Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Ekderslerden bizde de ses yok

Yaşadığın da sinir bozucu
Devlet hata yapana ceza kesmeyi bilir kendisinden de işlerine gereken özeni göstermesini bekliyoruz vatandaş olarak
Neyse ki hallettim ablacım 😘

Yatıracaklardır inşallah
Son cümlene diyecek bir şeyim yok o kadar haklısın ki

Dışarı çıktım gezdim geldim makinaya çamaşır attım

3 kıyır poğaça ile karpuz yedim akşam yemeği olarak

Çocuklara dünkü artan yemekleri yediririm

Patatesli tavuk baget
Havuçlu bezelyeli pilav
Köri soslu makarna
Yoğurt
Vişne kompostosu
Karpuz
Kakaolu puding

İyi geceler herkese... Bende epeyi yorgunum hafta sonu daha yorucu oluyor ... Ev yemek temizlik ütü zaten ütü yapma maikenesi uretsinler ama.gercek anlamda cillop gibi utulesin buhar tut kazanli ütü yok ya ...bir yerde izledim gerçi yikiyorsun dolan var askisiyla asiyorsun islakca nemlice buzdolabı gibi birşey o utü ve kurulama kısmını yapıyor ya japonya ya guneykoreydi çok farklı ama gelsin yaaa...

Yapamıyorum bayıldım bugün çok sıcak ..seneye altın biriktirip yada kredi kartı limiti yükseltip kışın o it gibi titredigimiz zamanlarda bende en yükseği den bol soğutmalı klima.almazsam bana da.,.. deyin dermişim.. unutmayalım .bugün çocuk bile diyor anne soğutuculu yorgan yapacaksın hem ucundan buzlarida koyabiliriz içine üstümüze orteriz yazın bizi sineklerden ve sıcaktan korur valla helal sana dedim 🤣🤣🤣 ancak bir evlat beni(bir anneyi) bu kadar anlayabilirdi...

Yaparız ilerde inşallah türk yorganı 🤣🤣🤣 kışın sıcak yazın soğuk tutan ☺️

Çünkü sicakalrdan bende grip değil kemik ağrısı vs yaşıyorum ensem.tutuluyor yani dolarmilyoneri bir kocis olması da mühim değil sen sana çorba yapacak birini bulmalısın ya birde hasta hasta kalkıp yemekler yapacağın bir ruhsuz denk gelirsee... Valla bugün bir arkdsimla da görüştüm garip gurip şeylere kafayı sarmış Allah yardımcısı olsun keşke dua edebilseniz onun için aklı fikri büyülenmiş böyle değildi kv yapti bize ne oldu kesin böyle böyle dedi durdu ki tam da adamına diyor zaten dini yönüm pek yok Yine de.uzuldum Allah kalbine ferahlık versin..evin içinde huzur yoksa sağlıkta gidiyor .... Huzur sağlık para uclumuz çok çok olsun... Eee aşk sevgi tutku da olursa ne ala olmazsa aman ne edek çocuklardan hayır görmek nasip olsun diyenlerdenim... Kendi kendi mi kandiryorum nedir...

Herkese iyi haftalar gerçi salı ya girdik ya bakalım...

Çocuğun diş amelyati yaklaştı bugün tam 10 saat kemik kaynattim.evde çocuk diyor anne bu muftak çok pis koktu ama ..gerçekten igrencbir gün ama bu hafta sıvı sağlıklı basit yemeli şeyler yapmalıyım ne edeceksem.asiri gözümde.aklimda.ruhumda.buyuyor . Çok büyük sorunlu günler bekliyor beni bana da dua eder misiniz😭😭😭 temmuz 12 sinden sonra bir hafta çarçabuk gece🤲🤲🤲🤲🥰💐💐💐💐💙💙💙

Herkes uyumustur zaten..
Hayırlı uykularinjz olsun...

Yarın geç kalkacagim (8 gibi nasipse)izin mod bakalım🥰
Yemeğimde.yok.sabah erkenden düşünüp yapmalı kabak mücveri ve mercimek çorbası düşünüyorum yani gece gece şimdi düşündüm dolapda olanlardan...mArkette yesilfasulye 99.9 şu almadım... Bir ara yufka alıp kolay lahmacun yapmalıyım Perşembe olabilir yada Çarşamba aman resmen çocuğun gönlünü yapmaca ., görüşürüz..

Ek ders dediğini gibi kizkardesimde teacher o da diyor yatmadı yatirmasin m.simsek tasarruf.kumbarasina eklesin😆😆🤫🤫🤫 bu sıra herkesi zivanadan cikarttti bakalım 3-4 yıl nasıl.hlgidecekk ülkenin halı ..

I idilkaya canım belki şimdi de sen uyumuşsundur ama Rabbim sıkıntılarını alıversin
Evladına acil şifalar versin gözünde büyüyen o hafta sağlıkla huzurla akıp geçsin

Allah arkadaşının da yar ve yardımcısı olsun

Ben de salonda uyuyup kalmışım bir iki gündür yoğun tempoda zaman geçirdim sıcaklar da bir yandan derken yorgunluktan atılıp gitmişim

Herkese iyi geceler 😘

I idilkaya canım belki şimdi de sen uyumuşsundur ama Rabbim sıkıntılarını alıversin
Evladına acil şifalar versin gözünde büyüyen o hafta sağlıkla huzurla akıp geçsin

Allah arkadaşının da yar ve yardımcısı olsun

Ben de salonda uyuyup kalmışım bir iki gündür yoğun tempoda zaman geçirdim sıcaklar da bir yandan derken yorgunluktan atılıp gitmişim

Herkese iyi geceler 😘
Günaydınnnn herkese
Koskocaman Aminn diyorum...

Herkes iyidir inşallah

İyi geceler herkese... Bende epeyi yorgunum hafta sonu daha yorucu oluyor ... Ev yemek temizlik ütü zaten ütü yapma maikenesi uretsinler ama.gercek anlamda cillop gibi utulesin buhar tut kazanli ütü yok ya ...bir yerde izledim gerçi yikiyorsun dolan var askisiyla asiyorsun islakca nemlice buzdolabı gibi birşey o utü ve kurulama kısmını yapıyor ya japonya ya guneykoreydi çok farklı ama gelsin yaaa...

Yapamıyorum bayıldım bugün çok sıcak ..seneye altın biriktirip yada kredi kartı limiti yükseltip kışın o it gibi titredigimiz zamanlarda bende en yükseği den bol soğutmalı klima.almazsam bana da.,.. deyin dermişim.. unutmayalım .bugün çocuk bile diyor anne soğutuculu yorgan yapacaksın hem ucundan buzlarida koyabiliriz içine üstümüze orteriz yazın bizi sineklerden ve sıcaktan korur valla helal sana dedim 🤣🤣🤣 ancak bir evlat beni(bir anneyi) bu kadar anlayabilirdi...

Yaparız ilerde inşallah türk yorganı 🤣🤣🤣 kışın sıcak yazın soğuk tutan ☺️

Çünkü sicakalrdan bende grip değil kemik ağrısı vs yaşıyorum ensem.tutuluyor yani dolarmilyoneri bir kocis olması da mühim değil sen sana çorba yapacak birini bulmalısın ya birde hasta hasta kalkıp yemekler yapacağın bir ruhsuz denk gelirsee... Valla bugün bir arkdsimla da görüştüm garip gurip şeylere kafayı sarmış Allah yardımcısı olsun keşke dua edebilseniz onun için aklı fikri büyülenmiş böyle değildi kv yapti bize ne oldu kesin böyle böyle dedi durdu ki tam da adamına diyor zaten dini yönüm pek yok Yine de.uzuldum Allah kalbine ferahlık versin..evin içinde huzur yoksa sağlıkta gidiyor .... Huzur sağlık para uclumuz çok çok olsun... Eee aşk sevgi tutku da olursa ne ala olmazsa aman ne edek çocuklardan hayır görmek nasip olsun diyenlerdenim... Kendi kendi mi kandiryorum nedir...

Herkese iyi haftalar gerçi salı ya girdik ya bakalım...

Çocuğun diş amelyati yaklaştı bugün tam 10 saat kemik kaynattim.evde çocuk diyor anne bu muftak çok pis koktu ama ..gerçekten igrencbir gün ama bu hafta sıvı sağlıklı basit yemeli şeyler yapmalıyım ne edeceksem.asiri gözümde.aklimda.ruhumda.buyuyor . Çok büyük sorunlu günler bekliyor beni bana da dua eder misiniz😭😭😭 temmuz 12 sinden sonra bir hafta çarçabuk gece🤲🤲🤲🤲🥰💐💐💐💐💙💙💙

Herkes uyumustur zaten..
Hayırlı uykularinjz olsun...

Yarın geç kalkacagim (8 gibi nasipse)izin mod bakalım🥰
Yemeğimde.yok.sabah erkenden düşünüp yapmalı kabak mücveri ve mercimek çorbası düşünüyorum yani gece gece şimdi düşündüm dolapda olanlardan...mArkette yesilfasulye 99.9 şu almadım... Bir ara yufka alıp kolay lahmacun yapmalıyım Perşembe olabilir yada Çarşamba aman resmen çocuğun gönlünü yapmaca ., görüşürüz..

Ek ders dediğini gibi kizkardesimde teacher o da diyor yatmadı yatirmasin m.simsek tasarruf.kumbarasina eklesin😆😆🤫🤫🤫 bu sıra herkesi zivanadan cikarttti bakalım 3-4 yıl nasıl.hlgidecekk ülkenin halı ..
az önce okudum mesajını sıcaklar çok ama yine de geçen seneki kadar olmadı henüz geçen sene neydi öyle ya klimayı değerlendir cano her yaz daha sıcak olacak diyollaaaa ne kadar doğru bilemem tabii

Allah bi an önce helalinden kolaylıkla borçsuz bi şekilde kendi evimi almayı nasip edince ben de alırım klima

Kız benim müstakbel kocişime laf yok bi tanedir o beni el üstünde tutacak sevecek sayacak her anlamda destekçim olacak canım kocişim 🤣

Arkadaşına da rabbim selamet versin ferahlık versin inşallah canım

Merhaba kızlar
Sabah kalkıp duşumu aldım kahvaltımı yapıp ufak oğlanı da alıp pazara gittim 410 tl harcadım

6 kilo vişne 200 tl
3 kilo erik 75 tl
1 kilo salatalık 25 tl
1 bağ maydanoz 10 tl
1 kilo patlıcan 25 tl
1.5 kilo zerdali ,kayısı ,şeftali karışık 75 tl

Eve geldim ufak oğlana kahvaltı hazırladım büyük oğlanı da çağırdım

Sonra annemi alıp köye bir tanıdığın cenazesine gittim geldim

Eve gelir gelmez vişneleri ve erikleri ayıklayıp derin dondurucuya koydum Allah bereket versin kazançlarımıza

Ayrıca çarşıdayken oğlanlar para vermişlerdi 2550 tl den 1 er gram altın alıverdim 😊

Mutfak musluğu kırıldı usta ayarladım akşama doğru gelecek bakalım ne kadar diyecek hayırlısı

Sabah dondurucudan kuzu eti çıkarmıştım onu haşlayıp yanına da pilav yaparım
Karpuz yoğurt, vişne kompostosu bugün de soframız hazır Allah'a hamd olsun ,Rabbim bereket versin ,olmayan kardeşlerimize de versin

Merhaba kızlar
Sabah kalkıp duşumu aldım kahvaltımı yapıp ufak oğlanı da alıp pazara gittim 410 tl harcadım

6 kilo vişne 200 tl
3 kilo erik 75 tl
1 kilo salatalık 25 tl
1 bağ maydanoz 10 tl
1 kilo patlıcan 25 tl
1.5 kilo zerdali ,kayısı ,şeftali karışık 75 tl

Eve geldim ufak oğlana kahvaltı hazırladım büyük oğlanı da çağırdım

Sonra annemi alıp köye bir tanıdığın cenazesine gittim geldim

Eve gelir gelmez vişneleri ve erikleri ayıklayıp derin dondurucuya koydum Allah bereket versin kazançlarımıza

Ayrıca çarşıdayken oğlanlar para vermişlerdi 2550 tl den 1 er gram altın alıverdim 😊

Mutfak musluğu kırıldı usta ayarladım akşama doğru gelecek bakalım ne kadar diyecek hayırlısı

Sabah dondurucudan kuzu eti çıkarmıştım onu haşlayıp yanına da pilav yaparım
Karpuz yoğurt, vişne kompostosu bugün de soframız hazır Allah'a hamd olsun ,Rabbim bereket versin ,olmayan kardeşlerimize de versin
Aldıkların bereketli olsun ablacım🌸

Tanıdığınızın da mekanı cennet olsun Allah geride kalanlarına sabırlar versin 🤲🏻

Oğluşların altını da durduğu yerde çoğalsın bereketli olsun inşallah 😘

Menü yine mükemmel afiyet şifa olsun 😘
Rabbim kimseyi açlıkla imtihan etmesin

Aldıkların bereketli olsun ablacım🌸

Tanıdığınızın da mekanı cennet olsun Allah geride kalanlarına sabırlar versin 🤲🏻

Oğluşların altını da durduğu yerde çoğalsın bereketli olsun inşallah 😘

Menü yine mükemmel afiyet şifa olsun 😘
Rabbim kimseyi açlıkla imtihan etmesin
Allah razı olsun balımmmmm

Kocaman Aminnnnnnnnnn diyorum 😘🤗🌺

Selam millet
Buyukbasin halası vefat etti cenaze evindeyiz 2 gundur iş çıkışı gidiyorum
Çok yasliydi 84 yaşındaydı Allah rahmet eylesin
Gelen giden oluyor çoğunu tanımıyorum ama nazar ettiler zaar dünden beri başım gözüm agriyor🤣
Okulda yeni sisteme geçildi alışamadım yav karma karışık
Çok yorgunum erkenden uyumak istiyorum

Selam millet
Buyukbasin halası vefat etti cenaze evindeyiz 2 gundur iş çıkışı gidiyorum
Çok yasliydi 84 yaşındaydı Allah rahmet eylesin
Gelen giden oluyor çoğunu tanımıyorum ama nazar ettiler zaar dünden beri başım gözüm agriyor🤣
Okulda yeni sisteme geçildi alışamadım yav karma karışık
Çok yorgunum erkenden uyumak istiyorum
Ve aleyküm selam canım başınız sağ olsun

Allah sonsuz rahmet ve merhamet eylesin Mekanı cennet makamı âli olsun hala hanımın

X