Küçük Düşün Büyük Olsun!

Ben uyurken anamlardN linc yemisim
Teyzelr grubunda
Nevresim ütülemediğim icin kınanmısım
Teyzwmlerde ütülemiyomus neyseki
Kardesimle anam ütüler ay hic ugrasamam vala
Bende utulemiyorum ki onu utuleyecek kadar boş vaktim yok bence çok da gereksiz. Zaten yatakta çekiştirip takıyorsun o sırada düzeliyor

Biraz toparlayayım burgu bileziğe cevircem bende.
Eylülden sonra rahatlarım suara kk da dolu
Ben kullanmadigim birkaç parça takıyı geçen sene verip pırlanta baget yüzük aldım. Dolapta durup bekleyecegine parmağımda dursun dedim
Onun haricinde günlük kullandığım 3 4 tane bileklik ve bir o kadarda kolye var. Hepsi tamire gitmesi lazım. Kolyeler boynumdan patır patır düştü göze geldi galiba şimdi boynumda kızımın anneler gününde aldığı gümüş kolye var, altınlar kenarda bekliyor

Çocukların odasına aldığım zebra stor geldi hemen taktik kornişe. Çok pratik oldu takmasi da. Matkap falan kullanmadan hemen takılıyor. Bilseydim tüm camlara yapardım. Ben çok ugrastirmasin takarken de taşınınca boya badana yaparken diye düşünmüştüm. Tabi yıllardır kullanmayinca kolay montaj olduğunu bilmiyordum. Şimdi ofis diye kullandigimiz çalışma odasına ve yatak odasına alacağım. Kat kat tül perde kalabalığı görmek istemiyorum artık

Yaa evet sevdiğini alıp takmak en güzeli.
Güle güle kulllan cnm.
o kolye hepsinden değerlidir ama

Kızlaaaar selamm.
sabah saat 7:20 de uyandım geri dalamadım. Gece de 3 ü geçiyordu uyumuşum. Sonra arkadaşa mesaj yazdım kahvaltıyı aşağıda yapalımmı diye. Ela istiyordu. Sonra arkadaş dedi olmazsa hiç uğraşmayalım cafede yapalım. Ben de bahçe daha iyi çocuklar oynuyor eğleniyor Çok şey hazırlamayız dedim. Çıktık saat 10:30 gibi kız akülü traktörünü sürdü biraz sonra kahvaltıda yediği iki parça domates iki parça salatalık bir parça simit ısırdı iki parça da sucuk. Doydum dedi.daha da yediremedim oyun oynamaktan.
Otururken diğer arkadaş aradı. Bahçede olduğumuzu söyleyince o da geldi.Diğer arkadaş çok duramadı bebeği ağladı falan. O gitti tam yağmur bastı fena. Ela çıktı yağmurda ıslandı. Hop hop hopladı çamur oldu olsun kirlenmek güzeldir
sonra eve geçelim dedik. Traktörün aküsü bitti. Bayağı çocuk bindi bitmesi normal :)
Sen bir elimde o bir elimde bebek arabası ( bebek arabasını taşıyıcı olarak kullanıyorum ) terleye terleye geldik. Kendimi Attım duşa sonra kız çıkmak istemedi küveti doldurdum. Oynadı bayağı suyla ve oyuncaklarıyla. Sonra çıkınca sordum açmısım yemek yiyelim yok dinlenince yiyecekmiş. Hiçmi acıkmaz bu çocuk. Uyudu şimdi. Ben de uyurum diyordum da koci telefonu evde unutmuş. Arıyor telefonuna gelen işle ilgili şifreleri istiyor. İlk fırsatta uyurum

Selam canlar ortalık süpür çek yaptım cam sildim üstten toz aldım bulaşık açtım topladım çamaşır açtım oglusa su yaptik balkona oynadı hemen dış aldirfim orda çamaşır astım şimdi kahve yaptım içiyorum onur markete gittim dolapta param vardı çektim gardospta oğlusun satilani vardı onun cektim hesabına yatircak babası benimde 40 TL vardı çektim atcam zulaya

Onur'a girdim kıvırcık patates yarım kg taze fasulye çilek 1 kg kadar şekersiz limonlu soda içe tea sivrisinek kovucu yedeği aldım danette puding 4lu ıslak mendil Pringers süt dilimi demlik Lipton indirimdeydi 1 paket bı kaç şey daha 135 harcamisim akşam durum istiycskmis bizimki yemek yapma ddi

Uyuyayım dedim. Tam dalacaktım biri seslendi sanki bana. Uyandım. Kalktım mutfağı topladım. Tezgahı lavaboyu çamaşır suyuyla temizledim. Çamaşır attım. Köfte çıkarttım buzluktan. Akşama niyetim karışık kızartma yapmak. Patates kestim suya koydum. Kız uyuyor. Ben de oturdum şimdilik keyifteyim :)Bu saltanat da bitecek elbet çok değil 1 saat gibi

Ohhh yaz günü serinlik suyla oynamak eğlence. Eğlensin kuzum

Selam kızlar haftaya İstanbula gideceğim Anadolu yakasına bana mutlaka gidin diyeceğiniz yer mekan restoran var mı
5 yıl önceki istanbul bilgiem göre yazıyorum
Avrupa yakası olsa orada daha çok yer biliyorum
Üsküdar da beylerbeyi sarayı ve kız kulesi ( kız kulesi karşısındaki köfteci güzeldi)
Ağva ve şile ( lelli orada mekan adı biliyordu sanırım)
Polenezköy de kahvaltıcılar güzel ve orman var çok yeşil gezmek için güzeş
Kadıköy oyuncak müzesi
Moda da Barış manço müzesi ( orada kıyıdaki çay bahçeleri güzel, bri de dondurmacı var adını hatırlayınca yazarım. Çikolata seven varsa söyleyin çoook güzel çikolaya yapan bir yer var adını bulurum)
Kadıköy de rexx sinemasına yakın viktor levi şarap evi var yemekleri de şarabı da güzel.
Kadıköyde yöresel yemekler yapan çiya sofrası var.
Kavacıkta bayramoğlu döner çok meşhurdur
Anadolu hisarında göksu da sabancı öğretmenevi var manzarası çok güzeldir bir şeyler atıştırılabilir
Anadolu kavağında güzel balıkçılar vardır ve yoros kalesi var
Adalara gidebilirsiniz
Ataşehirde bir botanik bahçesi var baya güzel

Yaaaaaa çok güzel ss aldım mutlaka gideceğimmmmm

Ben uyurken anamlardN linc yemisim
Teyzelr grubunda
Nevresim ütülemediğim icin kınanmısım
Teyzwmlerde ütülemiyomus neyseki
Kardesimle anam ütüler ay hic ugrasamam vala
Ben de ütüleyenlerdenim ama misafir nevresimini. eskiden yani bekarken gece pijamama kadar ütülerdim. Daha gerisini saymayayım. Ama şimdi koca var çocuk var ütü konusunda çok seçiciyim.ütüyle pek işim olmaz

Malesef kanunlar da onlardan yana. Bize ilk görüşmemizde uzman riskleri şöyle anlatmıştı.Biyolojik ailenin eskiden 5 yıl dava açma hakkı var ama şimdi kanunlarda ömür boyu dava açabiliyor demişti. Gerisi hakimin insiyatifine kalmış.

Yani bir şekilde insan mücadele eder. En basiti annem 4 çocuğunu tek başına büyüttü. Üstelik hiç çalışmış değildi bir mesleği yoktu. Yapmak isteyen yapar.
Bildiğim çok hikaye var ama anlamlandıramadım. safa yatanların psikolojilerini de hiç anlamadım zaten

Benimsemek ve sevmekle alakalı canım. Koruyucu ailelikte hiç benimseyemeyebilirsin. Çünkü hep o risk olacak.
ilerde kimin ne yaşayacağı belli olmaz. Sonuçta nice insan var kendi doğurduğuyla neler yaşıyor. Daha dün arkadaş anlattı. Bir kadını huzurevine götürmüşler. Kadının üç kızı var. Ama huzurevine bile götüren arkadaşla eşi. Bir tanıyanın ricasıyla götürmüşler. Sırayla annelerine bakamıyorlarmı. Çok acı. Allah hayırlı evlat versin dedikleri bu olsa gerek. Allah hiç bir aileye yaşatmasın böyle şeyleri.

Yok artık
Onlarida utulesem oynatirim galiba
Kizin kiyafetleri bile disari kiyafetlerini giydircem zaman utuluyorum.
Ev kiyafetlerini utulemiyorum.
Gunde 4 defa ust degisiyoruz neresini utulim
Ustden cikan makineye
Bak onları ben de ütülemiyordum ve ütülemiyorum. Sadece kırışanları

İyi akşamlar kızlar,
Okumayı bitiremedim. Yemek hazırladım. Köfte ve karışık kızartma yaptım. Kıza yedirdim. Koci geldi yedik. Arkadaş aradı spora gidecekmiş eşinin işi çıkmış kızı bir saatliğine bıraksam işin yoksa dedi. Ben de yürüyüşe çıkmayı düşünüyordum. Eşim geç geldi çıkamadım. spora giderken ben olsam bırakmazdım.Ve bırakmadım da zaten. Hastane ve ürün almaya gittiği dönemlerde tabiki hep diyorum bırak diye. Erteler başka zaman giderdim spora. Bir de büyük oğlu evdeydi. Sonra konuştuk abisine bırakacağım dedi.
Neyse eşim karpuz ve dondurma almış gelirken. Yaz gününün en güzel şeyleri. Gelsin kilolar. Kız da tutturmuş sen geldin yaz geldi şarkısını açsana ferhat göçer in sarıl bana ( sen geldinbahar geldi) şarkısını çok seviyor Bir de diğer şarkısına kavuşma şarkımızı aç diyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…