Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Herkese hayırlı huzurlu sağlıklı bereketli haftalar dilerim.

Bu haftasonu 600 TL'lik iki üç kitap aldım🤫🤫
Şubat günü bende eksideyim bu sıralar birikim grubuna utanarak yazmaktayim. Ama gün e güveniyorum bakalım cuma günü herşeyiyle yazmış olurum.

Herkese yürekten güzel bereketli haftalar dilerim

Herkese hayırlı huzurlu sağlıklı bereketli haftalar dilerim.

Bu haftasonu 600 TL'lik iki üç kitap aldım🤫🤫
Şubat günü bende eksideyim bu sıralar birikim grubuna utanarak yazmaktayim. Ama gün e güveniyorum bakalım cuma günü herşeyiyle yazmış olurum.

Herkese yürekten güzel bereketli haftalar dilerim
Günaydın canım kitaplarını güle güle oku 😘

Günaydın hanımlar ☺️
Hafta sonunu hasta geçirdim ama yine de ıspanak, tarhana çorbası, mantı yapabildim kendimi tebrik ediyorum 😌
Hasta da olsak ayakta atlatiyoruz çocuk olunca 🤷🏻‍♀️
İlaçlarla iyiyim çok şükür.Musmustu bereketli hafta dilerim 🌸

Günaydın hanımlar ☺️
Hafta sonunu hasta geçirdim ama yine de ıspanak, tarhana çorbası, mantı yapabildim kendimi tebrik ediyorum 😌
Hasta da olsak ayakta atlatiyoruz çocuk olunca 🤷🏻‍♀️
İlaçlarla iyiyim çok şükür.Musmustu bereketli hafta dilerim 🌸
Günaydın canım geçmiş olsun Allah acil şifalar versin 😘

Merhaba kızlar 🥰 iyi bir hafta olur umarım.
Hasta olanlara şifa diliyorum🤲

Kilo vermek isteyenlere başarılar😊

Bende kilo vermek istiyorum
Ramazan gelmeden bir 5 kilo verebilsem harika olacak .Buda kendi sağlığımıza bir yatırım sonuçta😁😊
Twetcher aralıklı oruç yapacak ,Dilly akşam yemeklerini kesecek, Dolar milyoneride su orucu yapmıştı zaten bende Karatay'a devam

Biraz şekersiz diyet biraz su diyeti biraz tek öğün biraz Karatay beslenmesi derken 9.5 kilo vermiştim.Bir yılbaşında biraz kaçırdım birazda oğlan gelince .Şimdi havada güzel bahar gibi miss🌻🌞🌲🌲🌲hem yürüyüşlere başlayım hemde sağlıklı beslenmeye yeniden başlayayım diyorum😊 herkese kolaylıklar diliyorum🤗

Haftasonu Cumartesi Pazar marketede gitmedim pazarada gitmedim.Eşim Cumartesi pazara giderim diye 500 TL bırakmıştı.Parayıda almadım pazarada gitmedim.Ertesi gün eşim marketten sebze ve peynir aldı geldi.Parayıda şimdiye kadar benden aldıklarına saysın dedim cebime attım

Akşamada internetten iççamasırı vs için alışveriş yaptım.2800 tl tuttu.

X