Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Kesinlikle işinin ehli mi bilmem ama kadın Dr a yaptırdım tesettürlu özle kliniği var hijyenik önce bardak çekiyor kupa sonra oraları kesi atıp vakumluyor yani açıdan ziyade gidiklanma huylanma hissetttim ben sağıma soluma sırtıma kuyruk sokumu elletemedigim için azcik kipirdadim .aksi şekilde çok güzel bir enerji akışı oldu gibi hissetttim şimdi biraz kantaronu sürmedim tek başıma olunca o yüzden bakalım kaç güne geçer ama sırt üstü uzanabiliyorum sorun yok..
Okuduğum dualarda ihlas Felak nas ayetler Kürsi ve Fatiha idi hacamat süresince.. abdestli gitttik zaten .. yani zaten yazın yorgunluğu olunca 45 DKK yüz üstü uzanmak bile ohhhh be dedirttti keşke hiç kalkmasaydim dedim.kadinda baya dinlenmeye ihtiyacınız var gibi dedi vallahi öyle dedim... Şuan gayet iyiyim yalandan adama numara yapıyorum aman kesiler ağrıyor aman egilemem sen ser oglni sen yedir 🤣
Çok güzel ya arınsın gitsin üzerindeki ağırlıklar

Çok güzel ya arınsın gitsin üzerindeki ağırlıklar
Amin hepimizee..bu biontect ne zikkimsa ondan sonra sağ tarafım müthiş ağrımaya başlamıştı sırf gercektne onun toksinini atsa yeter.. ama.pek de inanamıyorum toksinmis falan bakalım ..

İyi çikolata krizi asılmış ...

3 gün ne mümkün naz niyaz.. yarın sil.bastan devam hayata

Kazasız belasız ve de harcamasız nöbetler dilerim.. bir gün nöbet sonrası iki gün ev mi var
Değişiyor... pazartesi sabah nöbetten çıkıcam...carsamba 08.16 mesai ...persembe 16-08..... pazar 24 saat...

Bu sefer üst üste geldi pazar nöbetlerim.. bazen acil nöbetlerim olur .. onunda eğer bakım hastası olursa , eve çıkartırken yazılır..görev olarak

Amin hepimizee..bu biontect ne zikkimsa ondan sonra sağ tarafım müthiş ağrımaya başlamıştı sırf gercektne onun toksinini atsa yeter.. ama.pek de inanamıyorum toksinmis falan bakalım ..

İyi çikolata krizi asılmış ...

3 gün ne mümkün naz niyaz.. yarın sil.bastan devam hayata
Inşaallah canım fayda görürsün
Nasıl insanlara denk gelmişiz anlamak mümkün değil Allah akıl fikir hidayet versin

Değişiyor... pazartesi sabah nöbetten çıkıcam...carsamba 08.16 mesai ...persembe 16-08..... pazar 24 saat...

Bu sefer üst üste geldi pazar nöbetlerim.. bazen acil nöbetlerim olur .. onunda eğer bakım hastası olursa , eve çıkartırken yazılır..görev olarak
Alllah kolaylık versin. İyi nöbetler tekrar
Inşaallah canım fayda görürsün
Nasıl insanlara denk gelmişiz anlamak mümkün değil Allah akıl fikir hidayet versin
Amin gerçekten aminn

Sabah sabah son ödeme gününü beklemeden cep telefonu faturasını 763 tl olarak ödedim geçtim
Şu operatörle inşaallah hayırlısıyla bağlantım kesilir
Yeni operatörün sim kartını da kurye getirse artık

Günaydın herkese iyi haftalar dilerim

Allah maddi ve manevi yardımcın olsun canım benim 🤲😘

Amin cümlemizin yardımcısı olsu

Sabah sabah son ödeme gününü beklemeden cep telefonu faturasını 763 tl olarak ödedim geçtim
Şu operatörle inşaallah hayırlısıyla bağlantım kesilir
Yeni operatörün sim kartını da kurye getirse artık
Hayırlı olsun hangise gectin

Kızlar eşim iş değiştirdi.16 yıldır aynı işi yapıyordu ve gecesinin gündüzüne karışmasından bıkmıştı artık.Nakliye işine geçti.Dört beş aydır marketlere gıda taşıyor.Onun içinde ikinci el bir kamyon aldı.Arabayı satıp üstüne kredi çekip alacaktı ama araba bize evde lazım olur diye sattırmadım iyikide öyle yapmışım.Kendi kredi çekti birazda abisinden altın borcu aldı vd.Bir şekilde halletti.Çok aşırı istiyordu ne kadar yok falan desemde yaptı sonunda.

Sadece pazartesi günleri izni var.Bana biraz ters oldu.Benim cumartesi pazar iznim .O bir ara borçları bitireyim diye pazartesileride çalışıyordu sinir oluyordum.

Bayramlarda sadece iki gün.O hatta Ramazan bayramın ilk günü izinliydi ikinci gün işe gitmişti.Bende isyan ettim çocuğuna çoluğuna vakit ayırmıyorsun ne anlamı var bu işin diyordum.Ondan sonra Kurban bayramında ben istediğimden ikinci gün izin aldı işe gitmedi.Ailecek pikniğe denize falan gittik.Üçüncü gün işe gitti.

Basit şeyler için bile ona söylemek çok yorucu geliyor artık.Ailene vakit ayırmamak bu kadar zor olmamalı illa birisinin söylemesimi gerekiyor.Sanki düşünme yeteneği elinden alınmış gibi.Sanki küçük çocuk gibi .Yoruldum artık .Her seferinde başka bir sorunla geliyor.Nasıl başarıyor inanamıyorum.Normal bir hayatımız olmayacak bizim hiç bir zaman.

Robot gibi haftanın yedi günü çalış, bayramlarda çalış, yıllık izin yok .Sinir katsayım artıyordu.Ne zaman bu adam düzelecek desem yeni bir sorun çıkıyor.Bu seferde evde yok adam.Bazen 22.30 da geldiği oluyor.Bazen akşam beşte.

Güya iyi kazanacağım diye girdi bu işe.Araba üç dört kere arıza verdi.Bir arızada 10 15 milyar masraf gitti.Bir sene kredilerim bitene kadar mühlet ver diyor bana.İdare et diyor.İdare et et 26 yıldır idare ediyorum zaten.

Eve katkısı elektrik su doğalgaz site aidatı.Arada birde ekmek alıyor karpuz vs alıyor.

Bu böyle olmaz bir sene beklemem para vereceksin bana dedim.Sevgi desen yok, iş yapmak desen yok,para yok,şimdi vakitte yok,tatilde yok yok oğlu yok..... birde üstüne hergün iş çıktı .Eskiden en azından benim ısrarımla iki haftalığına tatile gidiyorduk artık oda yok .Tatili bırak haftasonu evde de yok.

Birtek bi akraba ziyareti olacaksa eve erken gel diyorum, ek iş yapma diyorum .Biraz biraz erken gelmeye başladı ama hergün değil oda.Bu ay para alınca sana 10 bin TL göndereceğim dedi.

Çok çalışmasıyla ilgili konuştuğum psikolog oda yasını böyle tutuyor kendini işe vererek dedi ama bana öyle gelmiyor.

Benimde borçlarım var.130 bin civarı kredi kartı ek hesap borcum var.Babamdan gelen paraya dokunmuyorum altına yatırıyorum onu oğlanın bedellisi olarak kullanmayı düşünüyorum.
Bende oğlumda psikoloğa gidiyor onların ücretlerinide ben ödüyorum.

Bakalım zaman ne gösterecek inşallah borçlarımı bir kaç ayda kapatabilirim.

Biraz fazla yazdım kusura bakmayın içim dolmuş

Son düzenleme:
Kızlar eşim iş değiştirdi.16 yıldır aynı işi yapıyordu ve gecesinin gündüzüne karışmasından bıkmıştı artık.Nakliye işine geçti.Dört beş aydır marketlere gıda taşıyor.Onun içinde ikinci el bir kamyon aldı.Arabayı satıp üstüne kredi çekip alacaktı ama araba bize evde lazım olur diye sattırmadım iyikide öyle yapmışım.Kendi kredi çekti birazda abisinden altın borcu aldı vd.Bir şekilde halletti.Çok aşırı istiyordu ne kadar yok falan desemde yaptı sonunda.

Sadece pazartesi günleri izni var.Bana biraz ters oldu.Benim cumartesi pazar iznim .O bir ara borçları bitireyim diye pazartesileride çalışıyordu sinir oluyordum.

Bayramlarda sadece iki gün.O hatta bayramın ilk günü izinliydi ikinci gün işe gitmişti.Bende isyan ettim çocuğuna çoluğuna vakit ayırmıyorsun ne anlamı var bu işin diyordum.Ondan sonra ikinci bayramda ikinci gün izin aldı gitmedi.Üçüncü gün gitti.

Basit şeyler için bile ona söylemek çok yorucu geliyor artık.Ailene vakit ayırmamak bu kadar zor olmamalı illa birisinin söylemesimi gerekiyor.Sanki düşünme yeteneği elinden alınmış gibi.Sanki küçük çocuk gibi .Yoruldum artık .Her seferinde başka bir sorunla geliyor.Nasıl başarıyor inanamıyorum.Normal bir hayatımız olmayacak bizim hiç bir zaman.

Robot gibi haftanın yedi günü çalış, bayramlarda çalış, yıllık izin yok .Sinir katsayım artıyordu.Ne zaman bu adam düzelecek desem yeni bir sorun çıkıyor.Bu seferde evde yok adam.Bazen 22.30 da geldiği oluyor.Bazen akşam beşte.

Güya iyi kazanacağım diye girdi bu işe.Araba üç dört kere arıza verdi.Bir arızada 10 15 milyar masraf gitti.Bir sene kredilerim bitene kadar mühlet ver diyor bana.İdare et diyor.İdare et et 26 yıldır idare ediyorum zaten.

Eve katkısı elektrik su doğalgaz site aidatı.Arada birde ekmek alıyor karpuz vs alıyor.

Bu böyle olmaz bir sene beklemem para vereceksin bana dedim.Sevgi desen yok, iş yapmak desen yok,para yok,şimdi vakitte yok,tatilde yok yok oğlu yok..... birde üstüne hergün iş çıktı .Eskiden en azından benim ısrarımla iki haftalığına tatile gidiyorduk artık oda yok .Tatili bırak haftasonu evde de yok.

Birtek bi akraba ziyareti olacaksa eve erken gel diyorum, ek iş yapma diyorum .Biraz biraz erken gelmeye başladı ama hergün değil oda.Bu ay para alınca sana 10 bin TL göndereceğim dedi.

Çok çalışmasıyla ilgili konuştuğum psikolog oda yasını böyle tutuyor kendini işe vererek dedi ama bana öyle gelmiyor.

Benimde borçlarım var.130 bin civarı kredi kartı ek hesap borcum var.Babamdan gelen paraya dokunmuyorum altına yatırıyorum onu oğlanın bedellisi olarak kullanmayı düşünüyorum.
Bende oğlumda psikoloğa gidiyor onların ücretlerinide ben ödüyorum.

Bakalım zaman ne gösterecek inşallah borçlarımı bir kaç ayda kapatabilirim.

Biraz fazla yazdım kusura bakmayın içim dolmuş
Arabayı sattırmamakla iyi yapmışsın sana nacizane tavsiyem o arabayı sürmek için artık hayırlısıyla zaman ayır bu konuda ona muhtaç olmamak için çabala emin ol hayatta kendine yaptığın iyiliklerden biri olacak
Kendine güvenin daha bi gelecek
Yapabilirsin canım benim
Tatile çıkmak istediğinde illa araba kullanmana gerek yok
Oğlanı da alıp otobüsle seyehat edebilirsin
Bu yıl küçük oğlanı aldım yanıma Doğu Karadeniz Batum turuna katıldım 1 haftalığına demekki böyle de yaşanıyormuş hayat kimsenin keyfine merhametine bağlı değilmişim 😊

Arabayı sattırmamakla iyi yapmışsın sana nacizane tavsiyem o arabayı sürmek için artık hayırlısıyla zaman ayır bu konuda ona muhtaç olmamak için çabala emin ol hayatta kendine yaptığın iyiliklerden biri olacak
Kendine güvenin daha bi gelecek
Yapabilirsin canım benim
Tatile çıkmak istediğinde illa araba kullanmana gerek yok
Oğlanı da alıp otobüsle seyehat edebilirsin
Bu yıl küçük oğlanı aldım yanıma Doğu Karadeniz Batum turuna katıldım 1 haftalığına demekki böyle de yaşanıyormuş hayat kimsenin keyfine merhametine bağlı değilmişim 😊
Ne güzel en iyisini yapmışsın.Karadeniz Batum turuna bende gitmek istiyorum.
Erkek kardeşim çocukları kayınvalideye bırakıp eşiyle turlara katılıyor.Kardadeniz batum turuna onlarda katılmıştı beğenmişlerdi.
Kardeşim eşine vakit ayırıyor.Birkaç senedir turla gezme işini yapıyorlar .Bazende çocuklarını alıp otele gidiyorlar.

Benim öyle bir şansım yok.Baba yok gibi artık .Birtek akşamları yüzünü görürsek görüyoruz.Onda da yemeğini yiyor oturduğu yerde uyuya kalıyor.

Oğlanda bir acayip .Odasında bilgisayar başında tıkılıp kalıyor.Oğlum denize git ,yok anne canım istemiyor.Evin önünde havuz var bir kere bile girmedi bu sıcaklarda havuza girsene diyorum, yok anne canım istemiyor diyor.Yaz bitecek neredeyse denize bir kere girdi .
Turlara gidelimmi diyorum ben tur sevmiyorum diyor.Kendi başınada gezmiyor.Birkaç kere arkadaşlarıyla buluştu o kadar.

Evin dışına çıksın hava alsın morallensin gözü gönlü açılsın diye birşeyler yapsın istiyorum ama istemeyincede zorla güzellik olmuyor.Evde oturmayı daha çok seviyor.

Baktım bunlardan hayır yok .Babamda yaşlı zaten zor yürüyor.Artık tek tabanca takılıyorum.Kendime üç günlük bir tur aldım.Bu yaz çok misafir geldi evden adım atamadım.Biraz kafamı dağıtmak için nasipse şehir dışına çıkacağım.

Eşimede diyorum bunu sen istedin.Doğrudüzgün hafta sonu evde olacağın bir iş bulsaydın böyle olmayacaktı beraber giderdik dedim.Bundan sonra böyle tek .

Son düzenleme:
Ne güzel en iyisini yapmışsın.Karadeniz Batum turuna bende gitmek istiyorum.
Erkek kardeşim çocukları kayınvalideye bırakıp eşiyle turlara katılıyor.Kardadeniz batum turuna onlarda katılmıştı beğenmişlerdi.
Kardeşim eşine vakit ayırıyor.Birkaç senedir turla gezme işini yapıyorlar .Bazende çocuklarını alıp otele gidiyorlar.

Benim öyle bir şansım yok.Baba yok gibi artık .Birtek akşamları yüzünü görürsek görüyoruz.Onda da yemeğini yiyor oturduğu yerde uyuya kalıyor.

Oğlanda bir acayip .Odasında bilgisayar başında tıkılıp kalıyor.Oğlum denize git ,yok anne canım istemiyor.Evin önünde havuz var bir kere bile girmedi bu sıcaklarda havuza girsene diyorum, yok anne canım istemiyor diyor.Yaz bitecek neredeyse denize bir kere girdi .
Turlara gidelimmi diyorum ben tur sevmiyorum diyor.Kendi başınada gezmiyor.Birkaç kere arkadaşlarıyla buluştu o kadar.

Evin dışına çıksın hava alsın morallensin gözü gönlü açılsın diye birşeyler yapsın istiyorum ama istemeyincede zorla güzellik olmuyor.Evde oturmayı daha çok seviyor.

Baktım bunlardan hayır yok .Babamda yaşlı zaten zor yürüyor.Artık tek tabanca takılıyorum.Kendime üç günlük bir tur aldım.Bu yaz çok misafir geldi evden adım atamadım.Biraz kafamı dağıtmak için nasipse şehir dışına çıkacağım.

Eşimede diyorum bunu sen istedin.Doğrudüzgün hafta sonu evde olacağın bir iş bulsaydın böyle olmayacaktı beraber giderdik dedim.Bundan sonra böyle tek .
Oğlanlara ben tura gideceğim gelmek isteyen gelsin dedim yani ikisi de gitmek istese ikisini de götürecektim
Büyük oğlan anne bilgisayar alacağım o yüzden para kazanmam lazım dedi dedesinin vişne alim işini üstlendi o yüzden ona birşey demedim
Diğeri tamam ben sana arkadaş olayım dedi

Ben bunlara çok önceden restimi çektim ben arada gezmeye gitmek isterim ve yanımda arkadaş olacak birini isterim evlenmeyi de bu saatten sonra o yüzden düşünürüm demiştim 🤣🤣🤣🤣

Şimdi oğlanlar her ne kadar zamane gençleri gibi telefona bilgisayara kafalarını gömmek isteseler de baktılar ki niyetim ciddi bana vakit ayırıyorlar

Şunu da söyledim yarın öbür gün eşleriniz böyle bencilce yaşadığınız hayatınızı bir müddet sonra kabul etmez edemez ne halin varsa gör deyip çeker gider yeni neslin yapmadığı şey değil dedim

Evlilik ya da ev hayatı biraz da ortak paydalarda buluşmaya çalışmaktır

Bugün bana yarın eşlerinize eşlik edeceksiniz hayatta yoksa yalnız bir hayatı tercih edeceksiniz
Artık nereye kadar ve nasıl giderse dedim

Araba konusunda hala cesaret edemiyorum.İstanbul çok karışık ve çoğu kişi kurallara uymuyor.Kendi kafasına göre yola giriyor kurala uymuyor .Tali yolda beklemesi gereken sürücü bir anda anayoldakinin önüne atlıyor mesela.Ama illaki bir şekilde o ehliyeti almam lazım.

X