Küçük Düşün Büyük Olsun!

Ay ortalık karıstı gelemedim
İsyeri tam bdvye konu acmalık oldu😣
Adamın tabi bisürü seyden haberi yok
Kadına bagrındı flaan yanımızda
Tamam bagrınmasını istemeyiz ama dolduk tastık.
Ben yine hakkımı öyle böyle alıyorm
Bazı seyleri görmezden geliyorm agi yardımı 1 yıldır verilmiyor mesela bana
Kimseye verilmiyor
Ben yarım gün dedim ses cıkarmadm
Ama dedim bunun cezası var.
Otomotivdekiler fena bilenmis
Agi yok yemek yok kahve bile yok diyolar
Sanki bilmiyomısum gibi nasıl yemek yok?dedim.
Yemek biz kendimiz karsılıyorz dediler(haberim var)
Bozuldu ikisi de patronların.
Dedim suriyeliler sizden iyi valla sakasız dedim😆
Bakalım düzeltmeye gideceklernis
Ay aslında patronunda haberi var herseyden de karısına atıyo
Bi bu cay/kahve saklama isinden haberi yokmus.
Kendimiz getiriyorz dedik ne alaka alıyormm ben diyo adam
Dicektim alıyonda karın iciyo onları iste.
Valla kız alıssın iyice bu seneyi atlatalım
Olmadı girerim bi plazaya.
Sartlar agır calısma saatleri faln ama en azından yol yemek adam gbi olur,haklarımız mecbur verilir agi falan .
O yüzden cok seyyapmadm ama ins otomotivin düzelir.
Ben 1 yıldr evden yemek getiriyorm diyo kız,calıstırma ozman madem karsılayamıuosn😣
Her yerde bir sıkıntı var demek.
InsAllah bundan sonra daha kötü olmaz.
Insanlarda alım gücü yok hersey pahalı haklılar

Her yerde bir sıkıntı var demek.
InsAllah bundan sonra daha kötü olmaz.
Insanlarda alım gücü yok hersey pahalı haklılar
Heryerde var ama bunlar ekstra sıkılar
Kız diyo ben 25 tl günde yemek parası vermek zorunda değilim diyo,25 tlye hergün döner mi yiyosn diyo kıza😱
Yer yer sanane?25 tl devlet asgari ücretliye yemek bedeli demis.
İster döner yer ister dolar yapar kenara atar sanane yani😣

Heryerde var ama bunlar ekstra sıkılar
Kız diyo ben 25 tl günde yemek parası vermek zorunda değilim diyo,25 tlye hergün döner mi yiyosn diyo kıza😱
Yer yer sanane?25 tl devlet asgari ücretliye yemek bedeli demis.
İster döner yer ister dolar yapar kenara atar sanane yani😣
25tl döner yiyosa yine iyi
Calisandan kisiyorlar ancak gucu yeten yetene

Benim oğlumda dün okula gitmicem diye ağladı neyse okula varınca sesi çıkmadı girdi sınıfa bu gün soruyorum oğlum okula gidecek misin diye giderim anne diyor bı oh dedim ben çok evhamliyim bu malesef çocuğa da yansıyor elimden geldiğince sakin kalmaya çalışıyorum bakalım alisabilecekmi çok içine kapanık bı çocuk inşallah alışır
Aklınızda bulunsun bize okul psikoloğumuz okula gidecek misin diye sormayın dedi. Çünkü örneğin hayır dedi o zaman okulu bırakmayı göndermemeyi düşünüyorsanız sorun ama yoksa o hayır dediği halde gönderirseniz onu önemsememiş olursunuz fikrine saygı duymamış olursunuz. Onlara illa soru soracaksanız bugün hangi yoşdan okuşa gidelim, hangi kıyafetle okula gitmek isterisin gibi sorular sorun. Bu arada okulu hayırlı olsun, çok mutlu günleri olsun

Hayırlı olsun canım kazasız belasız kullanmak nasip olsun
Saol kuzum
Oğlumu kreşe alıştırma surecimizde tabiki beklenen oldu ve oğlan hastalandı. Ateşi 40 i gördü. Öncesinde ateşi olduğunu fark edince ılık suyla duş aldırıp ateş düşürücü verdim. Bir süre sonra uyudu. Uyandığında daha iyidir ama birkaç saat sonra tekrar ateşi çıktı baygın bakmaya başladı görürdük acile.bogazlar kıpkırmızı, ates yüksek doktor serum verdi 1 saat falan serumun bitmesini bekledik. Allahtan oda açtılar bize de iyi oldu. Kız da yanımızdaydi zaten.
Sonrasında tahlilleri de enfeksiyon az çıkmıştı hemen götürdüğünü için. Doktor ayrica antibiyotik de yazdı takip edin sabaha başlarsınız dedi. Yeni geldik eve..
Oğlumu birebir eğitim veren bir yere randevu alıp da götüreceğim. Kreş de genelde bağımsız ve özgür takılıyor. Çocuklarla kaynasmiyor ayrıca pek kua da tanımıyor. Birkaç ders birebir özel eğitmenle çalışmak daha iyi olacak onun için.
Geçmiş olsun canım umarım hemen alışır krese
Aa hayırlı olsun kazassız belasız kullanjn ins kuzu💗🙏🏻
Saol kuzum
Oyy cok gecmis olsunn🙏🏻
Ya benimde aklımda sorular var.
Ne yapıyorlar bilmiyorz gün icinde.
Artk 3.gün bugun,arayıp yazın lütfen forma dicem.
Wp yok iceri girmek yasak e napıyo cocuk saatlerce orda yani😓
Bugünde göndermedim ben şuan şükür daha iyi gözlemliyorum yanlız bizim ogretmende gruba resim vs atmıyor arkadaşımın ogluda gidiyor atıyor hergun bir resim anlamadım belki çocukları tanımaya çalışıyor haftaya belli olur

Selam kızlar anca yazıyorum oglus akşam uyumak istedi eczaneden bir şurup aldım dönüşümlu vermek için onu verdim gece ateş olmadı şükür bugünde var ama keyfi daha iyi dün çok halsizdi ıhlamur verdim henüz ilaç verdmedim p tesi gönderirim okuluna igretmenine söyledim etraf topladım satisim olmuş yarın artık verebilirsem eşimden koli istedim

Akşama dün taze fasulye almıştım çıkınca bir tane patlıcan varmış patates le türlü yaptım cacık yapıp attım dolaba pilav salata yapacağım yeter baby senin eklediğin resmi kaydettim kendim çizip bende basliyim birikime dün eşim vermisti nakit çekemedim çıkmadım diye 100 eczane manav 40 harcamisim bendede 30 vardı ordan 50 TL ile basliyim varken çok koyarim

Aminn.
InsAllah.
Uniye kadar oooo diyordum ben hep.
Hic uzak degilmis oysa..
Hemencecik geldi.
Okul kapılarında bekleyislerim daha dün gibiydi sanki
Kesinlikle öyle ya bende şaşkınım veli oldum daha dün gibi doğduğu, emzirdigim günler kıymetini bilmek lazım zamanın

Aklınızda bulunsun bize okul psikoloğumuz okula gidecek misin diye sormayın dedi. Çünkü örneğin hayır dedi o zaman okulu bırakmayı göndermemeyi düşünüyorsanız sorun ama yoksa o hayır dediği halde gönderirseniz onu önemsememiş olursunuz fikrine saygı duymamış olursunuz. Onlara illa soru soracaksanız bugün hangi yoşdan okuşa gidelim, hangi kıyafetle okula gitmek isterisin gibi sorular sorun. Bu arada okulu hayırlı olsun, çok mutlu günleri olsun
Ah teşekkür ederim elimden geldiğince dikkat ediyorum bu gün çok çok daha iyiydi sanki bı özgüven gelmiş iki gün bile değiştirmiş onu çok şükür

Yani meb oyle diyor kapanmicak diyor ama çocukların dikkat etmeyecekleri bariz.
Ben bile oglumun dikkat edecegine inanmiyorum.
Cokca tembihliyorum siraya kadar sil dezenfektan sık diyorum bence beni dinlemiyor bile.
Ben sınıf öğretmeniyim. Her gün çocuklardan önce gelip sıralarını sildiriyorum öğrenciler gelince. Silip geçip oturuyorlar. Ama maskeden sıkılıp çıkarmak istiyorlar sürekli.

Ben sınıf öğretmeniyim. Her gün çocuklardan önce gelip sıralarını sildiriyorum öğrenciler gelince. Silip geçip oturuyorlar. Ama maskeden sıkılıp çıkarmak istiyorlar sürekli.
Sanirim sinif ogretmenisiniz
Bizimkiler ergen🤦‍♀️ hic laf dinlemiyorlar
Kucuk olsa yaparlarda
Benim oglan 16yasinda lise 3 bu sene.
Basinda durup sil dicende silecek.
Ama sizin gibi dikkat eden ogretmenler olursa aslinda en azindan sınıf icinde kontrol altina alinir.

Öğretmen bı eksik listesi vermiş akıllara zarar hepte marka istemiş mutlaka alamayanlar da olacaktir Allah yardımcımız olsun
Ya bu marka dayatmasi yapanlar adina uzuluyorum.
Hep evde varsa o da olur diyen ogretmenlere denk geldik sukur biz.
Hatta evde olan defterlerinizi getirin dediler.

Anaokukunda da marka olarak degilde iste dosya, boya kalemi vs gibi liste verilmisti marka belirtmeden.

Bayilazamm disarisi ana baba gunu
Aksam esimden zilgit yicem😔
Ne derse haklisin evet diyerek aksami kotarmayi dusunuyorum.

Pant. Beden Bulamadik
Okulun tshrtu degismis (yani magzada oyleydi)

Esim dicek ki niye son ana bırakıyorsun?
Avm gitmekden nefret ediyor cunkusu.
Ama viaportda varmis beden götürecek mecbur.
Carrefourda falan olsaydi taksiye atlayip gececektik hemen ama yok oglu yok.
32 var 34 var 33 yok
S var L var m yok (duz siyah tshrt alcaktim)
Cocuumun hayattaki sansi..

Sabah kahvaltidan sonra gideriz artik ve 99tl bi panst. Yuhhh be yuhh.
2pant 200tl.
1 de tshrt alirim ayakkabida alirsak 500tl birakir geliriz.

Arkadas kizini etutde vermis aylik 1.250tl mis. 10bine falan geliyor ozaman.

Bu sene hersey okadar ust uste geliyor ki
Rabbim ferahlik versin

Bayilazamm disarisi ana baba gunu
Aksam esimden zilgit yicem😔
Ne derse haklisin evet diyerek aksami kotarmayi dusunuyorum.

Pant. Beden Bulamadik
Okulun tshrtu degismis (yani magzada oyleydi)

Esim dicek ki niye son ana bırakıyorsun?
Avm gitmekden nefret ediyor cunkusu.
Ama viaportda varmis beden götürecek mecbur.
Carrefourda falan olsaydi taksiye atlayip gececektik hemen ama yok oglu yok.
32 var 34 var 33 yok
S var L var m yok (duz siyah tshrt alcaktim)
Cocuumun hayattaki sansi..

Sabah kahvaltidan sonra gideriz artik ve 99tl bi panst. Yuhhh be yuhh.
2pant 200tl.
1 de tshrt alirim ayakkabida alirsak 500tl birakir geliriz.

Arkadas kizini etutde vermis aylik 1.250tl mis. 10bine falan geliyor ozaman.

Bu sene hersey okadar ust uste geliyor ki
Rabbim ferahlik versin
Of ne pahalı ya bizim üniforma ve kırtasiye verdik toplu 400 pastel boyayla resim yapmis kağıdı boyayı ogretmen vermiş sonra toplamış bizden bişey istenicekmi bilmiyorum

X