Küçük Düşün Büyük Olsun!

Allah gönlüne göre versin daha çok daha çok versinki el uzatmana vesile olsun. Çok çok amin

Tabi canım. İnsan çocuğu olduktan sonra artık herşeyi onun için yapıyor. Ben de kıyafet alınca bir seviniyorum. Hep yeğenimin ve arkadaşın kızının kıyafetlerini giyiyor ya. Yeni alınca Çok mutlu oluyorum. O da mutlu oluyor.

İyi akşamlar kızlar nasılsınız

hamileyken aşı oldunuz mu kızlar korona geçirdö ama antikorumda bitti 7 ay oldu .. çalıştıgım için kendimi güvende hissetmiyorum o yüzden
İyi geceler.
Selam kızlar.
Topiğin sessiz takipçilerindenim yazmak istedim görünce.
Ben bugün oldum ve 8.5 aylık hamileyim.
Doktoruma sordum araştırdım.
Hamileyken covid olmaktansa aşı olmak daha iyi dedi doktorum ve sinovacı önerdi.
Biontec dnaya etki ettiği için direk hamilelerde sinovac daha iyi dedi tabi ki bu benim doktorumun görüşü ama nettede araştırdım.
Bekliyordum zaten yaşın düşmesini hemen oldum.
Şuanlık yan etkisi kol ağrısı yani kemik ağrısı oldu o kadar inşallah başka bişeyde olmaz.
Doktorunuza danışın isterseniz beni takip eden ebede hasta olmaktansa aşı olmak daha iyi dedi allah korusun.
Ama eşimin arkadaşı ve eşi olmuş 5. Aylık hamileymiş şuan yoğun bakımda kadın kendiside karantinada olduğu için evdeymiş gidemiyormuş yanına.
Doktorum hamilelerle ilgili bu hastalıkta çok ciddi vakalar var dedi çevremizdeki hastanelerde.
Rabbim hepimizi korusun bitsin gitsin inşallah.

Birde kendini koruyabiliyor musun demişti doktorum yani eşin çalışıyorsa muhakkak ol dedi ne kadar dikkat etsekte eşim çalşıyor ki biz çok dikkat ediyoruz hamile olduğum içinde ailelerle bile görüşmüyoruz.
Siz birde çalışıyormuşsunuz.

Kadın zengin pringels yiyo

İyi akşamlar kızlar nasılsınız

hamileyken aşı oldunuz mu kızlar korona geçirdö ama antikorumda bitti 7 ay oldu .. çalıştıgım için kendimi güvende hissetmiyorum o yüzden
Dr ne diyor.
Ben Biontech oldum. Hamile olmadgım halde bayagı tokatladı beni.
2 gün uyur gezer gibi gezdim evde.
Olursan dinlenmen gerekebilir.
Asıdan önce nasıl yasıyorsak öyle devam ediyorz.
Korumaya calısıyorm kendimi.

Günaydınlar
Dün yogun bi gündü
Koci geldi aldı 17.00 de cıktık ofisden.
Kız kudurmus tabi,kardesim yemege götürmüs onları,oyuncakcıya girmisler.
İlk barbie tanesi eve düstü
Alya teyzeyi göcertmis
Kızu aldık koci ciger yiyelim dedi,gittik yedik meshur mekanımız var kardesimn orda
Anam 2 kisi cigersis 140 tl
Koci daha da gitmez icine oturdu adamın
Eve geldik kızı yıkadım
1 günde sirazesi kayıyor cocugun.
Sonra neden seker vermiyorsn
Puding yapmıs kardesim paketli değil,kendim yaptm dedi
Az seker koydm dedi
Alya da yemis tabi biraz
Dün 23.00 de zor ıyudu
Allahım atamıyor enerjiyi
Alya dedim sana daha da yok sekerli bisey
Daha gelmemisiz biz oraya.

Eklentiler

• B83171C1-6568-4BB5-9EB6-787AC2EC0A32.jpeg
    107,1 KB · Görüntüleme: 118
Arada olur kuzu okadar cigercide daha guzel oluyor güle güle kullansın bebeğini

Maşallah ne diyim biz bir çocuğa nasıl yetebiliriz diye düşünürken birgün çalışıp bir gün çalışmayan adamla üç çocuk akıl karı değil.
Aynı fikirdeyim seninle. Hadi bir çocuğu anlarım istiyordur yapmıştır. Ama sonrası ne insan bir imkanlarına bakmalı. Her anlamda Ne verebileceğim diye düşünmeli.

Saçını kurutman gerekiyormuş öyle duymuştum. Ben sürekli kurutuyorum. Yaz günü tabi boşveriyorum da hafif serinlik olsa çok fena yapıyor

Kiz dogurcam diye yapti o da benden sonra

Canım biz stor perdeyi kornişe taktık kancasını geçiriyorsun bitiyor. Çok basit çıkıp yakılıyor. Normal perde daha zor sanki tek tek kornişten geçir çok uğraşlı

Oglanin zebra iade ust kismi egri geldi.
Bir de odayi bogdu sevmedim.
Mutfaginkileri siparis gircem onu iade edip.
Sabah kahvalti fasli kizi yikadik uyuttuk.
Mutfak dolaplarıni biraz sildim.
Ortalık topladım
4 gibi cikicaz anneannemlere gidicez.
Kiza ust bas hazirladim corbasiydi yogurduydu sutuydu.
Kiz uyaninca bisiler atistiririz hic bisi yapasim yok

Canım biz stor perdeyi kornişe taktık kancasını geçiriyorsun bitiyor. Çok basit çıkıp yakılıyor. Normal perde daha zor sanki tek tek kornişten geçir çok uğraşlı
Zebra rahatlikmis gercekden ama silmesi yikamasi nasil olur bilmem.
Soylenmem ins. Ozaman.

Afiyet olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…