Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Bugün canım ekşili ılık az pirinçli havuçlu kuru domatesli pırasa yemeği istiyor 😋😋😋

Yanına tavuk
Makarna
Yoğurt
Komposto
Cevizli kabak tatlısı

Tamamdır 😊
Canım bende 2 gün önce yapmıştım
hatta yaparken kendi kendime , benim en sevdiğim yemek bir zamanlar zeytinyağlı pırasa idi
neden artık sevdiğim gibi olmuyor.
pişirdim ve bir tabağın yarısı kadar koydum yemek için
anammm nassıl güzel olmuş
tıpkı eski günlerde sevdiğim gibi.
Dün kuzuda bayıldım anne diyerek yedi.

1 yılı geçti çalışmayalı,
ciddi yorucu bir işim vardı
asla bir daha bu işi yapmam diye düşünyordum
fakat yavaş yavaş olabilir diyorum
ama yine de o şekilde olsun istemiyorum.

1 yıl daha belki dinlenirim
dinlenmek derken kuzunun peşinden bir yerlere ara ara gitmem gerekebilir.
Allahım güzeli ne ise öyle versin:KK36:

Bugün canım ekşili ılık az pirinçli havuçlu kuru domatesli pırasa yemeği istiyor 😋😋😋

Yanına tavuk
Makarna
Yoğurt
Komposto
Cevizli kabak tatlısı

Tamamdır 😊
En sevdigiiimmm afiyet olsun
Evde benden başka kimse pirasa yemediği için pisirmiyorum
Bende tavuk çıkardım sote pilav salata yapacağım
Çocuklar eksi tatlı tavuk istiyor Bayadır. yarısını onlara o şekilde pisirebilirim eve bi gideyimde keyfimin kahyasi gelirse yaparim😂

En sevdigiiimmm afiyet olsun
Evde benden başka kimse pirasa yemediği için pisirmiyorum
Bende tavuk çıkardım sote pilav salata yapacağım
Çocuklar eksi tatlı tavuk istiyor Bayadır. yarısını onlara o şekilde pisirebilirim eve bi gideyimde keyfimin kahyasi gelirse yaparim😂
Keyfinin kahyası geldi mi ?🤣🤣

T Thewitcher benim keyfimin kahyaları kaçtı 🤣🤣🤣
Annemin yüzünden mercimek köftesi yapmış marul acı biber turşusu ve ayran ile epey yemişim 🤭🤭🤣🤣🤣🙈🙈🙈
Bu kez de tok karna yemek hazırlamak zor geldi
Bu kez tok ayı oynamadı 🤣🤣🤣

Oğlan gelince ona ya menemen ya da sucuklu kaşarlı tost yaparım

Ben tok muyum herkes tok 🤣🤣🤣🙈🙈🙈

1 yılı geçti çalışmayalı,
ciddi yorucu bir işim vardı
asla bir daha bu işi yapmam diye düşünyordum
fakat yavaş yavaş olabilir diyorum
ama yine de o şekilde olsun istemiyorum.

1 yıl daha belki dinlenirim
dinlenmek derken kuzunun peşinden bir yerlere ara ara gitmem gerekebilir.
Allahım güzeli ne ise öyle versin:KK36:
abla ne işle meşguldün ?

Bizde eşimle konuştuk bazı şeyleri toplu alma kararı aldık. Benim oğlan çikolata, kek seviyor her defasında markete bunlar için girdiğimizde de başka şeyler de alıyoruz. Zaten çocuklarla girince bir di iki oluyor. Bu yüzden marketten bazı şeyleri toplu alacağız bu ay. Bakalım bunun bize katkısı nasıl olacak. Cocugun öğretmenine de canım sıkıldı. Eşim almaya gitmiş 5 yaşında oğlan, kreşe gidiyor. Dün öğretmeni izlediği şeylerden etkileniyor, lütfen tv ve tableti sinirlayin yazmış biz de dün dediğini yaptık. Çocuk modunu açtık ve yatım saatten fazla tutmadık elinde. Bugün de esime eşiniz gelsin, konuşmamız gereken şeyler var demiş. Eşim de ne oldu bir sorun mu var demiş? İzledikleri şeylerden çok etkileniyor, kafasjnda hayal kuruyor falan ama bunları yüz yüze konuşmak gerek demiş. Eşimde ev yakın annesi gelir hemen arayım mı demiş yok yarın 1 ile 3 arası gelsin demiş. Nasil canım sıkıldı... 5 yaşında ki çocuğun hayal kurup buna inanması bana mi bir anormal geliyor anlamadım ki... başından beri zaten sürekli bunu yapamıyor, şunu yapamıyor diye sürekli çağırıyordu. Onları hallettik şimdi de bu çıktı. Kendimi ve çocuğumu sorunlu gibi hissettim artık. En son gittimde dikkst eksikliği var dedi ne önerirsiniz psikoloğa falan mı gidelim dedim müdür yanımızdaydi hayır dikkat eksikliği tanisini 4 ayda koyamayiz. Bu çocuk daha yeni kreşe geliyor, alışması zaman alacak dedi. Kaldı ki benim çocuk hep babaanneyle büyüdü ilk defa bu sene kr3se başladı. Ya bilmiyorum ben mi yanlış düşünüyorum. Aksamdna beti çocuğumu inceliyorum, bir sey arıyorum. Çocuk kendi kendine oyun kurup oynuyor bunun nesi anormal? Çok yazdım ama icim doldu yani

X