mazallah.
Denize gidiyorlar.
Biz pimpirikli degiliz bence onlar fazla rahat.
Gerci köy yeri daha güvenli.
Biri görse sahip çıkıyor.
Ama o deniz dere bogulma riski yok yani ben salmadim salamam.

Burda da biri cocugu firina yolluyor sabahlari cocuk 6yasinda.
Eline telf. Veriyor güya gecikirse bisi olursa aricaklar.
Cocuk telefonu elinde tutup gidiyor( boyle eli yukarda ama) cekse biri alsa cocuk vermek istemese zorlasa vursa yada tutup atsa.. Korkmuyorlar ya.
Ben o cocugu her gordugumde ayy şükür sağ sağlim gelmis diyorum.
Yine 7-8dk yurume mesafesine gidip geliyor.
Caddeye cikiyor kalabalık.

Pizza pisti yendi.
Helva pişti yendi.
Baskada bisi yapmadım desem yeri mutfakdan cikamadim ki.
Topla yika sil.
Su saat oldu.
Kizi doyurcam.

Biz yine damacanaya başladık.
Ama esim 1tl atalım diyor.
Malum para yok😬
Kesat.
1 sene biriksin diyor 10bin cikar diyor bakalim.
Dün bi attik evdeki arabadaki bozuklari 56tl. Allah bereketini versin
Seneye patlatinca paylasirim🙆‍♀️
Olsun küçük dusuncez büyük olcak.
Esim oglana bana diyor ki tahminde bulunalım en yakın tahmin edenin olsun %50si.
Teklif çok iyi 😂
Ama tahmin cok zor.
Hic bukadar cok bozuk para biriktirmemistik.
Tesvik amaçlı ara ara paylasicam☺️
Bakalim kutsal damacana ne verecek bize

Selamlar,
1 aydır evde TV kapalı. Oğlum alıştı kreşe tam gub kalıyor, eve gelince de surekli etkinlik yapıyoruz. Her hafta psikolog seansimiz da oluyor. 2 hafta gittik ve bizim de psikologun da gözlemleri çok iyi gelişmeler göstermesi oldu. Herhalde 2 aya kadar biter bu psikolog seanslarimiz.
Şimdi birkaç gündür oyun için gittiği yerlerden dönüşte abartısız saatlerce ağlıyor sürekli orda kalmak istiyor. Eve gelince de aklından cikmiyor saat başı gidelim oraya diye sabrımızı zorluyor.Bu bizi bayagi yoruyor.
Insta da bir sayfada denk geldim.para mayalama diye birsey. Belli günlerde bereket için dilek dileyerek yapılıyor. Bir bakın isterseniz bugün de bu günlerden biri. Belki sayfası olur bizlere..
Haftaya tatile gideceğimiz için test yaptırdık. Sonuçlar yarın çıkacak. İnşallah aksi bir durum olmaz da gideriz.
Ailecek bu tatile çok ihtiyacımız ve hevesimiz var. Çocukların valizi hazır sayilir. Bizimki için test sonucunu bekleyip hazırlayacağım.
Az eşya götürmeye çalışıyorum bakalım 4 kişi 1 büyük 1 de ortaboy valize sigdirabilirim inşallah 😳
Krese baslamadan once tv aciyormuydun?.
Nekadar acik kaliyordu.
Kiz da sardı bu ara.
Kumandayi alip getiriyor.
Ama ben salondaysam izliyor çıkınca pesimden geliyor
Tam olarak etkinlikdende anlamıyor henüz.
Biraz oynuyoruz gidiyor bırakıp.
H.sonlari disari cikariyoruz genelde.
Ama h.ici cikamiyoruz hava da serinledi.
Evde nasıl oyalicam bilmiyorum🤷‍♀️

Selamlar,
Geçmiş olsun canım inşallah daha iyi olsun kuzu bereket günüdür ddigin bende takip ediyorum biriktirip butunluyorun beb

Krese baslamadan once tv aciyormuydun?.
Nekadar acik kaliyordu.
Kiz da sardı bu ara.
Kumandayi alip getiriyor.
Ama ben salondaysam izliyor çıkınca pesimden geliyor
Tam olarak etkinlikdende anlamıyor henüz.
Biraz oynuyoruz gidiyor bırakıp.
H.sonlari disari cikariyoruz genelde.
Ama h.ici cikamiyoruz hava da serinledi.
Evde nasıl oyalicam bilmiyorum🤷‍♀️
Biz genelde abla da olduğu için TV gündüzleri açık oluyordu. Yemeklerde genelde YouTube açardık anca öyle dururdu masada. Yoksa mumkunati yok 2 dk oturtamazsın mama sandalyesine.
1.5 aydır telefon, bilgisayar ve TV tamamen kapalı. İlk 2 3 gun aradi sonra unuttu ekranları.
Şimdi kıtaplar her yerde
Önce kitabı açıp oturtamazdik yanımıza, şimdi 3 4 tane kitabı alıp geliyor birlikte okuyoruz.
Önceden arabalarla kendi başına oylar kendi kendine oyun kurtardı. Şimdi bizimle çok rahat oynuyor.

Biz genelde abla da olduğu için TV gündüzleri açık oluyordu. Yemeklerde genelde YouTube açardık anca öyle dururdu masada. Yoksa mumkunati yok 2 dk oturtamazsın mama sandalyesine.
1.5 aydır telefon, bilgisayar ve TV tamamen kapalı. İlk 2 3 gun aradi sonra unuttu ekranları.
Şimdi kıtaplar her yerde
Önce kitabı açıp oturtamazdik yanımıza, şimdi 3 4 tane kitabı alıp geliyor birlikte okuyoruz.
Önceden arabalarla kendi başına oylar kendi kendine oyun kurtardı. Şimdi bizimle çok rahat oynuyor.
Kresden sonramı böyle oldu.
Bende istemiyorum açmak ama asla baş edemiyorum.
Çok bakmasada actiriyor
Yemek yerken bizde ya oyun kurucaz dikkatini oraya vericem ya da telf. Yapisiyor.

Mezoterapiye gittik.
Bi de avrasya tunelden gidiyoruz git gel 100tl
Karsiya gecmek ölüm bize göre
Esim asla sevmiyor.
Dönüşte avm girdik.
Civilden kıza 2 kalın sweat 3 de uzun kollu citcitli bady aldim.
Badyler 7.90di ama beden yoktu son 3unu kaptım.
90tl.
Tayt bulamadim fitilli kadifelerden baktim yoktu hep pijama tarzı ya da kot vardi.
Lc outleti vardi avm de ben gitmeyeli neler açılmış
Esimsiz gitmem lazım.
Iyice bi didiklerim h.sonu oldugundanda cok kalabalıktı.

Gelirken ekmek aldik 3 de hamur aldirdim
Yarisiyla pizza yapicam malum yemek yok
Yarisiylada yarin kahvaltiya pisi yapicam.
Hava soguk cikmayiz sanirim belki viaporta gideriz bakalım.
Kiza havuclu kemiksulu corba yaptim.

Ogrtm. Aradi oglan icin diger gruba yetistirmek icin telafi dersi koysak 16.30gelebilir mi dedi.
Olur dedim diger ogrencide gelmemis gecen oglan ozel ders aliyo valla isime gelir.
Onu yolladim hemen.
Gelince pizza bekliyo pesine helva yapicam araniyorlar.

Benden böyle kızlar
Yarin pazara cikarsam iyi olur bi gezim bakim.
Aiyy bugun sosyete pazari vardi dr. Sokaginin bitiminde esim birakirmi neler alirdim😂
Geçmiş olsun canım seanslar dan fayda görürsün insallah

Aiy bi tane vaaz veren ablamız var instada.
Israile, aşıya vs giydiriyor.
Israili boykot hedede hödödö falan.
Ama gelgelim dinime kufresen musluman olsa.
Kocasi nike esofmanlar
El kadar bebesinde adidas ayakkabılar.
Bunlarida takip edip ayilip bayiliyolla
Siz giymeyin biz giyelim
Siz yemeyim bi yiyelim.
Valla bu tiplere asla inancım kalmadı.
Dindi oydu buydu Rabbena hep bana tipler.

Geçmiş olsun canım seanslar dan fayda görürsün insallah
Insallah cnm
Doktora bi guvendim cok tatlış ama surekli irtibatda olucaz diyor.
Gecse bile koruma seanslarin olacak diyor.
Cok da pahalı seansları malesef ama sağlık napalim.
Kizla gidip geliyoruz esimden Allah razı olsun adam gık demiyo goturuyo parasını veriyor.
Doktora bile esimle kizim bekliyor beni arabada dedim ayy kıyamam diyo🙈
Getirin dedi dedim durmaz simdi burda.

X