Küçük Düşün Büyük Olsun!

Selam kızlar haftaya İstanbula gideceğim Anadolu yakasına bana mutlaka gidin diyeceğiniz yer mekan restoran var mı
Hoop yettim.

Kavacik, otagtepe ve hidiv kasri
Anadolukavagi
Riva deresi (mutlaka gitmelisin)
Piknik dusunurseniz aydos gölu
Eskihisar sahili (cag kebabi guzel)
Beylerbeyi, kanlica ve beykoz sahil guzeldir.
Hz. yusa (turbe gezmek istersen kocaman bahceli manzarali bir konumda)
Beykoz korusu (beykoz sahilde teknede balik yiyebilirsiniz tazecikler)
Kartepe hisaronu golet(kendin pisir kendin ye cok gzl mekan cok arkadasima onerdim)
Yuvacik baraji karaaslankamping(biraz kocaeliye dogru gittim ama gormelisin vaktin varsa)
Marangozbahce cafe
Darica sahil
Darica hobbit evleri
Tuzla balikcisi (balik severler icin tek gecerim)
Camlica tepesi
Gözdağı
Şile karamandere
Agva goksu deresi

aklima ilk gelenler gidip gorduklerim

Cok guzel yazmissin
Evet adalar buyuk heybeli bunlari unuttum bende yazmayi
Bende avrp. Yakasinda pek bir yer bilmiyorum hep kalabalik karisik geliyor bana

Ben beykozu da çok beğenmiştim aklında bulunsun.

Süper yerler kızlar 20 günde gezip bitirebilirim inşallahhhh

Bende en çok
Kız kulesi
Çamlıca tepesi
Eminönü
Eyüp Sultan
Nusret
Kapalıçarşı
Şile ve ağva
Nişantqşında Türk kahvesi

Buraları merak ediyorum

Çocuklar için eğlence merkezi hayvanat bahçesi öneriniz var mı peki

Darica hayvanat bahcesi

Canım ben hiç evde kullanmadım oğlanın odası karanlık kalıyor baza alınca oraya stor alıyım diyorum eskidi daha doğmadan almıştım a101 e gelen su arabalı perdelerden o korniş yerlerine oliyormu yoksa ayrı yermi lazım onun için netten aldın dimi sen

Kuzu İstanbul dayım bunkadar yer bilmiyorum arabamız olunca gezmelik SS alıyorum hemen

Selam kızlar
Sıcaklar başladı uyunmuyor evdegüney cepheden kaçın valla kışın iyide yazın 8 e kadar güneş full kahvaltı ettik öğleye geliyodu oğlana küvet yaptık bir makine yıkandı yine yatak kapadım mutfak topladım zil calfi kardeşimin eşi üni sınavına girmiş buraya yakın uğradı sıcakta misafirde zor şort la dururken eşofman giy çıkar yapıyorum

A101 e çıktım eşimle enişte evdeyken süt 4 lu simit 1 tane avakado Torku kaşar peyniri tursilde indirim vardı sıvı olanı 5.5 kg denk geliyor 16.9 TL idi aldım birtane renkliye çarşafa flnniyi oluyor yazın sık camasir atiyorum çok gidiyor deterjan normalde baktım aynı deterjan 35 fln eğer beyazlardada güzel yikarsa birtane daha zulaya alır atarım 2 tane orkide 1.25 lik sıvı yağ buldum 2 tane onu aldım benim sıvı yağ azalmıştı 1 aydan fazla gider evdeki ile ekmek süt yumurta bı kaç şey daha 125 ödedim

Avrupa yakasına da geçeceksen oradan da öneri gelsin
Türk kahvesi için istiklal caddesinde manda batmaz var,
Çocuk için florya da akvaryum var hem çok güzel bir avm deniz kenarında, orada ymek yenilebilir yada hemen yanında belediyenin tesisi var fiyatları uygun yemeği güzeldir.
Mecidiköyde trump tower da ve zeyytinburnundaki avm de ( adını unuttum) çocuklar için meslekleri öğreten güzel bir yer vardı.bi internetten kontrol edin benim dediğim 5 yıl önceydi

Belki 1 2 kere geçebiliriz mesafe var ss aldım bunu da Ayyy çok yardımcı oldun canım çok teşekkür ederim

Slm gencler
Ev hala 30 derece
Yandık bugun vantilatör calısıyor vala
İns Alya carpılmaz
Ama duramıyorz o derece yanıyor ev
Kızla markete gittik 55 tl,evde salca bitmis iyi mi
Salca,dondrıma,türk kahvesi,büyük havlu kagıt rulo,torku yogurt büyük,domestos,kociye lays cips,kızla bana züber.
Karnıyarık yaptm fırında,Alyaya da domates soslu misket köfte,cacık karpuz yedik.
G.dolapsda satısım oldu bugun pazartesi vercem.
Ordan bari biriksin 3-5
Siraze kaydı iyice hepp harcama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…