Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Çok geçmiş olsun canım
Annene selamlar

Geçmiş olsun Allah tez zamanda hasarsız kalıcı şifalar versin
Annenizin ellerinden öperim aleyküm selam

Khalesinil tabloda gerekli değişikleri yaptım canım kontrol edebilirsin
TeşeKkür ederim, selamlar herkese
Dün eve geldim bir duş aldım hızlıca annem çıkmadan ayaküstü yemeğimide yedim babam geldi oğlumu indirdik biraz oynattık onlar gitti.. oğlumla eve geldik oynadık..
taşınan bir komşumuz ikiz oğulllarının küçük gelen giymediği kıyafetleri bizim için ayırmış oğlum uyurken onları kontrol ettim hepsi yepyeni maşallah 2-3 aya giyebiliriz güzelce ayırdım yerleştiricem inşallah bende oğlumun kıyafetlerini ayırmıştım yeni bebeği olan başka bir komşuya vereceğim ihtiyaçları da var zaten doğru yere gitmiş olacak..
Bir pakette bez geldi… ayakkabılar montlar kışa oğluma kıyafet almama gerek kalmayacak anlaşılan
En son akşam oğlumla uyuyakalmışız eşim uyandırdı bizi yerimize yattık..
sabah uyandık bi turda sabah gezmesi yaptık..
Eşimle geldik eve, o bize tost yaptı ben oğlumu oynattım.. ilaçlarını içirdim.. uyuttum.. uyurken bulaşıkları yıkadım, bulaşık makinesini boşalttım içini temizledim filtreleri vs, tost makinesini temizledim.. mutfakta deterjanların olduğu dolap vardı içini boşaltıp sildim. Biten deterjan şişelerini çöpe ayırdım. Yerleştirdim..
dolapta çürüyen bozulan ayıkladım.. kutusu boşalanları çöpe ayırdım.
Eşim uyandı, bazanın altını kaldırdık süpürdük, odayı süpürüp sildim..
oğlumu yıkadık, 1 makine çamaşır yıkadım..
Eşim oğlumu dışarı götürdü.. ben nevresimleri değiştirip çamaşırı astım,
1 makine daha attım oda yıkanıyor kendimi makineli tüfek gibi hissediyorum..
çöpleri attım ayırdığım kıyafetleri götürdüm.. Oğlumu aldım eve geldim uyuttum..
Fırsat bulmuşkende size yazdım..
akşama bende köfte yapayım ama üzerine güzelce bir salçalı sos ve sarımsaklı yoğurt yapayım.. bazlama var onuda dilimlerim tereyağı dökerim.. ohh iskender çakması olur gerçi böyle bir kebapta vardı sanırım

I idilkaya bacım nerdesin gız inşallah bi sıkıntı yoktur
Meyroooşş buradasın mı

Ne burdayım,ne orda
Ne gökteyim , ne yerde

Yarın sabah kızımın, yeni okul veli toplantısı var, akşam da eski okul pikniği, arada da küçük oğlum kuzenleriyle gittiği tatilden dönüyor…

İdilllll neredesin bacım I idilkaya

I idilkaya

M Meyraa- (sen buradasın ama usulen soruyorum)

@Dilyy

@zinnia

Purpplee

@sempatik_kiz

(Doğum yaptın mı canım?)

nerelerdesiniz ?

I idilkaya bacım nerdesin gız inşallah bi sıkıntı yoktur
Meyroooşş buradasın mı
Herkese slmlar Allah'ım.sen tüm hastalara çok acil şifa versin dilegin yakinlarina annene..herkese

Bu hafta 4 gün oğlanla ise gitmek beni mahvetti zaten ilkgunden atladı boynuma dönennsandalyeden bende aman düşecek diye acaip ters hareketle tutayım.dedim boynum cattt etti iki.gun çok ağrıdı öyle böyle değil araç sürerken sola bile dönemedim yer bastı derken bir gittim kas yırtığı mi yada lif zedelenmesi boyun sırt sağ sanki birşey çekiyor öldüm adeta Allah'ım nasıl can verecez yarabbim ..kremler kasgevseticiler agrilesiciler kar etmedi yarın prof a randevu aldım bakak ne diyecek tummhayat kalitem.gitti güya haftasonu kışlık turşu vs yapacaktım aman iyi olayaimda turşu eksik kalsın dedim.o moddayim tlfnlanyazinbile yazamıyorum sol elimle yazdım hepsini .Allah'ım sen paralimpik oyuncalarina eli kolu olmayanlara tutmayanlara yardım eyle zaten geçen ay sagbtarafim uyusuyordu birde bu çıktı iyice koptum cocukmu maymunmu yaratık mi besliyoruz aşırı huysuz bu sıralar ise gidip gelmeleri de gergin. Ben niye tatil etmiyorum benim okulum acilacak kimseye özel ders olmuyor kimse ise gitmiyor ben niye gidiyorum benimde tatilim uzun olsun saydı durdunvenson bir hafta kala da edeceğini etti ... Elim.tutsun terlik ile başlayacak.sana dedim..

Herkesler de iyidir inşallah hastalara acil şifa.. temizlik yapanalr aman dikkat çok yormayın ters hareket etmeyin.. önce sağlık güvenlik..

Bu arada maaşı bekliyoruz bakalım Allah büyük Eylül birikimli olacak inşallah.. sağlık sigortası yeniledik adama birde dikey Süpürge aldim kredi kartlari olmadığı kadar dolgun günlere güveniyorum...

Okulları başlayan seminerlere gidenlere Allah'tan başarılı sağlıklı okullar dilerim..

Herkes ve aileleri iyidir inşallah..

Amanın tüm etiketleri okumusss...helal vallla ben onları isaretlemeyise beceremiyorum yukarıda alarm zile basınca bazıları gidiyor .. kk yi tlfndan değilde birde laptopdan denemeliyim.....Bu arada teşekkür de ederim bakalım hayat... Bir hedefim yok zaten önce sağlık insan 40larinda olunca sağlığın önemini yazı yazarkenki durumdan daha derin anlıyor gerçek anlamda hissediyor.. ;(

Herkese iyi geceler inşallah sarıp marmazlarsa yarın gelirim görüşürüz.. herkese mutlu hafta sonları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…