Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

I idilkaya lüzumsuz özellikle de merhametsiz ve de nankör insanları kafam götürmüyor gerçekten

Benim oğlanlar da bana eril enerjimin yüksek olduğunu söylerler

Ne yapayım diyorum herşeyi bir şekilde bana paslayan babanızın yanında dura dura bu hale geldim diyorum

Anne senin kimseye eyvallahın yok tam ....süz erkek gibisin sen diyorlar 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Allah'ım bu güzel cuma gecesinin sabahında haklarımızı gaspedenlerden haklarımızın sorulduğu mübarek bir güne uyanmayı nasip etsin bizlere
Amin 🤲

Teşekkür ederim
Eğer maaşlı calisansa eşiniz giderleri beraber odeyip kalanı paylaşın derim yoksa size büyük haksızlık
Benimki esnaf olduğu için 17senedir parası yok.!! düzenli gelir olmayınca ne geliyor ne gidiyor bilemiyorsun o yüzden karışıyor malesef vergisidir vs.
🤩Parasız esnaf mi olur ..hepsi aynı model demek bizimki de hep borç öder bir bitmez benim maaşım çeyreği kadardı şimdi yarrisini geçtim yetiştim ona hala onun borcu borccccc benimki borcccuk olur.. ama şu videodaki erkek erilligi olayıni ben önünü kapadım herhalde ben vere vere ben erkek mi oldum nee .adam bazen dışarı çıkarken bana guvenirde cüzdan bile almaz .. yani çok sacmaa bende erkek dediğin cebinde parası olur o öder o halleder kanısında büyüdüm amannn işte zamana geçiriyoruz paralı parasız Allah evlatlara sağlık versin...

Bugün özel çocuğu olan bir öğretmen arkdsa dilekçe yazdım nöbet tutmasın diye yani ne viCdansi okul yöneticileri kadın zaten tüm gün ayakta işi desen öyle çocuk desen kucakda ayakta yorucu birde nöbet .. bazı yöneticiler gerçekten zUlm ediyor. Haklarında elinden gasp ediyorlar.dedim yapmazlarsa dersin mahkemeye veririrz.neymis efendim yeterli kişi yokmuş nöbete 120 kişilik öğretmen kadrosu olan okulda ozmaan tutttur rehberlik ogretmenlerinide yada dönüşümlü bazıları haftalık istekliler çift tutsun yeterli istesin okul müdürü yani sizleride okuyunca okullardaki mudir ve yardimcilarinda liyakat olmadığını iyice gördüm ne gıcık valla

I idilkaya lüzumsuz özellikle de merhametsiz ve de nankör insanları kafam götürmüyor gerçekten

Benim oğlanlar da bana eril enerjimin yüksek olduğunu söylerler

Ne yapayım diyorum herşeyi bir şekilde bana paslayan babanızın yanında dura dura bu hale geldim diyorum

Anne senin kimseye eyvallahın yok tam ....süz erkek gibisin sen diyorlar 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Bende de o eyvallahim olmaması olayı var birkez kızdım tayin istedim birkez uzun vadede boşaldım adamı birkez evden attım ..zaten aç kalsam bir kuruşuna tenezzül etmem ama falanun düğünü nişanı alınacak verilecek hep veririm yapar eder borç harç ben ayarlarım..benden daha manyagini vericisini bulamadı diye kene gibi yeniden geldi yapıştı bende saf çıkarcı zihniyete. Bürünüp aman çocuğun hastanesini o yapar arabayı bakıma.goturur yine Cat pat dilekçe dava vs o yazar ona paslarim evde kapıyı o açar tadilatla başımda durur vs tek yaptığı üç beş şeyi yazdım o bakıma geri vitese taktım ama.kendimle celiserek tüm bunları yaptım.allahim çocuğa sağlık ver birde hayırlısı ile 18 yaşına gelsin çocuk bakacam icabına kim öle kim kala gerci
Allah'ım bu güzel cuma gecesinin sabahında haklarımızı gaspedenlerden haklarımızın sorulduğu mübarek bir güne uyanmayı nasip etsin bizlere
Amin 🤲
Aminn..yürekten kocaman bir amin...

Kaldiki sevgiye doymamak sevgisiz durmak bile bir gasp .. yani mesele sadece para pul ev eşya da değil ömrümüzün en iyi yılları sevgiden uzak yer yer saygısız ruhlarla geçiyor ufff ...melek mosso yıllar affetmezi acasim geldi

dolar milyoneri dolar milyoneri nerdesin balım
zinnia zinnia abla bir gittin pir gittin
Dilyy Dilyy iyi misin

Ses verin kızlar
Aynen zinnia ablanın çocuk yurtdışına gittti ne etti nasılmış..bizim komşu oğlumda kaçak şekilde gitti ABD ye insaattaymis tam 6 ay oldu gideli yada daha fazla günlük 600 dolara çalışıyormuş suanlik iymis ama.calisma.izni alana dek kaçak duracakmis ..ve çocuk.insaat mühendisligi 3.sinif öğrencisiydi terketti gitti bir garip hallerdeyiz.hem.hepimiz ABD den nefret eder hem.orda medet umariz bakalım hayat ne verecek Allah'ım iyi ede

Bende de o eyvallahim olmaması olayı var birkez kızdım tayin istedim birkez uzun vadede boşaldım adamı birkez evden attım ..zaten aç kalsam bir kuruşuna tenezzül etmem ama falanun düğünü nişanı alınacak verilecek hep veririm yapar eder borç harç ben ayarlarım..benden daha manyagini vericisini bulamadı diye kene gibi yeniden geldi yapıştı bende saf çıkarcı zihniyete. Bürünüp aman çocuğun hastanesini o yapar arabayı bakıma.goturur yine Cat pat dilekçe dava vs o yazar ona paslarim evde kapıyı o açar tadilatla başımda durur vs tek yaptığı üç beş şeyi yazdım o bakıma geri vitese taktım ama.kendimle celiserek tüm bunları yaptım.allahim çocuğa sağlık ver birde hayırlısı ile 18 yaşına gelsin çocuk bakacam icabına kim öle kim kala gerci

Kaldiki sevgiye doymamak sevgisiz durmak bile bir gasp .. yani mesele sadece para pul ev eşya da değil ömrümüzün en iyi yılları sevgiden uzak yer yer saygısız ruhlarla geçiyor ufff ...melek mosso yıllar affetmezi acasim geldi
Gözle görülmeyen duygularımız harcandı be yaaa

Giden güzelim yılların hesabını bu köylü kurnazlarindan sorsun Allah'ım

Bende de o eyvallahim olmaması olayı var birkez kızdım tayin istedim birkez uzun vadede ######boşandım### adamı birkez evden attım ..zaten aç kalsam bir kuruşuna tenezzül etmem ama falanun düğünü nişanı alınacak verilecek hep veririm yapar eder borç harç ben ayarlarım..benden daha manyagini vericisini bulamadı diye kene gibi yeniden geldi yapıştı bende saf çıkarcı zihniyete. Bürünüp aman çocuğun hastanesini o yapar arabayı bakıma.goturur yine Cat pat dilekçe dava vs o yazar ona paslarim evde kapıyı o açar tadilatla başımda durur vs tek yaptığı üç beş şeyi yazdım o bakıma geri vitese taktım ama.kendimle celiserek tüm bunları yaptım.allahim çocuğa sağlık ver birde hayırlısı ile 18 yaşına gelsin çocuk bakacam icabına kim öle kim kala gerci

Boşandım diye yazamamisim bile😆😆
Ben inanılmaz az uyuyan bir insanım bedensel bir durum yaşlılıği hiç düşünemiyorum tabi yaşlanma fırsatım olursa .. gecede epeyi psikolojik serzenisler yazışmalar yapmışım grup adına affola☺️☺️☺️

Herkese güzel hayırlı Cumalar dilerim.. ozrengin ozrengin öğretmenim tüm içten samimi hisli kelimeleriniz harfleriniz için sonsuz teşekkürler.

💐💐💐💐💐💐

X