Küçük Düşün Büyük Olsun!

Ayy cok gecmis olsun😓
Bende pisiyorm ama hasta olmasın diye cam kapalı yatıyorz koci yatıyo salonda püfür püfürr ohh🙈
Valla yerinde yatıyor hop yine yanımıza hava birden sogudu ama dün bir yağdı gece öğretmeni gözlemleyin demiş inşallah herkes duyarlı olur bu konuda yollamaz hasta iken şükür şimdi düştü ateşi biraz oynuyor atletle tutuyorum

Slmlar
Kociye parfüm hediye
Market 200 tl gitti.
Süt,yaprak sarma tabakta,incirli yogurt ,yerfıstıgı aldım.
Pirzolayla patates attım fırına
Masa hazırladım
Koci kızı ekmek almaya cıkardı
Nazarladık cocugu,öglen uyuttum ben okula gitmicem diye uyandı😓
Gitmicem diyo😣
Olacak bunlar dedim.
Yarın okulla konusuurum bakalım

Dün ben yoktum ofis karısmıs,avans almıcakmısız kafamıza göre.
O niye dedim?
Versinler ozaman günğnde maas dedim.
Ben gecen hafta 150 tl yemek prası verdim kimse demedi ne yaptın yemek isini diye dedim😒
Yarın söylücem kadına da.
Valla ellerinden gelse siz bize maas verin dicekler!

Dün ben yoktum ofis karısmıs,avans almıcakmısız kafamıza göre.
O niye dedim?
Versinler ozaman günğnde maas dedim.
Ben gecen hafta 150 tl yemek prası verdim kimse demedi ne yaptın yemek isini diye dedim😒
Yarın söylücem kadına da.
Valla ellerinden gelse siz bize maas verin dicekler!
Al valla benim çalıştığım yerde abla veriyordu bazen iş yeri için para biselerde hemen alıyordu geri patronlardan zengin değilim derdi hep

Oğlan sabah uyandı böyle kırgınlık var gibi baktım ateşi var gece yanımda yattı uyumusuz bı kalktım camda üstten açıktı soğumuş üzerinizde açık onda şort vardı usutti sanırım kaç kez örttüm üzerini birde soğuk su içiyor yakalıyorum uyarıyorum yine yapıyor hafif öksürüğü de var tereyağ pekmez yaptım ocakta icirdim ıhlamur yaotim ılık duş aldırdım sık sık başına ıslak bez koyuyorum düşmedi baktım 38.5 geçiyor verdim ateş düşürücü halsizlik var geçmezse öksürük şurubu var bitkisel ondan vereceğim sarımsaklı tarhana yaotim icircem şifa olsun kuzuma ogretmene yazdım takip ediyorum ateşi var yollamadim devam ederse yarında gondermiycem doktora gideriz olmazsa🥺
Geçmiş olsun çok fazla salgın var benim oğlumun da geçen hafta 40 dereceyi buldu,hemen arkasına kendim hastalandım

Bu arada benim oğlumda Mayıs 2016 li oda daha yeni öğrendi WC işini bazıları gerçekten abartıyor fazla şey bekliyorlar cocukdan yapabilirlenler illaki vardır ama her çocukta bir olmuyor malesef

Benim oğlumda dün okula gitmicem diye ağladı neyse okula varınca sesi çıkmadı girdi sınıfa bu gün soruyorum oğlum okula gidecek misin diye giderim anne diyor bı oh dedim ben çok evhamliyim bu malesef çocuğa da yansıyor elimden geldiğince sakin kalmaya çalışıyorum bakalım alisabilecekmi çok içine kapanık bı çocuk inşallah alışır

Selllaamm herkese,
Bugün yoğundu. Kışlık domatesleri hallettim. Sabah kahvaltu yaptım arkadaş aradı. Ben başladım istersen gel diye. Ben de daha evi toparlamadım ayrıca bime uğrayacağım geç olur sen yap dedim.çünkü ben dönene kadar bitirirdi. Dün bana öğleden sonra yaparız demişti ona göre plan yapmıştım. Sonra diğer arkadaş aradı kahveye çağırdı markete çıkacaktım uğrarım dedim., Çamaşır attım. Ütü yaptım. ( bu defa azdı ) oh be dedim :)
Çıktım markete kavanoz kapağı aldım bimden. Domates resimliler hoşuma gitmişti. Kıza hellim peyniri aldım. Kalem aldım arkadaşın oğluna ve benim kıza.A101 den aldım. Meyveli yoğurt istedi. Aldım. Tost ekmeği aldım. Kalemler 14 tl diğerleri 38 tl tuttu. Fileye de uğradım. Sosis aldım biz pek yemeyiz ama pazar günü kahvaltıya misafirim var. Yaparım. Dönüşte arkadaşa uğradım kahve içtik oturduk. Eve saat 4 de döndüm. Kız uykum var dedi. Yemek yedirmeye çalıştım yemedi. Sonra uyumadı da. Ben domatesleri yaparken sana yardım edeceğim ben de yemek yapacağım dedi. 😅 sürekli yapıyor. Tencereye su koyuyor içine ne bulduysa katıyor baharatını eksik etmiyor 😆 sonra da mutfak setini getirip oyun oynadı. Rahat yaptım. Eşim yemek vardı melemen istedi. Domates konserve yapınca :)

Benim oğlumda dün okula gitmicem diye ağladı neyse okula varınca sesi çıkmadı girdi sınıfa bu gün soruyorum oğlum okula gidecek misin diye giderim anne diyor bı oh dedim ben çok evhamliyim bu malesef çocuğa da yansıyor elimden geldiğince sakin kalmaya çalışıyorum bakalım alisabilecekmi çok içine kapanık bı çocuk inşallah alışır
Canım zamanla alışıyorlar ve gitmek istiyorlar. Benim yeğenimde çekingendi ve insanlara uzak duruyordu. Benim kız gibi değildi. Bizim sitedeki oyun evine götürdüm. Etkinlik de yapılıyor. Kapının orada bastı çığlığı susturamadım girmem de girmem. Tabi benim kızda etkilenmişti. Sonra yeğenim okula başladı zamanla ağlamalar bitti.

Canım zamanla alışıyorlar ve gitmek istiyorlar. Benim yeğenimde çekingendi ve insanlara uzak duruyordu. Benim kız gibi değildi. Bizim sitedeki oyun evine götürdüm. Etkinlik de yapılıyor. Kapının orada bastı çığlığı susturamadım girmem de girmem. Tabi benim kızda etkilenmişti. Sonra yeğenim okula başladı zamanla ağlamalar bitti.
Ağlamıyor ama kendini ifade etmede sıkıntı yaşıyor çekiniyor bakalım zamanla düzelir inşallah

Günaydınlar
Bgun evlilik yıldönümümüz.
Muhtesem evlilik tiyoları icin sayfama beklerim :p
8 bitti valla 18 gibi geldi bana son 2 yıl:)
Hic uyandırmadık birbirirmizi ,zaten bisey yapasım da yok.
Aksam eve gidip bezelye yeriz:KK70:
Kızı bıraktı koci sabah,bekliyıor bakalım kapıda henüz stabil sıkıntı yok dedi.
Market yaparm biraz cıkısta bende.
Nice seneleriniz olsun birliktee beeyybişş. ☺️

Kardesimler uğradı esimin abisinin dükkanda çalışanı var eski bir model arabası vardı abisi aldı verdi maaştan kesti model yukseltcekti abisi geri almış para vermiş eşime sen kulkanirnisin ddi gecen hafta oldukça öderim ddi istemedi abisi verdi eşime arabayı ama öderim yinede diyor benimki arabamız oldu yani biraz bakimlik işleri var birde trafik sigortası üzerinize almak fln 1500 bulacak kız kardeşim trafiği benim karta taksit yaparız ddi bizde krd kartı yok öyle yapcas inşallah oğlusun hafif ateşi çıktı yine sürüp verdim şimdi uyudu gece bakacağım sık sık 😔

Yok canım benimki de 5 buçuk bu sene başladı kendi temizlemeye hala bazen çağırıyor beni temizlemem için çocuktan çocuğa değişiyor birde sanırım bende üzerine çok düşüyorum bana bezi bırakırken yaşında bıraktı diyenler olmuştu düşün abartı söyleyenler oluyor🤦
Ayy sorma hatırlıyorsundur bezi bırakırken erken bıraktırıyorsun diyenler oldu.
şimdi de bebek arabasına laf edenler oluyor birgün birini tersleyeceğim az kaldı.
bugün de market dönüşü site girişi güvenlikte çalışan diyor sen arabaya biniyorsun annene zor oluyor ne alaka dedim aksine işimi kolaylaştırıyor. Sonra da kızıma dedim istediğin zaman binebilirsin bana daha kolaylık oluyor dedim. 🤣 büyümüşsün arabaya biniyorsun diyen çok. Sanki soran var.,fikrini kendine sakla. Birgün birini tersleyeceğim kesin

Kardesimler uğradı esimin abisinin dükkanda çalışanı var eski bir model arabası vardı abisi aldı verdi maaştan kesti model yukseltcekti abisi geri almış para vermiş eşime sen kulkanirnisin ddi gecen hafta oldukça öderim ddi istemedi abisi verdi eşime arabayı ama öderim yinede diyor benimki arabamız oldu yani biraz bakimlik işleri var birde trafik sigortası üzerinize almak fln 1500 bulacak kız kardeşim trafiği benim karta taksit yaparız ddi bizde krd kartı yok öyle yapcas inşallah oğlusun hafif ateşi çıktı yine sürüp verdim şimdi uyudu gece bakacağım sık sık 😔
Hayırlı olsun canım kazasız belasız kullanmak nasip olsun

Kalan domatesleri de yaptım kesip buzluğa attım.1 tane de kavanoz yaptım, kavanozum kalmadı.
birkaç tane de bütün domates attım. Bakalım nasıl olacak. Ohhh difrizim var💃
bütün domates güzel çıkarsa tutmayın beni difrizi domates dolduracağım😝
Domates işim biti. mutfağı topladım. Ocağı sildim. İyi yoruldum. Yarın da evi temizlemeyi düşünüyorum 😏
Kadını çağıracaktım özellikle camlar için. Çok fena çoook camlar.
kadın bu hafta müsait değilmiş. Geleydi evde aradan çıkardı :)

Hayırlı olsun kazasi belasız kullanırsınız inşallah

X