Küçük Düşün Büyük Olsun!

Günaydın Perşembe günü nikahımız kıyıldı, Nikah sonrası gittik mutfak masasını aldık. Çarşamba günü de yatak odası gelmişti. Nikahtan sonra gittim temizledim. Önceden götürdüğüm kışlık kıyafetlerimi yerleştirdim. Ayakkabılarımı götürmüştüm onları da yerleştirdim.
Ev tarafında büyük eksiklerimiz sadece yemek masamız ve tv miz kaldı onuda düğün sonrası bakacağız artık.
Geriye 14 günümüz kaldı :)
Bu süreçte prova saç davetiye dağıtma düğün salonu ile gidip akış görüşmesi yapacağız. Düğün salonu parası ödenecek,
ve fotoğraf çekimi için gün mekan kararı verilecek.
Günlük 100TL biriktirme taktiğimiz ile 1100 TL oldu yine :KK54: Dün biraz rahatsızlandığım için dün alamadım belki dün ve bugün için birlikte 200 TL verir eşim ( artık resmen evliyiz :KK24:)
Allah mutlu mesut etsin insallah🙏

Selamm gelemiyorum resmen
Aksam gittik viaporta 1pant (1tane kalmış) 2 siyah tshrt 1 esofman aldik oglana 287tl baydik.
Ayakkabilar 600tl falan adidas
Ama hep klasik modeller.
Almadik adidaslari oluyo ama kislik diil kislik 1 ayakkabi alinacak.
Botu vardi 42 no olurmu bilmem🤷‍♀️ denicez olmadi yeni alicaz babasi giyer artik😁
Daha mont ve yagmurluk mevsimlik bisi alinacak onlari saymadim bile.
Malum sezon henuz asiri pahali..
Simdilik orta kalinlikda var kasim sonu aralik basi gibi aliriz montunu.
Hem okullar bi belli olsun.
Botunu aldık oyle pandemi falan derken yepisyeni kaldı valla.

Kızın montu yok kisin nereye cikilcak falan diyoruz ama cikiyoruz illa.
Mont ve bot alinacak kiza
Spor ayakkabida lazim.
Abisinden 2 tane adidas var ama nolar buyuk seneye olur ancak.
1 tane alsak yeter diyorum hummel begendim bakim oglanin sirasi bitince kiza sira gelecek 🤦‍♀️
Aiyy hersey asiri ust uste geliyor ama cok sukur alım gücümüz var sırayla alınır diyorum.
Rabbim herkesin yardımcısı olsun

Bundan önce 0 arac bayisinde calıstım
5 sene kadr.
Her yerim sıkıntısı farklı,oraların da hedef sistemi beni bitiriyor.
Ay sonu gece yarılarına kadr online calısıyodm
Hedef tutcak diye.
Hedef tutunca ama gğzel oluyo yılda 10 gr altın kazanmıstım bi sene😘
Kızım eğerki okul böyle giderse güzel bi işe gir vallahi
Bende yıllarca çalıştım eşşek ggibi
İlk bir yıl 20 gün yaptı sigorta dedim eğer
Böyle olacaksa çıkıyorum
Dedim tmm
Dedi
Neyse yemekte herkese bir dilim ekmekya
Bir dilimden fazla yiyemiyorsun
Bir sürü kişi var
Stres desen tavan
Parasını verende çalış yani iyice sapıttılar seninkiler
Eşim ikinci maaşı almasına zaman geliyotdj
Ben daha bir önceki maaşı alamıyprdum
Dedim ben çıkıyprum

selam kizlar telefonumu kirdi oglan .2 gundur tel yoktu.bugun kendin pisir ye kendim ye tarzi bi yere gittik ben hayatimda boyle kotu bir mekan gormedim 300 lira verdik bi de ay hatirlamak bile istemiyorum .bi ara birikim yalan valla ben de
Ay pandemi iyi bahane oldu bunlara bayram sonrası kardesimlerle gittik valla serpme kahvaltı idi baya para verdik hiç etmezdi yazık ddim yemek yesek amenna 🤦🤦geçmiş olsun telefon için yapiliyormu yenisimi alincak canim

Aksam gittik viaporta 1pant (1tane kalmış) 2 siyah tshrt 1 esofman aldik oglana 287tl baydik.
Ama hep klasik modeller.
Botu vardi 42 no olurmu bilmem🤷‍♀️ denicez olmadi yeni alicaz babasi giyer artik😁

Spor ayakkabida lazim.
1 tane alsak yeter diyorum hummel begendim bakim oglanin sirasi bitince kiza sira gelecek 🤦‍♀️
Aiyy hersey asiri ust uste geliyor ama cok sukur alım gücümüz var sırayla alınır diyorum.
Bende bugün baktım geçen sene almıştık mont büyük almıştım boy atıyor çabuk diye zaten pek bı yere çıkamadık bugün denedim oldu az büyük bu sene gider seneye alırız artık inşallah botlari bilmiyorum ama onlarida çok giymedi

Ay pandemi iyi bahane oldu bunlara bayram sonrası kardesimlerle gittik valla serpme kahvaltı idi baya para verdik hiç etmezdi yazık ddim yemek yesek amenna 🤦🤦geçmiş olsun telefon için yapiliyormu yenisimi alincak canim
ya valla ben de acik hava bahce diye gittim.kapali mekan mis gibi bir suru kebapci var yari paraya doyar gelirdik misler gibi .icim gitti valla cocuklar iki hayvan gorsun kossun diye gittim .parayi vermek mesele degil de keriz gibi hissetmak cok kotu
yaptirdik valla ne kadar idare ederse 300 kusur da oraya gitti. oglus okula baslamis hayirli olsun ya saglikla huzurla okusun insallah

Iyi akşamlar hanımlar.
Oğlumu bugün de götürdük hastaneye. El ayak hastalığı dedi doktor.
ağız içi yara borsey yemiyor kaç gündür.
Önümüzdeki hafta gondermeyiz kreşe.
Kızın da okul hazırlıkları tamam. Öğretmenimiz liste almış ben zaten herseyi fazlasıyla almistim.
Öğretmenimiz evde ola malzemeleri kullanabilirler diye not düşmüş. Zaten çocuklar geçen yıl bile evde oldukları için birçok malzemeler kaldı öylece. Ben boyalar ve defterleri falan almıstım. Fazlası kalsın seneye yine gerekli olacak nasılsa..
Kızım çok heyecanlı kaç haftadır resmen gün sayıyor. İnşallah kapanmaz okullar

Kızım eğerki okul böyle giderse güzel bi işe gir vallahi
Bende yıllarca çalıştım eşşek ggibi
İlk bir yıl 20 gün yaptı sigorta dedim eğer
Böyle olacaksa çıkıyorum
Dedim tmm
Dedi
Neyse yemekte herkese bir dilim ekmekya
Bir dilimden fazla yiyemiyorsun
Bir sürü kişi var
Stres desen tavan
Parasını verende çalış yani iyice sapıttılar seninkiler
Eşim ikinci maaşı almasına zaman geliyotdj
Ben daha bir önceki maaşı alamıyprdum
Dedim ben çıkıyprum
Benim de son çalıştığım yerde öyleydi. İdare ediyordum. Şimdi parayı kırdılar. E-ticaret firmasıydı. Virüs onlara yaradı.
şansıma benim dönemim de işler yetişmese de maaşlar gecikiyordu

Iyi akşamlar hanımlar.
Kızın da okul hazırlıkları tamam. Öğretmenimiz liste almış ben zaten herseyi fazlasıyla almistim.
Öğretmenimiz evde ola malzemeleri kullanabilirler diye not düşmüş. Zaten çocuklar geçen yıl bile evde oldukları için birçok malzemeler kaldı öylece. Ben boyalar ve defterleri falan almıstım. Fazlası kalsın seneye yine gerekli olacak nasılsa..
Geçmiş olsun canım. Acil şifalar. Bizim de geçirmişti ama çok hafif atlattık

İyi geceler kızlar,
Bugün kızımla pasta yaptık. Eşim pazara uğramış. Geldi eve oralı olmadım. Yemek söyledi. Sonra evde iş yaptım çok oturmadım. Kıza duş aldırdım. Uyuttum. Yarın için dereotlu poğaça yapacağım.
Eşim Trendyoldan kfc den söyledi yemek. Cüzdan yüklettim. Sen anlıyorsun ne yapayım dedi. 16 tl kazandı. Sonra patatesler gelmemiş müşteri hz ile görüştü. 50 tl iade etmişler. İyişmiş dedi. Yemekler soğuktu. O kötüydü.

Ne anneci kızım var, bugün babasına diyor annemin yerine oturma orası annemin yeri. Polisi ararım. Seni şikayet ederim. Bana da diyor polise babamı söylerim, senle biz anneanneme gideriz. Nerden kuruyor bunları bilmiyorum. Öyle şey de konuşmuyoruz, yanında filmde açmıyıruz. Ama adamın içine oturdu😅
Sonra tam yatacağız babası gitti onun yatağına yattı, gel bizimle yat diyor hayır yatağımda yatacağım diyor. Kaldırdı babasını annem yatacağız dedi :)

Günaydın Perşembe günü nikahımız kıyıldı, Nikah sonrası gittik mutfak masasını aldık. Çarşamba günü de yatak odası gelmişti. Nikahtan sonra gittim temizledim. Önceden götürdüğüm kışlık kıyafetlerimi yerleştirdim. Ayakkabılarımı götürmüştüm onları da yerleştirdim.
Ev tarafında büyük eksiklerimiz sadece yemek masamız ve tv miz kaldı onuda düğün sonrası bakacağız artık.
Geriye 14 günümüz kaldı :)
Bu süreçte prova saç davetiye dağıtma düğün salonu ile gidip akış görüşmesi yapacağız. Düğün salonu parası ödenecek,
ve fotoğraf çekimi için gün mekan kararı verilecek.
Günlük 100TL biriktirme taktiğimiz ile 1100 TL oldu yine :KK54: Dün biraz rahatsızlandığım için dün alamadım belki dün ve bugün için birlikte 200 TL verir eşim ( artık resmen evliyiz :KK24:)
Hayırlı ugurlu olsunn😍
Allah mesut etsin insallah🙏🏻

ya valla ben de acik hava bahce diye gittim.kapali mekan mis gibi bir suru kebapci var yari paraya doyar gelirdik misler gibi .icim gitti valla cocuklar iki hayvan gorsun kossun diye gittim .parayi vermek mesele degil de keriz gibi hissetmak cok kotu
yaptirdik valla ne kadar idare ederse 300 kusur da oraya gitti. oglus okula baslamis hayirli olsun ya saglikla huzurla okusun insallah
Saol canim baslafi 1 gün gönderebildim hasta oldu p tesi devam insallah

Iyi akşamlar hanımlar.
Allah şifa versin canım eski evimin orda bir komşunun oğlu olmuştu kara dut özü ydi sanırım iciriyirdu eczaneye sorarsan iyi geliyormuş ağız yarası için

Anca oturup iki satır okudum adama soylediim pazartesi olur yazmış kargoya zaten ikinci el alıyorsun bu kaprisleri anlamıyorum paket yaptım kitaplık uzerinddydi öğlen tozunu almıştım zaten sonra gozlemeleri hazırladım çamaşır yikanmisti dustan sonra renklileri açmıştım elde tencereler vardı yıkadım ayaklarım ağrımis yeni anladım artık yattım uyurum😍yarın düğün var akşama bakalım napcas

Esim akşam üzeri gelince normalde caydanliklarim kararmıştı iki kez dibi tuttu birde çok kireç oluyor bizim sularda bende kimsayasal kullanmıyorum limontuzu yapıyordum kalmamış karbonat sirkeyle çözdüm içini disini ciflameyip telledim baya parladı güzel oldu yarım saat uğraştım değdi 30 TL parlatmaya vercektim öyle olunca kumbara için 20 ayırdım kenara 🥳

Ama hep klasik modeller.

Spor ayakkabida lazim.
Hummel kız icinse azcık agır bi ayakkabı tam basamaz onla bacım.
Bizde 1 adet var 25 no normalde suan 25 giyiyor ama hummel de yürümesini engelliyor.
Adidas yezz tavsiye ederim ilk adımda yada klasik adidas falan.
Süperstarlarda cok düz ortopedik değil🙈

X